PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SHARK RAW hakkında bir soru

avici
21 Ağustos 2015, 16:00
Arkadaşlar bu kasktan sadece bir yerde buldum istediğim modelini oda S beden. Benim kafa ölçüm 57 yani m ye tekabül ediyor. S ise 55-56 diye geçiyor sizce bu kaskı alsam çok sıkarmı?

ZümeR
21 Ağustos 2015, 16:03
Her kaskın bedeni aynı değildir. Kafana geçirip boşluk var mı yok mu denemeden alma derim..
Ben bulunduğum yerde LS nin modelini beğendim denedim gayet güzel lakin pahalı dedi almadım aynını netten sipariş ettim.
Denediğim markalarda kesinlikle birinin M bedeni diğerini tutmuyor.

Bilginize..

cihan54
21 Ağustos 2015, 16:08
Geçtiğimiz birkaç ay Raw kullandım. Geçtiğimiz hafta satana kadar.

Raw'ın kalıbı dar kalıp. Yani M kullanan birine zaten sıkı oluyor. Senin beden ölçün M olup S alma şansın varsa hiç yanaşma, sana olmayacaktır :wiinkk:

MotorKafa
21 Ağustos 2015, 16:57
Benim kafa ölçüm M. Ve kaskı(raw) ilk aldığımda biraz sıkıyordu, zamanla genişledi.
Kız arkadaşıma da S aldık. Bir gün evden aceleyle çıkarken onun kaskını almışım. İşe gelene kadar acayip bir baskı hissettim şakaklarımda.
Yanaklarımı da sıktığı için dudaklar ileri gitti.
Seda Sayan'a döndüm motorun üstünde.
O kask ne kadar genişlerse genişlesin benim kafamı hep sıkardı, onu hissettim.

Yani diyeceğim o ki, kafa ölçün M ise M al.

avici
21 Ağustos 2015, 17:40
Teşekkürler arkadaşlar tavsiyelere uyup almayacağım lakin bulunmuyor hiç bir yerde ocakta gelir diyorlar bekleyeceğiz artık.

zamer
21 Ağustos 2015, 17:47
Bende vancore modelini aldim.kafa L di ama sadece anes motorda xl mat siyah 1 adet vardi.bende telefonla arayarak problem oldugunda geri gonderme teyidiyle kumar oynayip aldim.1 aydir kullaniyorum problem yok sukur.telefonda gorustugum arkadasta parti parti geldigi icin bu parti bitmeden yeni parti mal gelmeyecegini,dedigin gibi yeni parti malinda ocak subati bulacagini soylemisti.tavsiyem netten temiz ikinci el arastirmasina girmen.hem uygun fiyatli yakalayabilirsin.