PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumdan En Fazla Yuzyuze Tanismak Istediginiz Kisi

Sayfa : [1] 2 3 4 5

linkinpark20
23 Ağustos 2015, 00:11
Merhaba arkadaslar. Bu forum sayesinde hic motor tecrubem ve motorum olmadigi halde gezilerine beni artci olarak goturen(beko12345) motor alirken yardimci olan ve zaman zaman toplanip hoşsohbet ettigimiz kisilerle tanistim. Son zamanlarda acilan troll basliklari nedeniyle forum biraz sıkıcı bir hal almaya basladi. Bu yuzden basligi actim.

Ben en fazla KUVVETMIRA isimli arkadasla tanismak isterdim. Bazen yazdigi mesajlar insani kopartirken yeri geldiginde bilgi birikimiyle bircok insana yardimci oluyor. bence cok donanimli birisi. Ayrica Mengu16 ve tabiki 210 cc lik meshur çinlisiyle tanismak isterdim.☺ Her modifiye konusunda hemen konuya dalip mesajlariyla yardimci olmasi, bajaj pulsari oldugu halde ise 210 cc lik çinlisiyle gitmesi olsun cok muthis bir arkadas oldugunu dusunuyorum. Çalindigi icin kimseye cbr125 onermemesi de ayri bir mesele. Okudukca insanin 125 cc çinli alip modifiye edesi geliyor☺

MetinK.
23 Ağustos 2015, 00:13
Kuvvetmira (http://www.motosiklet.net/forum/members/kuvvetmira-54762.html)Abimizle Tanışmak İsterdim.

oguzhan6161
23 Ağustos 2015, 00:17
Tek kişi değil :)

serkanADH13 (Serkan Ustam) (http://www.motosiklet.net/forum/members/serkanadh13-25774.html) , Metehan Abim (http://www.motosiklet.net/forum/members/mete_han-10213.html) , Erhan Erdil Abim (http://www.motosiklet.net/forum/members/erhan-erdil-5.html) , Piyanist_irf (http://www.motosiklet.net/forum/members/piyanist_irf-84896.html)

İle tanışmak isterdim :) :bestmt:

karşıyaka57
23 Ağustos 2015, 00:22
Atilla xtreme nickliydi sanırım, olgun bir abi var idi onunla tanışmak isterdim birde mengu 16 da :D

The-Rock
23 Ağustos 2015, 00:27
Ben oyumu "Snappy X" den yana kullanıyorum :mrgreen:

E-TEKİN
23 Ağustos 2015, 00:28
Berkcigdem ☺

otopsici
23 Ağustos 2015, 00:58
Tek kişi değil :)

serkanADH13 (Serkan Ustam) (http://www.motosiklet.net/forum/members/serkanadh13-25774.html) , Metehan Abim (http://www.motosiklet.net/forum/members/mete_han-10213.html) , Erhan Erdil Abim (http://www.motosiklet.net/forum/members/erhan-erdil-5.html) , Piyanist_irf (http://www.motosiklet.net/forum/members/piyanist_irf-84896.html)

İle tanışmak isterdim :) :bestmt:

metehan ile sakın tanışma direk kucaklıyo :D
ama bu forumda çok kişiyle tanışmak isterim
özellikle siyasi görüşleri bana ter olanlarla oturup bi çay içmek isterim

MetinK.
23 Ağustos 2015, 01:00

Bak Otopsici Abimizi Unuttuk.Otopsici İlede Tanışmak İsterim.Zati Arkadaş Listemde.

oguzhan6161
23 Ağustos 2015, 01:06

Metahan abi iyidir ya :cherry: senle de oturup konuşmak isterim. Siyaset seviyorsan muhabbetimiz bitmez zaten :) :cherry:

Karalı
23 Ağustos 2015, 01:16
SHAMY ile tanışmak istiyorum başkada kimsenin yüzünü görmek istemiyorum fakir'ler sizi:P

snappy x
23 Ağustos 2015, 01:22
Ben oyumu "Snappy X" den yana kullanıyorum :mrgreen:

Eyvallah dostum

Acil112
23 Ağustos 2015, 01:23
İsmim çıkarsa haberim olsun:)

Sinan58
23 Ağustos 2015, 01:43
Foruma geleli daha 1 ay bile olmadı, kimseyi pek tanımıyorum ama "oguzhan6161" adlı abi ile tanışmak isterdim.

