PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Depo göçük giderderme hk.

EthanHunt
23 Ağustos 2015, 01:02
Kardeşim motorun yerini değiştircem derken dengesini bozup motoru düşürdü ve depoyu ezdi.
Ümraniye yakınında oturuyorum. Depodaki bu göçügü boya vs sorun olmadan yaptırabileceğim
Ümraniyedeki sanayide bildiğiniz bir kaporta ustası var mı?

İçeri girsem bi ton kaportacı var ama daha önce benzer bir sorununu gidermiş birinin tavsiyesi lazım

snappy x
23 Ağustos 2015, 01:27
Merhaba dostum grupta yazmıştın sanırım oto kaporta yardımcı olabilir bizim arkadaşın çektirdik

pcmnyk
23 Ağustos 2015, 10:56
Kardeşim motorun yerini değiştircem derken dengesini bozup motoru düşürdü ve depoyu ezdi.
Ümraniye yakınında oturuyorum. Depodaki bu göçügü boya vs sorun olmadan yaptırabileceğim
Ümraniyedeki sanayide bildiğiniz bir kaporta ustası var mı?

İçeri girsem bi ton kaportacı var ama daha önce benzer bir sorununu gidermiş birinin tavsiyesi lazım
ezilme ise çektirerek düzeltebilirler ama göçük ise çektirme olmaz macun sonra boya atılacak

Samet Ağır
23 Ağustos 2015, 11:08
Gocugun yeri onemli,boyutu onemli,ustanin isteyecegi fiyat dahada onemli...
Yeni depo fiyatini sorun duruma gore hareket edin,olmadi usta oneririm...

EthanHunt
24 Ağustos 2015, 11:38
Gocugun yeri onemli,boyutu onemli,ustanin isteyecegi fiyat dahada onemli...
Yeni depo fiyatini sorun duruma gore hareket edin,olmadi usta oneririm...

Çok aşırı bir göçük değil, ben bildiğim için gözüme tuhaf gözüküyor, elle kontrol ederken daha rahat anlaşılıyor. Bi kaç kişiye sordum gösterdim dert edilecek bişey değil dediler. Basit bi çektirme düzeltemez, makinalı vakum cihazı düzeldir fakat boya gerekir. Şu anki halini ararım diye vazgeçtim. Depo fiyatı 570tl

Samet Ağır
25 Ağustos 2015, 22:28
istanbulda isen ( il yazmayınca bilemiyoruz haliyle)kartal oto sanayide bir ustaya yönlendirebilirim...boyayı bozmadan ne düzeltmeler yaptığını görsen inanamazsın...
özel bir aparatla ,silikon benzeri bir madde ile yapışık çektirme yapıyor,sonuçlar mükemmel oluyor...

EthanHunt
25 Ağustos 2015, 22:35
Olur samet, istanbuldayim, ozelden numara adres verebilirsen cumartesi ugrarim.

eek
25 Ağustos 2015, 22:46
Samet Bey aynı adresi ben de alabilir miyim, hatta buraya da yazın ilerde denk gelen olursa işine yarar. Yeni motorda çok küçük de olsa nazar boncuğu sahibi olduk gözümü çok rahatsız ediyor :)

EthanHunt
25 Ağustos 2015, 22:52
Samet Bey aynı adresi ben de alabilir miyim, hatta buraya da yazın ilerde denk gelen olursa işine yarar. Yeni motorda çok küçük de olsa nazar boncuğu sahibi olduk gözümü çok rahatsız ediyor :)
Ne kadar huzur bozucu dimi 😉

eek
25 Ağustos 2015, 23:10
Ne kadar huzur bozucu dimi 😉

Maalesef oldukça :)

Samet Ağır
25 Ağustos 2015, 23:25
Kartal oto sanayide,İlhan usta...
Ama adres blok filan olarak veremem simdilik,ezberimde degil..
Haftasonuna kadar ugrar blok nosunu filan alir yazarim buraya,yada en kotu sanayi girisinde beklerim bir saatte,bulusur gideriz...

EthanHunt
26 Ağustos 2015, 09:07
Haftasonuna kadar ugrar blok nosunu filan alir yazarim buraya,yada en kotu sanayi girisinde beklerim bir saatte,bulusur gideriz...

Eğer telefonu varsa oda olur, arar ben sorarım adresini. Cumartesi normalde öğleye kadar çalışıyorum fakat bazen işler uzuyor ekstra şeyler oluyor işten çıkamıyorum. Bu arada sizin telefon numaranızı özelden verir misiniz? Watsuptan foto video göndereyim, belki düzelmeyecek birşeydir.

copycat
26 Ağustos 2015, 09:08
kartal sanayide göçükçüler güzel hallediyorlar.

eek
26 Ağustos 2015, 09:11

https://www.ustasiburada.com/ilan-detay/istanbul-oto-mekanik-kartal-oto-sanayi-sitesi-oto-mekanikci-ve-oto-kaporta-u-104854.html

Burası mı acaba?

EthanHunt
18 Eylül 2015, 10:32
ümraniye sanayide göçük tim e gittim, maalesef depolar kalın olduğu için düzeltemiyoruz dedi.
Henüz kartala gitmek nasip olmadı bide ona soracağım.