PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 bin TL'ye kadar hangi scooterı tavsiye edersiniz?

MertKaynak
22 Ağustos 2015, 17:50
Öncelikle merhaba motosiklet.net ailesi başlıkta belirttiğim gibi tavsiyelerinizi alabilir miyim?
-İlk motorum olacak
-Fazla sorun çıkarmayacak
-2 bin TL'yi aşmayacak
-Tip olarak güzel olacak :)

kafamda Mondial 150 Mash vardı,hem tip olarak yakışıklı hemde yakıt olarak fazla yakmayan bir modeldi ancak çevremdekiler bu motor hakkında olumsuz görüş bildirdiler

snappy x
22 Ağustos 2015, 18:07
125znu.....

Bthndmrl
22 Ağustos 2015, 18:33
2 bin tl ye anca cg lerden birini alırsın scooter idare etmez

ELque
22 Ağustos 2015, 18:40
2 bin tl'ye 2. el scooter alırsın oda risk bence.Çevremden söyliyeyim gördüğüm scooterler hep yaşı ilerlemiş kişiler tarafından alınıyor.Ve zannetmiyorum bakım ve rodajını düzgün yaptıklarını.Sana daha sonrasında sıkıntı çıkarır gibi ama herkes böyle değil tabi temiz kullanılmışını elbette bulursun.Birde bayilere sor 2000 tl'yi peşinat olarak verip kalanını taksit yapabilecek bir yerden 0 al bence.Tabi dediğim gibi bir bayi bulabilirsen.

Ertugyigit
22 Ağustos 2015, 18:49
2bin tlye çok ölü scooter bulursunuz çinli olur o da zaten.

MertKaynak
22 Ağustos 2015, 18:57
Şunu belirtmeyi unutmuşum önceliğim 2.ci el zaten

tugayriri
27 Ağustos 2015, 00:03
125 znu.....

cemtrkr
27 Ağustos 2015, 01:07
Git mondial x-treme max fln al

t.madde
27 Ağustos 2015, 01:59
67 bin km scooter kullandım bu ay satıp tvs apache aldım ben bakımlarını hiç ihmal etmezdim ama sana eski bi scoooter kullanıcsı olarak 2.el tavsiye etmem scooter zaten çok ilgi istiyen bi motor piyasada gözü gb bakan bir elin parmak sayısını geçmez motor hevesin kaçar cunku cogu essek nıyetıne bınıyo ne duzenlı yagını degıstırıyolar ne dıger bakımını yapıyolar...şöyle anlatayım ağır bakımı yapılmış yazıyo ağır bakımda yağı-bujisi-hava filtresi değişmiş bu hafif her 1500 km de bir yapılması gereken periyodik bakım ağır bakım ön-arka debriyaj - kayış - arka şanzıman yağı - uzun yolda sorun çıkarmasın diye arka teker rulmanı...ondan 2 bin tl peşinat ver sıfır al pişman olma