Egee22
23 Ağustos 2015, 01:46
Serkanadh ve mengu16 ikisininde bilgisine ve insanlara yardım etmesine hayranım böyle adamlar eksik olmaz inş bu forumdan

pompei
23 Ağustos 2015, 01:54
Moto izdivaç konusuna dönmesin olayda, bence kuvvetmira çok kaslı yakışıklı biri, nicki kaslı vücudunu ele veriyor :queen:

oguzhan6161
23 Ağustos 2015, 01:59
Foruma geleli daha 1 ay bile olmadı, kimseyi pek tanımıyorum ama "oguzhan6161" adlı abi ile tanışmak isterdim.

1 aylık sürecinde iyi bir imaj bırakabilmişsem ne mutlu bana. inan çok mutlu oldum şimdi :) zonguldak/ereğli'deyim yolun düşerse mutlaka haberim olsun kapımız herkese açıktır , çok teşekkür ederim. :rendeer:

Sinan58
23 Ağustos 2015, 02:09
1 aylık sürecinde iyi bir imaj bırakabilmişsem ne mutlu bana. inan çok mutlu oldum şimdi :) zonguldak/ereğli'deyim yolun düşerse mutlaka haberim olsun kapımız herkese açıktır , çok teşekkür ederim. :rendeer:

Sağolasın abi benimde sana her zaman kapım açık, yazları Türkiye ye SİVAS Yıldızeli ne izne gidiyorum,
eğer yolun düşerse mutlaka beklerim...
Bu arada çok şanslısınız, yaz-kış yemyeşil bi şehirde yaşıyorsunuz, küçüklükten beri hayalim karadeniz bölgesinde o yemyeşil doğası olan yerde yaşamaktı ama nasip burasıymış.

oguzhan6161
23 Ağustos 2015, 02:18
Sağolasın abi benimde sana her zaman kapım açık, yazları Türkiye ye SİVAS Yıldızeli ne izne gidiyorum,
eğer yolun düşerse mutlaka beklerim...
Bu arada çok şanslısınız, yaz-kış yemyeşil bi şehirde yaşıyorsunuz, küçüklükten beri hayalim karadeniz bölgesinde o yemyeşil doğası olan yerde yaşamaktı ama nasip burasıymış.

Davetin için çok teşekkür ederim :rendeer:
Karadeniz cennet gibi Türkiye'nin bir çok bölgesine gittim ama karadeniz gibisi yok. Allah nasip ederde karadenizde yaşarsın inşAllah :) belki eş durumu falan karadenize taşınırsın belli mi olur :)

Sinan58
23 Ağustos 2015, 02:29
Davetin için çok teşekkür ederim :rendeer:
Karadeniz cennet gibi Türkiye'nin bir çok bölgesine gittim ama karadeniz gibisi yok. Allah nasip ederde karadenizde yaşarsın inşAllah :) belki eş durumu falan karadenize taşınırsın belli mi olur :)

"İNŞALLAH" abi benim Türkiye nin batısınına gitme şansım oldu ama karadenize gitmek pek nasip olmadı,
tokata gitmek nasip oldu ama oranın sadece ismi karadeniz bölgesinde aslında, nerde o yeşillik dedim bir an...
Şimdilik fransadayım "ALLAH" ın izni olursa ilerde kesinlikle Türkiye ye dönmeyi düşünüyorum.
Tamam burda arabalar motorlar ucuz ama bu sıkı trafik kuralları olduktan sonra araba motor almanın bi anlamı yok.
Düşünsene abi skyline gt-r, cbr 1000, vs alıyorsun şehir dışında çoğu yerde 110u geçemiyorsun...

Sado39
23 Ağustos 2015, 02:31
rs_guven ve oyunageldim.:cat:

brooklynnn
23 Ağustos 2015, 03:11
Acun0 ve shamy

Sokollu
23 Ağustos 2015, 07:23
Istanbul'da olmanın güzel yanı bu site vesilesi ile çoğu aktif kullanıcı ile görüşebildim, kimisi ile çok iyi arkadaşlıklarım oldu ve devam ediyor :)

Serkan Usta hakikaten şeker gibi insan, hem çok komik, hem de çok ciddi,yardımsever. Yeni dükkan arıyordu kendine, bulur inşallah.

Sürüşünü merak ettiğim veya beraber sürmek istediğim bir ton insan var, yazmaya kalkmayayım hiç.

