PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : zx636c exup beyni sorunu

ridos
05 Eylül 2015, 00:36
arızam aşagıdaki videodaki gibidir suan bazendehiç çallışmıyor egzoz kapalı kalıyor uzun yol yaptıgımda sorun eder mi
türkiyede cıkmasına 350 tl ıstıyorlar tamiri olur mu acaba neden öle diş atlıyor ...yorumlarını bekliyorum arkdaşlar

https://www.youtube.com/watch?v=lJzzgHtyLwo

ibrahimrt
06 Eylül 2015, 22:27
Kardeşim benim dişlinin bir taneside yemiş ankarada ostimde plastik dişli yapıyorlar eskisini götürürsen. Muhtemelen senin ki de dis atlatıyor. Tak tak diye vuruyodur yada tamircine git simdilik egzozu açık konuma getirsin plastik kelepçeyle sabitlesin

ridos
07 Eylül 2015, 01:30
abi çok tşk ederim bende yeni fark ettim megerse vana kapalı kalıyordu motor belirli bir kmden sonra kendini devre dısı bırakıyordu... ostim
plastiktemi yaptırdın senin arızayı simdiden tşk ederim...

ibrahimrt
13 Eylül 2015, 15:51
abi çok tşk ederim bende yeni fark ettim megerse vana kapalı kalıyordu motor belirli bir kmden sonra kendini devre dısı bırakıyordu... ostim
plastiktemi yaptırdın senin arızayı simdiden tşk ederim...

Ben yaptirmadim kardeşim kisin yaptıracağım. Ostim vergi dairesinin orda plastik dişli yapan yerler var araştır oralari

ridos
16 Eylül 2015, 00:29
abi rica ediyorum senden yapan olursa iletişim bilgilerini benimle paylaşırsan memnun kalırım...çıkmasına bile 300 tl istiyorlar

ridos
25 Aralık 2015, 04:04
ibrahim abi exup beynimiz durdu kaldı yerinde ne yapalım acaba

erkanrdm
26 Aralık 2015, 20:54
ver kurtul,,

ridos
26 Aralık 2015, 22:02
nereye verelim agabey

erkanrdm
29 Aralık 2015, 00:27
350 tl ver demek istiorum,dişli falan yaptırmakla uğraşma değerli kardeşim ,bu opsiyon 1
opsiyon 2 exup u iptal ettir zaten 636 için çok birşey farketmez.elektronik bir aparat var satılıyor exup motorunu tamamen sök ve bu malı tak kafan rahat etsin.bunları neden söylüyorum o lanet olası exup la başım çok ağrıdı ve bende az evvel sana yazdığım opsiyom 2 i zamanında uyguladım ve kökünden halletmiştim.zaten alt devirlerde 636 lar baygın exup olsada olmasa da çok farketmiyor,,bu yazdıklarım kesi,nlikle kimseyi bağlamaz tamamen kendi fikirlerimden ve uygulamalarımdan yola çıkılarak yazılmıştır kimse gücenmesin darılmasın saygılar,,,

ridos
02 Ocak 2016, 03:08
350 tl ver demek istiorum,dişli falan yaptırmakla uğraşma değerli kardeşim ,bu opsiyon 1
opsiyon 2 exup u iptal ettir zaten 636 için çok birşey farketmez.elektronik bir aparat var satılıyor exup motorunu tamamen sök ve bu malı tak kafan rahat etsin.bunları neden söylüyorum o lanet olası exup la başım çok ağrıdı ve bende az evvel sana yazdığım opsiyom 2 i zamanında uyguladım ve kökünden halletmiştim.zaten alt devirlerde 636 lar baygın exup olsada olmasa da çok farketmiyor,,bu yazdıklarım kesi,nlikle kimseyi bağlamaz tamamen kendi fikirlerimden ve uygulamalarımdan yola çıkılarak yazılmıştır kimse gücenmesin darılmasın saygılar,,,

uygun bitana e buldum alıyorum abi 170 tl umarım gene bozulmaz...
bana göre sankii az da olsa gaz ttepkisii zevkini yaşatıyordu

dovahhkin
02 Ocak 2016, 06:19
Hocam sen epey yüklü bir miktara motor yaptırdığını yazmıştın gitsene ustana bu kaçıncı problem ne biçim iş yapmış böyle

ridos
02 Ocak 2016, 11:38
abi adama kaçıncı gidişim.Her seferinde 200km yol gidiyorum ondan sonra motoru orda bırakmamı istiyor bi ay kalacak diyor anlayacagın amale işi oldu kendim çözmeye çalışıyorum sorunlarımı hakkımı zaten helal etmiyorum.

ridos
17 Mart 2016, 21:01
exup beynini degiştirdim suan sorun yok tıkır tıkır çalışıyor stock egzozla motorun düsük devirlerde gaz tepkisi cokgüzel oldu

berkay3212
17 Mart 2016, 21:34
Bence sat kurtul başka bela gelmeden.

ryangt
17 Mart 2016, 22:20
İhtiyacın olan parça aşağıdaki.

Sonrada takma egzozlarda exup ile ilgili sorun olağandır.

http://www.amazon.com/Servo-Buddy-Kawasaki-Exhaust-Eliminator/dp/B00BSXDV40

ridos
19 Mart 2016, 12:20
motora baktıgın sürece bela olacak degil ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

düsük devirde cekiş fark ettti :D
o söylediginiz parçayı inceledim daha önce tskler :