PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atlattığım Kaza ! VİDEOLU

Liposcus
21 Ağustos 2015, 15:19
O yolun ortasında durup o teyzeyi hangi kafayla indirdin merak ettim doğrusu. Refleks kurtardı.

https://www.youtube.com/watch?v=HckgFTC1j_E

toprakg
21 Ağustos 2015, 15:22
Geçmiş olsun gerçekten ucuz atlatmışsınız...

Macit250
21 Ağustos 2015, 15:25
Yoka bi bizim insanımız cidden zır oğlu zır cahil bitmiştir.

ahmet0021
21 Ağustos 2015, 15:28
Orda yolcumu indirilir hakketen insanlar şaşırmış. Çok sakince cevap vermişsin ben olsam ulan ayı orda yolcumu indirilir beni kazamı yaptıracan derdi. 10 metre daha gitse orda arabalR park etmiş orda yolcuyu indirse ölürmü böyle saygısızlıkmı olur hadi düşseydin hadi kapıya çarpsaydın
Allahtan kapı açmadan 5 sanye önce hızını düşürmüşsün yoksa çok kötü olabilirdi

Ercument
21 Ağustos 2015, 15:31
Senin o anda yaşadığın stresi ve korkuyu hiçe sayarcasına gülmesi yokmu bakmayacan yaşına başına çakacan ağzının ortasına bir tane.
Bu arada trafik kurallarına göre hatalısın.

ahmet0021
21 Ağustos 2015, 15:32
Bide işin şu yönü var okadar dar dar bir caddeye battı çıktı olurmu bence olmamalıdır

shruikan
21 Ağustos 2015, 15:37
La rampanın ucu, barikatların arası, kesin kaynanasıdır; biri vursun da öldürsün diye orda indirmiştir mal oğlu mal. Hay Allah'ım ya!

gurkanerkan
21 Ağustos 2015, 15:37
Tebrik ederim herkes kurtaramazdı.

Mexico
21 Ağustos 2015, 15:39
Haklı haksızı geçtim de, sen ölümle burun burunasın ama kadın gülüyor. İnsanoğlu çok bencil, çok namussuz.

omer2to
21 Ağustos 2015, 15:40
refleksin çok iyi hocam aman Allah kaza bela vermesin burası Türkiye insan yaşlandıkça değeri azalıyor :cherry:

keremkrmn
21 Ağustos 2015, 15:43
Bu video daha öncede paylaşıldı yanlış hatırlamıyorsam orda da yazmıştım tekrar yazıyorum o yolun ortasında dörtlü yakmadan duran hödük ne kadar hatalıysa tek şeritli yolda arabaların yanından giden hödükte o kadar hatalı bana göre. (Hödük dediğim için kimse kusura bakmasın TDK karşılığı anlayışı kıt olan kimse diye geçiyor.) Bu tür kazalardan her gün onlarcası oluyor. Sırf arabaya ve motora binen hödükler yüzünden. Anlata anlata bitiremedik gitti insanlara :pr:

ZümeR
21 Ağustos 2015, 15:47
Ben benzer durumdan bu şekilde kurtulamamıştım.
Bana arka kapı açılıp buyur edilmişti. Davete icap gerekir diyerek arka kapıdan girip ön koltuğa doğru arkada oturanların kucaklarına uzanmıştım.
Yamaha BWS muhafaza demirleri olduğu için motorda aracın arka kapıyı 180° ayırıp ön kapıya yapıştırmıştı.
Bende 1-2 sıyrık, motorum da çizikler toparlanıp sanırım geldik diyerek araçtan çıkıp gittim.

