PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gösterge çubuğu

hsk
11 Eylül 2015, 20:47
Selam arkadaşlar motorumun hız gösterge çubuğu kırık onu tane olarak ya da set olarak satan yer var mıdır ?

http://i.hizliresim.com/PoJJn8.jpg

http://i.hizliresim.com/gAMMqN.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

++++ Güncel ++++

sey_47
11 Eylül 2015, 21:16
Bunlari alacaksin, cami acacaksin, kapatacaksin, tam olmayacak eskisi gibi, ve su alacak sararacak bi ton sey.
Yeni bi komple gosterge al daha iyi.

Hic mi olmadi ac gostergeyi. Yapistir kibrit copunu, gostersin dogruyu.

hsk
11 Eylül 2015, 22:20
Bunları nereden alacağımi soruyorum zaten.

metinkilic
11 Eylül 2015, 23:08
Araba göstergesi tamiri yapan oto sanayideki elektrikçilere bir bakın. Ellerinde mutlaka çıkma veya sökülmüş olanlar vardır. Veya size başka bir fikir verebilirler. Başka alternatif üretebilirler. Bir bakın isterseniz.

bursagsli
12 Eylül 2015, 00:33
Sadece ibresini bulmak zor bulamazsan ibrenin kırılan parçası elindeyse japon ve karbonat yardımıyla yapıştırırsan çok sağlam olur

hsk
12 Eylül 2015, 11:38
Araba göstergesi tamiri yapan oto sanayideki elektrikçilere bir bakın. Ellerinde mutlaka çıkma veya sökülmüş olanlar vardır. Veya size başka bir fikir verebilirler. Başka alternatif üretebilirler. Bir bakın isterseniz.

Musait birgün babamın dükkana bi bakayım öyleyse.
Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:33 ----------

Sadece ibresini bulmak zor bulamazsan ibrenin kırılan parçası elindeyse japon ve karbonat yardımıyla yapıştırırsan çok sağlam olur

Dün söktüm aslında ama tutar mi japon emin olamadım açıkçası o yüzden yapmamıştım bi deneyim o zaman.
Teşekkür ederim .

Dün söktüm aslında ama tutar mi japon emin olamadım açıkçası o yüzden yapmamıştım bi deneyim o zaman.
Teşekkür ederim .

Levent
12 Eylül 2015, 13:02
Nası kırılmış acaba?

hsk
12 Eylül 2015, 15:42
Paneli söktüm siyah yuvarlak kapak var onu çıkarttım,içinde kırmızı yuvarlak var onun bitişik yerinden kırılmış tam sıfırından yani.

bursagsli
12 Eylül 2015, 15:48
Kırılan parçayı diğer parça ile birleştirip birleşim yerine az birşey karbonat koy ve karbonatın üstüne japon sık taş gibi olur

hsk
12 Eylül 2015, 16:25
Kırılan parçayı diğer parça ile birleştirip birleşim yerine az birşey karbonat koy ve karbonatın üstüne japon sık taş gibi olur

Hava bi düzelsin de tekrar söküp yaparım teşekkür ederim.