PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başka ilden motor.

Bthndmrl
21 Ağustos 2015, 19:46
merhabalar tekrar bugün almak için antalya ataberk e gittik (pcx150) fakat eylül sonuna gelir dedi bizde dedik olan biyer araştıralım düzce ensar ı bulduk (şükür) Fakat otobüsle gelecek bu sürede hasar falan sorunu olmaz dediler bencede olmaz ama sizce mantıklı mı ödeme şekli hesaba havale yardım ve yorumlarınızı bekliyorum. :queen: :king:

s.e.c
21 Ağustos 2015, 19:53
Biz 2011 senesinde İstanbul anes honda bayisinden cbr125 almıştık. İzmire ambar ile göndermişlerdi ve hiç çizik falan olmamıştı. 200-250 tl gibi bir ücret ödemiştik sanirim. Bu konuyu duzce ensara bir sorun bence.

Bthndmrl
21 Ağustos 2015, 19:56
Konuyu sordum oda bugüne kadar sıkıntı olmadı hiç dedi. Hani ödeme konusu falan güvenilir olur mu o yüzden sonuçta bilmediğim bir yer teşekkür ederim cevap ve ilgiden dolayı.

s.e.c
21 Ağustos 2015, 21:08
Rica ederim. Hondanın resmi sitesine girin orada bütün bayilerin bilgileri var. Oradan ensar hondanin numarasini alin. Sizin görüştüğünüz numara ile aynı ise sorun yoktur. Ben anes hondanın numarasını oradan alip aramıştım.

Mexico
21 Ağustos 2015, 21:13
Eğer Honda ataberk varsa işin içinde sakın GÜVENME

Bthndmrl
21 Ağustos 2015, 21:22
Eğer Honda ataberk varsa işin içinde sakın GÜVENME
Ataberki babamda beğenmedi abi onla alakasız ataberk ise ilgisiz sanki sattıgı motor yeterliymiş gibi aradım konuştum kredi kartı taksit yapcak