PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehir'deki Arkadaşların Fikirlerine İhtiyacım Var.

Mimarca
21 Ağustos 2015, 23:32
Arkadaşlar Merhaba..
Yarın Eskişehir'e ESMOTO'ya motor bakmaya gitmeyi planlıyorum. Kendim çok anlamadığım için.
Motoru bir ustayada göstermek istiyorum. Eskişehir için tavsiye edeceğiniz sağlam bir usta varmıdır?

Yada anlayan bir arkadaş varsa birliktede gidebiliriz. ESMOTO hakkındada fikir ve görüşlerinizi almak isterim.
Bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

Kimse yokmu :)

yüksel66
21 Ağustos 2015, 23:35
Eskişehir grup olarak biraz zayıf pek bir hareket yok maalesef, ben motordan anlamam ama yanımda birisi olsun dersen öğleden sonra gelebilirim. Birde hangi motosikleti alacaksın ayrıca ikinci el mi almak istiyorsun,

Alper.A
22 Ağustos 2015, 00:34
Esmoto hakkında en azından şunu söyleyebilirim en azından ilgili insanlar.Derdini dinleyip yardımcı olmaya çalışıyorlar ne kadar motorumu bugün almış olsam ve hiç anlamasam da bana samimi geldiler

Macit250
22 Ağustos 2015, 01:53
İstersen güvenilir bir yetkili bayi arkadaşım var.Sizi onunla irtibata geçirebilirim.Tanınmış sevilen insanlardır eskişehirde.Siz hangi motoru alacaksınız .Alpaslan abiden .

yüksel66
22 Ağustos 2015, 02:26
Aslında bende motosiklet alma arifesindeyim ama önce eğitim almak istiyorum şimdi eğitimi ayarlamak için uğraşıyorum. Sizin tanıdığınız hangi markanın bayii

Macit250
22 Ağustos 2015, 19:58
Kawasaki eskişehir bayi

İlker26
23 Ağustos 2015, 20:54
Dostum eskişehirliyim yaklaşık 2 ay önce bobber custom bir motor aldım honda shadow600 vt c istanbuldan getirdik ve direk gökmeydan mahallesindeki erkan ustaya götürdük kendisi hem chopper hemde race motorlardan çok iyi anlıyor çekirdekten yetişmiş bir usta ve genelde parçayı kurtarmaya eğer kurtaramazsa orjinal parça takma taraftarı. Sitede ki eskişehir li arkadaşlar fazlaca ilgisiz. Eğer motoru alıp göstermek istersen yardımcı olurum erkan ustaya gideriz. Çünkü bir çok şey duydum uyumsuz parça takan parça çalan ustalar gibi.