PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi tarz motorları seviyorsunuz

Sinan58
23 Ağustos 2015, 03:27
Öncelikle herkese Selamun Aleyküm;
Ben süper sport ları hiçbişeye değişmem, motorda daha çok tip ve şekil taraftarıyım ama süper sportda bişey taşıyamıyosunuz maalesef...
Siz hangi tarz motrları seviyorsunuz???

cenkito
23 Ağustos 2015, 09:03
cross-enduro severim
ama sıralı 4 silindirlilerinde sesine hastayım
ama kendim için gereksiz ve tehlikeli buluyorum

Mexico
23 Ağustos 2015, 09:06
En cok enduro seviyorum. Onceleri chopper severdim. Insan zamanla, kullandikca fikirleri degisiyor. Benim siralamam enduro>naked>maxi scooter

hakikiteker
23 Ağustos 2015, 10:44
İnazuma var ya, onun daha düşük maliyetlisini seviyorum :mrgreen:

telike
23 Ağustos 2015, 10:58
ss gidişini seviyorum evet hızlanma güç falan güzel ama sahibi olmak isteyecek kadar sevdiğimi söyleyemem. derdi tasası çilesi çekilmez

touring hani şu enduro diye anılan ama asıl enduro ile uzaktan yakından ilgisi olmayan, uzun turlarda çok konforlu ikinci bir motor olarak bigün şöyle baba bi touring alırız kenarda durur haftada bir ayda bir baharlarda kamplarda falan güzel olur

naked hastası değilim olursa binerim

konfor olarak scooterlara bayılıyorum bagajı konforu rahatlığı vs vs çok güzel touring alamazsam zaten maxiscooter alıcam

ama asıl olay enduro motocross hard enduro. galiba ben bunlara bitiyorum. arazi sürüşleri eğlenceli. hele bir de;
supermoto yapıp asfaltta maymunluklara başlayınca hiçmişeyden keyif almamaya başlıyorsun :D

shruikan
23 Ağustos 2015, 11:07
cıbıldak; ecnebilerin tabiriyle "man-machine".

Darkcity2000
23 Ağustos 2015, 11:11
Hepsini seviyorum, hic ayirt etmiyorum eski dokuk CG ye bile doner bakarim, azili motorcuyum

CxAnKACx
23 Ağustos 2015, 12:09
Ss, cruiser,scooter disinda her sey cok cazip. Ozellikle supermotolar yok mu supermotolar...

Ertugyigit
23 Ağustos 2015, 12:41
naked seviyorum , scooter ve enduro tarzım değil. Ss ve racing belki ama o da çok rahatsız şehiriçinde. Hayalim Ducati monster beyaz ya da kırmızı.

beko12345
23 Ağustos 2015, 12:50
Cruiserleri bir türlü sevemedim.

Enduro(artık ne derseniz) ilk tercihim. Özellikle ktm 1190 adv, tiger 1200xc ve r1200.

Enduro olmazsa supermoto , naked vs vs gider.

Ss ler konforu yüzünden son tercihimdir. Fizikende zaten hiç uyuşmuyoruz.

spinachristi
23 Ağustos 2015, 12:54
yol yapmayı sevdiğim için yol endurolarını beğeniyorum ancak ss makinedeki viraj keyfini alamıyorum :) bi sonraki makinem için her ne kadar enduro hayal etsemde galiba ss alacağım yine :)

capozzz
23 Ağustos 2015, 12:59
Uzaklardan ona doğru yaklaşırken, önce bir parıltısını görürsün. Güneşin altında şıkır şıkır, gözünü acıtırcasına, öyle çok da bakamazsın dercesine, başını sola atmış, hafif alaycı karşılar seni. Yığma metalin en güzel hali... Çalıştığında güp-güp güp-güp kalp atışlarını hissettirir sana, yavaaş yavaaaş gazı açarken zincire vurulmuş bir canavarın serbest bırakılma anındaki kaosu yaşatır... Sonra, sonra da Hulk'a dönüşüp "açılın ulen ben geliyorum" diye bağıra bağıra, yavaş ama kararlı şekilde yol alır... Onu sevmeyen ölür valla :)

F54
23 Ağustos 2015, 17:17
Tel jant ön tekeri 21 inç ters amortisör olan yani kısacası enduroları severim

Usercom
23 Ağustos 2015, 17:24
Super scooter seviyorum hele o burgman :)

scooter seven yokmu başka?

Endurolar da fena değil

ss ve chopper dışında bütün motor tiplerini severim mobilet bile geçse uzaklaşana kadar bakarım :)

EldekiDebryj
23 Ağustos 2015, 18:59
SS severim.

ELque
23 Ağustos 2015, 19:03
1. Motor biraz rahat olacak.
2. Hız derdim pek yok ama güzel kaçsın.
3. Şekil on numara olacak.
Adriana Limada kimmiş bu varken :queen:

http://trungtamthanhcong.net/wp-content/uploads/2014/05/hoc-lai-xe-hang-A2.jpg

MetinK.
23 Ağustos 2015, 19:06
http://www.motorcyclistonline.com/sites/motorcyclistonline.com/files/styles/medium_1x_/public/import/page_element_images/2014-BMW-R1200GS-Adventure-kwp-3602-mco-edit.jpg?itok=ffFqzYIG
Bu Tarz Her Türlü Motosiklet.Super Touring > Enduro > Naked > Maxi Scoter

kadango
23 Ağustos 2015, 19:09
Chopper-Cruiser ve Enduro tarz dışında diğerleri cazip geliyor.

Green Arrow
23 Ağustos 2015, 20:09
Nedense naked motor dışında motor beğenemiyorum...

REASON
23 Ağustos 2015, 20:13
Naked hepsinden daha iyi geliyor.

isuzuki
23 Ağustos 2015, 20:19
sokollu'nun dediği gibi Allahını seven üzerime supermoto atsın
naked da iyidir, şöyle 1290 superduke fena olmazdı..

CxAnKACx
23 Ağustos 2015, 20:23
Uzaklardan ona doğru yaklaşırken, önce bir parıltısını görürsün. Güneşin altında şıkır şıkır, gözünü acıtırcasına, öyle çok da bakamazsın dercesine, başını sola atmış, hafif alaycı karşılar seni. Yığma metalin en güzel hali... Çalıştığında güp-güp güp-güp kalp atışlarını hissettirir sana, yavaaş yavaaaş gazı açarken zincire vurulmuş bir canavarın serbest bırakılma anındaki kaosu yaşatır... Sonra, sonra da Hulk'a dönüşüp "açılın ulen ben geliyorum" diye bağıra bağıra, yavaş ama kararlı şekilde yol alır... Onu sevmeyen ölür valla :)

Aklimda direk soyle kallavi ortaliga isik sacan bir goldwing geldi...