KUVVETMİRA
23 Ağustos 2015, 08:26
Ben en fazla KUVVETMIRA isimli arkadasla tanismak isterdim. Bazen yazdigi mesajlar insani kopartirken yeri geldiginde bilgi birikimiyle bircok insana yardimci oluyor. bence cok donanimli birisi.

estafirullah, zannettiğin gibi biri olmadığıma yemin edebilirim :rendeer:

bence kuvvetmira çok kaslı yakışıklı biri, nicki kaslı vücudunu ele veriyor :queen:

estafirullah, zannettiğin gibi biri olmadığıma yemin edebilirim :rendeer:

clabber
23 Ağustos 2015, 08:52
Benimle tanışmak isteyen tüm arkadaşlara teşekkürler :queen:

Thracian
23 Ağustos 2015, 10:06
Aslında listem oldukça kabarık ama yüz yüze insanlarla tanışma konusunda biraz utangaç olduğumdan pekte muhabetçi bir insan olmadığımdan dolayı ve iş,evlilik sebebiyle biraz yoğun olduğumdan dolayı bir türlü kimse ile tanışamadım.İşte uzun liste: :mrgreen:

savaskayan
Mengu16
tanertc
KUVVETMİRA
COQ
polo34
The Dude
Deli Çerkes
barodi
otopsici
alp_tunay
tigermbz
sinanaksu
mete_han
kurubuz

Bunlar ilk aklıma gelenler,daha şimdi aklıma gelmeyen bir sürü insan var...:)

telike
23 Ağustos 2015, 10:23
hepsiyle tanıştım :D

dadaş-bb
23 Ağustos 2015, 10:25
Iki teker dostu ve gercek motorcu olan ya da olmaya calisan herkesle tanismak isterim. Cunku en azindan bir cok sehirde ilce de koyde vs tanidik birileri olur. Bir telefon acinca imkanlar el verdikce yardima gelebilecek veya yolculuk yaparken bir mola verip selam verebilecek kisiler olmalidir. Herkesin bir meslegi isi gucu var ve gunun birinde birbirimize isimiz dustugunde o isi halletmek yardimci olmaktan baska guzel ne olabilir ki :)

Bende tekirdag malkaradayim yolu dusen olursa haber vermesi yeterlidir.

Saglicakla kalin dostlar.

Bu arada forumdan tanistigim kisiler.

Levent abi istanbul
Kemal abi istanbul
Ibrahim balikesir
Emre abi istanbul
Gokhan edirne kesan
Sezgin abi tekirdag corlu
Orhan abi tekirdag corlu
Mehmet abi tekirdag corlu

hsk
23 Ağustos 2015, 10:36
Serkan abiyle ve mterayes ( eray abi ) tanıştım ikiside çok iyi ve ilgili insanlar.Bir konuda ne zaman fikir ihtiyacım olsa arayıp destek alıyorum.
Tanışmak İstediklerim ise mengu16
Metehan
Adventure58
Mehmet Enis

İstanbul da ne zaman etkinlik olsa hep iş gününe denk geliyor bir türlü nasip olmadı.
"Haftasonları tatili olan bir iş bulabilsem keşke "

oakley
23 Ağustos 2015, 10:41
Blackghost ve shadowmaster başta olmak üzere sl200 başlığında yazan arkadaşlar. Bilgi birikimlerinden ilk ağızdan faydalanmak güzel olurdu. Üye olmadan önce ziyaretçi olarak baya takipteydim arkadaşları. Makinayı alıp bir gezi/organizasyonda yakalarım kendilerini :D

Selamlar buradan

oguzhan06
23 Ağustos 2015, 10:51
Ben mengü16 ve kuvvetmira ile tanismak isterdim ve mengü16 yi ankarada diye biliyorum ve bende ankaradayim ozellikle mengu16 yani :cherry:

Samet Ağır
23 Ağustos 2015, 11:13
İsmim çıkarsa haberim olsun:)

Benle tanismak istemeyenle ben ne isticem bea..:pl::pl::queen::queen::flower::flower:

İstersen biz bi ara oturup sohbet edelim,yoksa kimse bizi istemiyo biliyoooormusuuuuun?:salut::queen::flower:

Bune
23 Ağustos 2015, 11:18
Tanışmak istediğimizle tanışıyoruz o sorun değilde inşallah yüzünü görmem dediğim bi kaç kişi var aptal insana tahmmülüm yok mümkünse benden uzak olsunlar :)

fazil
23 Ağustos 2015, 11:46
kurubuz bence

http://www.motosiklet.net/forum/customavatars/avatar60368_5.gif

Acil112
23 Ağustos 2015, 11:53
Oocan diyorum ve susuyorum.

bilginozi
23 Ağustos 2015, 12:00
COQ
barodi
mete_han
kurubuz
Telike

solmyr
23 Ağustos 2015, 12:04
solmyr (adım bulunsun)

Samet Ağır
23 Ağustos 2015, 12:25
Valla ben Fransadan coq (İlkay ) abiyi iftara cagirdim,sagolsun 20 -25 dakika gecikmeyle geldi...:cat::rendeer: vallaha geldi ya...

Konu istemenizin ve sizin karsinizdakine olan seviyenize bagli bence...
Buradan yazi ile tanisip,telefonla gorustugum ama farkli sehirlerde oldugumuz icin bir araya gelemedigimiz arkadaslar var..

