PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motosiklet kehanetim

uçanmotor
22 Ağustos 2015, 14:33
çok yakın zamanda hidrojen elektrikli vesaire motorlar olacak en geç 2016 bilemedin mayıs ta falan benzinli motorlar elde kalacak durumda onu gösteriyor biraz da yazmak için yazdım

EMRE ÇITIR
22 Ağustos 2015, 14:37
Benzin bitmeden benzinli motorlar bitmez. Hidrojenli motorlar için hidrojen dolum istasyonlarının altyapısını oluşturmak, yaygınlaştırmak kaç yıl sürer sence ? En önemlisi gözü doymayan, para için petrol için insan öldürmekten dahi çekinmeyen dünya düzeni buna izin verir mi ?

bilginozi
22 Ağustos 2015, 14:45
Hidrojenle çalışan motorlar şimdi de var. Ancal hidrojen çok patlayıcı olduğu için araçlarda depolanması ve taşınması büyük tehlike arz ettiği için yaygınlaşmıyor.

Usercom
22 Ağustos 2015, 15:05
benim kehanetim

2016 yılında forumlar troll dolacak troller devlet memuru sayılacak :bounce:

hepimiz biliyoruz ki petrol sanayisi rockefeller gebermeden çökmez

petrol için doğalgaz için kaynak için dünyaya büyük acılar getiren ülke (Amerika) petrolle işimiz bitti demeden bitmez

elektrikli arabalar neden yaygın değil sence? sebebi petrolcüler olmasın sakın

petrol tükenecek ancak o zaman konuşacağız bunları biz konuşurken herhangi bir ülke yeni bir kaynağın bulunduğu bölgelere saldırıp onları da ele geçirmeye çalışıyor olacak :pr:

uçanmotor
22 Ağustos 2015, 15:11
afrikanın yer altı kaynakları elmaslarla dolu adamlar kıtlık içinde ALLAH ZALİMLERE FIRSAT VERMEYE

Usercom
22 Ağustos 2015, 15:31
afrika kıtlık çekiyorsa sebebi gerektiğinden fazla kaynak tüketen diğer ülkelerdir

Amerika kendini refah memleketi ucuz benzin cenneti olarak gösterebilmek için kirli ellerini afrika'ya uzatmakta bir avrupa bebesi 5 tane big mac gömerken afrikalı aç kalmakta
Örnek vereyim

Dünyanın en cok doğalgaz üreten ülkesi rusya (abd rusyadan çok geride)

Ama en çok tüketen ABD

Amerikan rüyasi adında bir düşünce sistemi var bu sistem insanların ihtiyaçlarının suni olarak artırılması tüketimin artırılması ve bu yolla ulke itibarının yükseltilmesini içeriyor

Diğer ülkelerin de yapmadığı şey değil söz gelişi belçika 19.yuzyılın sonunda afrikada büyük bir soykırım yaptı elmas madenleri için

Ülkenin itibarinin muhafazası için kimseye saldırmaktan çekinmezler

uçanmotor
22 Ağustos 2015, 15:43
Kusura bakmasın salaklarımız mcdonalds pizza hamburger satan yerler tıklım tıklım bir adam hamburgeri 20 sene saklamış sonra bakmış ki hiç bozulmamış EŞŞEK OLDUKTAN SONRA İNSANLAR SEMER VURAN ÇOK OLUR

ELque
22 Ağustos 2015, 16:15
Buna ne oluyor :mrgreen: Neden video yükleyemiyorum :silent:

Darkcity2000
22 Ağustos 2015, 20:24
2 seneye kalmaz dct otomatik motorlarin satisi manuelleri gececek

A.Türker
22 Ağustos 2015, 20:32
Sağolasın kardeş. Eve gidince motoru çıkarayım elden.

iptaluyelik01
22 Ağustos 2015, 21:13
Sahibinden piyasası bu yorum sonrasında yerle bir olur benden söylemesi :)))))

Darkcity2000
22 Ağustos 2015, 21:47
kehanetin dibine vurayim daha, seneye fuara hondadan gorup kendi cift kavramali otomatik vitesli modellerini sergileyecek rakipleri, fuar sonrasi cift kavramali motor konulari forumlarda alip yuruyecek, bi firma kampanya yapacak, son kalan partiler hizla tukenecek, youtube yamahanin ktm nin dct test yorumlari ile dolup tasacak..

kordinaryus
22 Ağustos 2015, 22:32
elektrikli araçlara pil teknolojisi müsaade etmiyor. hidrojenle çalışanlara da metalurji. hidrojen yanma sıcaklığı çok yüksek olduğu için bilinen metaller sakız kıvamına geliyor bir süre kullanılınca.

çare yakıt pili.

uçanmotor
23 Ağustos 2015, 09:44
Suyla havayla çalışan motorlar vardı bak artık ses çıkıyormu youtube video olmaktan öteye geçemiyor

ilkerabi
23 Ağustos 2015, 09:53
Yavaş gel..
Bir kehanet de ben sallayayım:

Erken genel seçimden sonra DOLAR 4 lira olacak.. Benzin ise 6 liraya yaklaşacak.. Her gün elektrik kesintisi olacak.. Cepte para olmayacak..
Bugün gördüğün alealde motorlar ise sana o gün UÇAK gibi görünecek.. Ama hidrojenle değil gene BENZİN ile çalışacak..

telike
23 Ağustos 2015, 10:38
bir adam hamburgeri 20 sene saklamış sonra bakmış ki hiç bozulmamış

bence şehir efsanesi. 95 yılında bu kadar koruyucu madde bilinmiyordu.