PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : garanti kapsamından çıkmadan motorda ne gibi şeyler yapılabilir

uçanmotor
21 Ağustos 2015, 17:28
Buji değişimi yapılabilir mi lastik değişimi

zapalka
21 Ağustos 2015, 17:33
bunu google'a sorsana deluganlu

demirteker
21 Ağustos 2015, 17:41
bunu google'a sorsana deluganlu

babam her şeyi Google a sorsak burada ne konuşucaz, bırak da biraz sohbet edek :D

uçanmotor
21 Ağustos 2015, 18:17
google ye sordum bi şey bulamadım zaten bilen yazardı zaten bekliyorum

07DFB18
21 Ağustos 2015, 19:02
sıkıntı yok canın isterse yağını bile değiştir..

snappy x
21 Ağustos 2015, 19:10
sakın değiştirme ben sticker yapıştırdım garanti dışı oldu 3 günlük daha ....

07DFB18
21 Ağustos 2015, 20:00
sakın değiştirme ben sticker yapıştırdım garanti dışı oldu 3 günlük daha ....

snappy seni görse bile motor üstünde motor garanti dışı kalır :)
(latife)

omer2to
21 Ağustos 2015, 20:20
ön kaldır lastik yak buji değiş yine motorsikleti yak yine çıkmaz çünkü Türkiye de garanti sadece kağıt da geçer

Bune
21 Ağustos 2015, 20:26
Motorun markası ne? Hint malıysa istediğini yap hiçbişey olmuyor ama yamaha kullanıyorum lastikleri rosso 2 yaptım +2 garanti gitti ve bundan sonra teker aksamında sorun olursa garanti karşılamayabilirmiş, yağ değiştirmede yine aynısını söylediler yamalube motor aksamında boya gibi bir iz bırakıyormuş motorda sorun çıkar ve içi açıldığında bu iz bulunmazsa yamalube kullanmadın demektir bu yüzden garanti dışı kalıyor, egzoz değiştin garanti dışı kalıyor, sinyal değiştin elektrik aksamı garanti dışı kalıyor.

Kaynak yamaha kardeşler ve yamaha Türkiye' dir. Yarın bi gün motoru satmak istediğimde servis bakımlı olayı olmasa her bakımını yağını ben değişirim ama adamlar bir de mafya gibi düzen kurmuş bi bakım aksat hemen garanti kitapçığında ve sistemlerinde eksik kalıyorsun bu defa hepten garanti dışı.....

uçanmotor
21 Ağustos 2015, 20:36
belkide korkutmak için belki de dediğin gibi adam gibi düzen gelecek mi bu kavşak dünyaya