Eminim bir sekilde bir araya gelsek 40 yildie tanisiyormusuz gibi olacak...tabi kac kisi karsilikli olarak bu guveni bu sevgiyi birbirine verebilir,tartisilir tabi...

Ha bide Mezitle tanistik yillar once,birakmadi pesimi yaw..nasil kurtulucam bilemiyorum...:queen::flower:

engin_deniz
23 Ağustos 2015, 13:02
Benimle tanışmak isteyen yokmu Ağalar :) evim var arabam var. 600luk motorum var :)

swizz
23 Ağustos 2015, 13:13
Isim ayırt etmeksizin herkesle tanışmayı isterdim herhalde.

Yolu İsviçreye düşen herkesi büyük bi zevkle beklerim. Vatan kokusu getirir kim bilir.

efendy06
23 Ağustos 2015, 14:18
Benimle tanışmak isteyen yokmu Ağalar :) evim var arabam var. 600luk motorum var :)

600 lük motorla tanışıp sizsiz dolaşsak, sizle tanışmadan mümkün mü? :cherry:

F54
23 Ağustos 2015, 17:10
Allah benim belamı verdi METE_HAN la tanıştığım gün
Bence bu adamla tanışmak isteyen tanıyanların tavsiyelerini dinlesin

scorpions_59
23 Ağustos 2015, 18:46
savaskayan

SlimShady1
23 Ağustos 2015, 19:03
Otopsici ile tanışmak isterdim :mrgreen: Oyunageldim, Mesut hoca, Seko.

shadowmaster
23 Ağustos 2015, 20:22
@oakley ; bekleriz :)

burak5353
23 Ağustos 2015, 20:34
Snappy X yüz yüze tanımak isterdim bi cay ısmarlardım

potasyum
23 Ağustos 2015, 22:10
inzell adlı üye diyicem ama bloğundan okuduğum kadarı ile neredeyse tanıştım alp naber diyecek derecede :)

savaskayan ve oluröyle

ak.emre
23 Ağustos 2015, 22:54
Ben mengü16 ve kuvvetmira ile tanismak isterdim ve mengü16 yi ankarada diye biliyorum ve bende ankaradayim ozellikle mengu16 yani :cherry:

Benimle tanışmak isteyen yokmu Ağalar :) evim var arabam var. 600luk motorum var :) ben mengu16 kullanıcı adını kullanan moturcu abimle tanısmak isterdim hergün açılan konuları takip ediyorum nereye baksam o cok merak ediyorum bu adamı :-) snappy kardesimi de unutmamak lazım :-D

HAZZILHAR
23 Ağustos 2015, 22:54
Snappy X tartışmasız favorim.

KUVVETMİRA, biyeybaraküs, MotorKafa (ara ara Bağdat Caddesinde iş dönüş vakitlerinde ve Kadıköydeki kilisenin orada park etmiş olarak gördüğüm bordo Shadow sanırım kendisinin) üçlüsü yazdıklarıyla geyik babında kafaca çok uyacağımız hissi uyandırıyor. Dini ve siyasi konular dışında elbette. Keyifli bir muhabbette siyaset ve din konuşmak istemem şahsen.

Bir de yanlış hatırlıyor olabilirim Honda Wave ile bol bol gezen oyunageldim -yanlışsa lütfen düzeltiniz- nickli abimiz, HAMOK grubundan nickini şu an hatırlayamadığım bolca kamp hikaye ve fotoğraflarıyla burayı dolduran abimiz ve GV650i nickli Kaya abimiz (ki kendisiyle yakın zamanda tanıştık) ile tanışmak isterdim.

Bu arada tamamen yanlış söylemleri, yazılarında yaptığı Türkçe hataları ve bunları ısrarla doğru zannederek sürekli kullanması, motosiklet alışverişi mantığı, insanlara hitabı, siteyi aşırı aktif kullanıp hep doğru olmayan veya kendisinin doğru sandığı şeyleri savunması ile dikkatimi çekmiş bir üye var. Bulup yakasından tutup bak bunun doğrusu bu diye öğretene kadar uğraşmak istiyorum resmen. Yok ama isim vermeyeceğim, gücenmesin.

beko12345
23 Ağustos 2015, 23:41
Allah benim belamı verdi METE_HAN la tanıştığım gün
Bence bu adamla tanışmak isteyen tanıyanların tavsiyelerini dinlesin

Ahahaha , facebookta bol bol seni görüyorum abi Metehan abi sağolsun :queen:

sailor33
23 Ağustos 2015, 23:45
Samet Ağır diyorum :mrgreen: