PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stickerlarınızı kendiniz yapın

Crenox
25 Eylül 2015, 19:12
Merhaba, motosikletimi ozellestirmek icin hosuma giden birkac sticker yapistirmak istedim, arastirdim fakat fiyatlar cogunlukla abartili derecede fazlaydi ben de kendim yapayim dedim.

Istediginiz bir logoyu resimi yaziyi bulup telefonunuza veya flash diske kaydedin daha sonra dijital baski dukkanina gidin (her dukkanda sticker olarak basmayabiliyorlar ama bulmaniz kolay olacaktir), cikartmak istediginiz ne ise oradan sticker seklinde 2 liraya cikartabilirsiniz.

Benim ilk calismam:

http://i.hizliresim.com/1k1G3G.jpg (https://hizliresim.com/1k1G3G)

seta34
25 Eylül 2015, 19:14
Bizim arkadas xtreme max motorunu komple ktm stickerlari yapistirdi bi yagmur yagdi hepsi camur gibi :)

A.Türker
25 Eylül 2015, 19:14
Dediğin mantıklı kardeş çok uçuk fiyatlar. Güzel olmuş seninkide.

Crenox
25 Eylül 2015, 19:17
Bizim arkadas xtreme max motorunu komple ktm stickerlari yapistirdi bi yagmur yagdi hepsi camur gibi :)

Benim çıkarttığım biraz dayanıklı kağıt çıktı yağmur yedi ıslandı ama iyi durumda hala:cat:

etarhan
25 Eylül 2015, 19:36
Ne kadar ekmek, o kadar köfte kardeşler. Çıkmaz sticker'larınızı buradan alabilirsiniz: https://www.carstickers.com/

Sokollu
25 Eylül 2015, 20:21
Ben çook beğendim ,

California yerine Men of Mayhem veya Fear the Reaper yazısı düşünülebilirdi. :)

Burdan tüm Samcro aleminin kurban bayramını kutlarım :mrgreen:

yunusus
25 Eylül 2015, 20:28
Su yediğinde bozulmasın istiyorsanız cam filmi uygulaması yapan herhangi bir yere gidip attıkları kırılmamış açık renk parçaları alın, yaptırdığınız baskı üzerine sıcak fön makinası ile giydirin. Hatta cam filmciler genelde sever böyle tuhaf işleri boşta gördüğünüzde gidin yapışın yakasına yaparlar 1-2 dakikalık iş

(kesimini yapmadan götürürseniz çok daha kolay olur)

oluroyle
25 Eylül 2015, 20:32
Su yediğinde bozulmasın istiyorsanız cam filmi uygulaması yapan herhangi bir yere gidip attıkları kırılmamış açık renk parçaları alın, yaptırdığınız baskı üzerine sıcak fön makinası ile giydirin. Hatta cam filmciler genelde sever böyle tuhaf işleri boşta gördüğünüzde gidin yapışın yakasına yaparlar 1-2 dakikalık iş

(kesimini yapmadan götürürseniz çok daha kolay olur)

Bana bir yardımcı oluverin,

peki bu stickerları çıkartmak istiyorsak ne yapalım? Gazyağı denedim olmuyor, çıkmıyor :salut: Apaçi gibi geziyorum

Sokollu
25 Eylül 2015, 20:39
Bana bir yardımcı oluverin,

peki bu stickerları çıkartmak istiyorsak ne yapalım? Gazyağı denedim olmuyor, çıkmıyor :salut: Apaçi gibi geziyorum

Kesin çözüm ;

Fön makinesi :)

Denendi % 100 çalışıyor :bounce:

Crenox
25 Eylül 2015, 21:04
Fon makinesi ise yarar ama priz yoksa yakinda ince ufak bi tornavidayla motoru cizmeden bir kosesinden sokebilirsin.

oluroyle
26 Eylül 2015, 00:31
Fon makinesi ise yarar ama priz yoksa yakinda ince ufak bi tornavidayla motoru cizmeden bir kosesinden sokebilirsin.

olmuyor, bir köşesinden tırnağımla da kaldırdım ama azıcık kalkıyor, sökülen kısım haricinde maalesef .. uzun yıllar kalmış stickerlar.. bildiğiniz, üstündeki renkli film kalksa da altında beyaz yapışkanlı kısım ve yapışkanları kalıyor. Kablo çekip , fön makinası kullanacağım bahçede...

BatuhanK
26 Eylül 2015, 00:41
Fön makinası candır, plakadaki muayene tarihini gösteren Sticker dahi sökülüp tekrar yapıştırılabiliyor

Crenox
26 Eylül 2015, 01:20
Bir şekilde sök sökebilirsen sonra aseton pamukla altında kalan yapıştırıcı artıklarını çıkart, thats the deal :cat:

Traveler
26 Eylül 2015, 01:34
Süngeri Kaynar suya sokup ıslak şekilde çıkart daha sonra çıkartmak istediğin stickerın köşelerini ovalayarak ıslat. Tırnağınla kolayca çıkartırsın. Ben jant şeritlerini böyle çıkartmıştım. Denemediğim yöntem, kimyasal kalmadı, meğer çözüm sıcak suymuş.

CxAnKACx
04 Kasım 2015, 19:13
Sticker sokmek icin fon makinesi ile cikartin, kalan kucuk parcalar icin de wd40 aseton dahil her seyden daha iyi is goruyor. Wd40 sikip kredi karti benzeri bir sey ile cok rahat sekilde cizmeden isinizi halledebilirsiniz.

MhmtcnKoral
04 Kasım 2015, 19:44
Bulduğunuz reklamcı baya iyiymiş. Ben mahallemizdeki reklamcıya gitmiştim küçük bir işletme, bir tsne 15 cm K. Atatürk imzası ve bir tane de Mehmetcan Koral 0 Rh+ yazısı çıkarttırmıştım. Sağolsunlar çok güzel kazıkladılar 50 lira istemişlerdi.

RiDeR_2
04 Kasım 2015, 23:53
Bulduğunuz reklamcı baya iyiymiş. Ben mahallemizdeki reklamcıya gitmiştim küçük bir işletme, bir tsne 15 cm K. Atatürk imzası ve bir tane de Mehmetcan Koral 0 Rh+ yazısı çıkarttırmıştım. Sağolsunlar çok güzel kazıkladılar 50 lira istemişlerdi.

Of çok fena

c4gin
05 Kasım 2015, 11:03

K.Atatürk imzası tekzende 5YTL ye hazır olarak satılıyor

Stickeri yapmadan fiyatını sorsaydınız pazarlık yabilirdiniz:/

toseabul
05 Kasım 2015, 12:46
reklamcılardan digital baski yapan yerlerden cıkartırıyorum.. yapıştırdığım yere ince hafif bir kat vernik sürüyorum. yagmur camur yağsa bile birsey olmuyor..