PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yandan Fermuarlı Kışlık Korumalı Pantolon Hk.

oggomoggo
05 Ekim 2015, 11:36
Merhaba arkadaşlar
Kışlık Korumalı pantolon arayışında şöyle bir pantolonla karşılaştım.
Çoğunlukla işe geliş-gidişte kullanacağımdan dolayı pratik olması dikkatimi çekti.
Ancak korumaları ve kumaşının soğuk-yağmur geçirgenliği konusunda şüphelerim var.
Kullanan arkadaşlardan yorum yapan olursa makbule geçer.
http://urun.n11.com/pantolon/yandan-fermuarli-korumali-kislik-motosiklet-pantalonu-P17129570

keremkrmn
05 Ekim 2015, 11:39
Bi resmi ismi cismi var mı acaba bizde baksak da ona göre yorumlasak. LBC diye bi markada görmüştüm bahsettiğiniz özellikte pantolonu soğuk ve yağmuru da geçirmiyordu.

oggomoggo
05 Ekim 2015, 11:46
Kusura bakmayın link eklemeyi unutmuşum. Aynen bahsettiğiniz ürün.

something123
05 Ekim 2015, 11:57
Daha önce de yazdım, lbc markasını bilmiyorum spidi'nin aynı şekilde pantolonunu aldım yandan fermuarlı takıp çıkarılır içlik var,
"dizde" ve "kalça" da korumalıkları mevcut, fermuar ustunde cırtları mevcut,
soğuk geçirmiyor, yagmur geçirmiyor ve işe gelince cıkartabiliyorum, pratik, fakat fiyat buna göre biraz daha yüksek,
ama gayet uzun süreli kullanılır çünkü kumaş fln baya iyi, allah korusun düşmelerde kumaşlar patlıyor yırtılıyor,
gidip görmeden almayın, aynı zamanda mağazalarda iskontoda yapılabiliyor, iyi bişi alıp uzun süreli kullanıcaksın ona göre düşün derim..

oggomoggo
05 Ekim 2015, 13:19
İş yoğunluğum nedeni ile ne yazık ki mağazadan alma şansım yok. Bu yüzden kullanan arkadaşların yorumu benim için önemli. İlginiz, tavsiyeleriniz ve yorumlarınız için teşekkürler.

ertano
05 Ekim 2015, 13:26
gayet severek kullanıyorum. İç koruma cepleri astar kumaşından olduğu için sökülebiliyor ve diz korumalarını önceki pantolonumun korumaları ile değiştirdim. Yenilemem gerektiği zaman tekrar alırım. ama su geçirmez değil bu da aklında olsun. Dizden değil bacak arasındaki dikişlerin oradan su alıyor. Yeni modellerde belki bu soruna çözüm bulmuşlardır.

computeus
05 Ekim 2015, 13:52
Aynen su geçiriyor. Önlem almazsan yağmurlu havalarda paçaların çok ıslanır.

RunemagicK
05 Ekim 2015, 14:18
bende revit in var benzeri. pek kışlık değil ama, soğuğu geçiriyor. yağmuru ise kesinlikle geçirmiyor.

oggomoggo
12 Ekim 2015, 17:51
bende revit in var benzeri. pek kışlık değil ama, soğuğu geçiriyor. yağmuru ise kesinlikle geçirmiyor.
Revit Hercules mi acaba kullandığınız model?

RunemagicK
13 Ekim 2015, 22:33
Revit Hercules mi acaba kullandığınız model?

evet budur

enxdesign
13 Ekim 2015, 23:25
http://urun.n11.com/pantolon/yandan-fermuarli-korumali-kislik-motosiklet-pantalonu-P17129570

Bu linkteki ürün hakkında benimde sorularım var. Korumaları ne derece güvenli? Yani bir tech90 tarzında kevlar korumalar var mı? Yeterli mi?

Tech90 giymek yerine normal kot üstüne bunu giysem, koruma korusunda problem yaşar mıyım acaba.

Mirable
13 Ekim 2015, 23:56
Bende yandan cepli pantalon ile tucano'nun diz örtüsü arasında kararsızım. Fikri, yorumu olan var mı konuda?

zulu
14 Ekim 2015, 00:49
Arkadaşlar , lbc marka olanı kullanmaktayım , soğuğa karşı dayanımı iyi , suya hafif yağmur için yeterli , sağnakta bi miktar su alıyor , korumalar poliüretan vari bi malzeme , dizlikler idare eder lakin kalça korumaları plaka şeklinde ve çok iyi olduğunu söyleyemem , kevlar falan yok... şehir içinde kullanmaya uygun , hafif düşüşlerde kumaşı ve korumaları iş görüyor.. normal pantolon üzerine giyip çıkarmak kolay , ben 180 liraya almıştım , bu fiyata göre iyi diyebilirim..

2move
14 Ekim 2015, 01:20
2008 den beri her kış kullaniyorum. 7 senede sadece fermuar ariza yapti yaptirdim. Tavsiye ederim.eksi havalarda biraz usutur . Kesinlikle yagmur alır. Yagmurluksuz olmaz ama cokda pratiktir. Kaza aninda fermuar yırtılma ihtimali cook yuksek

Sj's
14 Ekim 2015, 01:44
LBC pantalonu ben de kullaniyorum 2 yildir. Asiri yagmura ve uzun suren saganaklar haricinde cok kullanisli. Ama tamamen su gecirmeyen bir alternatif bakiyorum ben de.

ergunbilgeha
14 Ekim 2015, 10:55
Bende lbc yi 2 senedir kullanirim.Su aldigi nokta pacalarin az biraz islanir oda saganak yagmurda.Zaten lbc nin su aldigi yagmurda motoru surmende sakıncalıdır butce buysa kesinlikle alinir.-5 +30 dereceler arasi kullandim

bazen25
14 Ekim 2015, 12:01
lbc ninkini bende kullanıyorum, pratiktir, ancak fermuarlara dikkat etmelisiniz, açıp kapatırken içteki pantolona sıkıştırmayın ve ve tek tarafını kullanın yani bir tarafını tamamen açın diğer yerini ayağınızı ayakkabı ile birlikte çıkaracak kadar açın.

oggomoggo
14 Ekim 2015, 15:13
evet budur

Diz Korumaları mevcut mu acaba. Net bir bilgiye ulaşamadım internet üzerinden. Şu an kullandığım montum da Revit. Ancak Herculeste mont bağlantı fermuarı da yok bildiğim kadarıyla.

RunemagicK
14 Ekim 2015, 15:45
Diz Korumaları mevcut mu acaba. Net bir bilgiye ulaşamadım internet üzerinden. Şu an kullandığım montum da Revit. Ancak Herculeste mont bağlantı fermuarı da yok bildiğim kadarıyla.

dizlik var
kalça koruma yok
bağlantı fermuarı da yok