Liposcus
21 Ağustos 2015, 15:51
Bu video daha öncede paylaşıldı yanlış hatırlamıyorsam orda da yazmıştım tekrar yazıyorum o yolun ortasında dörtlü yakmadan duran hödük ne kadar hatalıysa tek şeritli yolda arabaların yanından giden hödükte o kadar hatalı bana göre. (Hödük dediğim için kimse kusura bakmasın TDK karşılığı anlayışı kıt olan kimse diye geçiyor.) Bu tür kazalardan her gün onlarcası oluyor. Sırf arabaya ve motora binen hödükler yüzünden. Anlata anlata bitiremedik gitti insanlara :pr:

Dostum burda herkes birşeyler paylaşabilir, suçlu olabiliriz sağ şeritten giderek, orda iki motor sığcak kadar boş alan var fakettiysen, motoru alma sebebimiz zaten aşktan bi yana istanbul trafiğinden kurtulmak için şimdi sende sütten çıkmış akkaşık gibi sanki hiç sağ şeritten gitmemiş gibi muammele yapma :) Edepli bir şekilde paylaşım konusu açtım, edebinle yorum yap. Anlayışım konusunu beni daha tanımadan yargılama hakkını bulamazsın kendinde.

Onurhan D
21 Ağustos 2015, 16:01
Bu videoyu geçen hafta da birisi koymuştu.

barodi
21 Ağustos 2015, 16:49
bu videoyu 2 hafta önce konusu vardı.

SercanG
21 Ağustos 2015, 16:57
Çok geçmiş olsun, burası Gaziosmanpaşa herkes aynen o şekilde orada yolcu indirir, genelde orda trafik sıkışık olur trafikten faydalanarak yolun ortasında indirirler, siz çok iyi yırtmışsınız.

bravetaxi
21 Ağustos 2015, 17:01
kesin kaynanasıydı indirdiği kurtulmak istedi heralde :)

jook
21 Ağustos 2015, 17:53
arkadaşlar yani belliki ülkede bazı şeylerin değişmesi ve anlaşılabilir olması baya bi zaman alıcak,o yüzden ''o öyle olsaydı,bu böyle olsaydı'' gibi yorumları zaten artık yapmayalım çünkü bu yolla bi yere varamıyoruz,yapmamız gereken tek şey gözleri dört açmak burası istanbul gardaş :bounce: tek temennim umarım iki tarafta hatasını görmüştür

Acil112
21 Ağustos 2015, 18:36
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/151338-bugun-4-kaza-atlattim-videolu.html

Fyz.01
21 Ağustos 2015, 18:44
iyi refleks güzel kurtarmışsın. geçmiş olsun.

Sinan58
22 Ağustos 2015, 00:54
Geçmiş olsun, verilmiş sadakanız varmış.
Tecrübe denilen kavram bu olsa gerek.Resmen tecrübe kelimesini canlı deney olarak göstermişsiniz.
"ALLAH" korumuş, sizin yerinizde olsam birisine bir iiilik yapardım.

murat krcbl
22 Ağustos 2015, 04:00
Oncelikle cok gecmis olsun ucuz yirtmissin malesef boyle insanlarimiz cok piyasada

Liposcus
19 Temmuz 2017, 02:27
Teşekkürler dostum :)

jimi_hendrix
19 Temmuz 2017, 02:37
bunun 1 numara daha tehlikelisini yaşadım. aynı anda önüme iki kapı açıldı. arkadaşın kamerası vardı oradan tepki sürem 0.1 saniye civarı çıktı yaptığımız hesaplara göre...

Geçmiş olsun hocam bu arada...

caddeadami1
19 Temmuz 2017, 08:15
ABS önemli değil limon gibi sıkacaksın diyenlere gelsin ;)

Öz_Musti
19 Temmuz 2017, 08:22
Zihnen köydeki tarlasından şehre daha inemedi insanlar.

Ne zaman ki birileri "dedemin dedesi de araba sürerdi" der o zaman birşeyler düzelir. Şimdi bizim arabalar-motosikletler var. Belki babamız da aynıydı. Kaçımızın dedesi araba sürdü?

Kaldırımla arabaların arasından gitsen neyse. Kadın yol ortasında inmiş.

agris
19 Temmuz 2017, 08:34
Teşekkürler dostum :)

Hocam baya geç cevap vermişsin :)
Geçmiş olsun :)

Erdost
19 Temmuz 2017, 09:08
Mükemmel refleks iyi kurtarmışsiniz.Bunun dışında diyecek birşey yok, malesef görmemiş!

erenedip
19 Temmuz 2017, 10:09
muazzam bir refleks "kontra yapsan kurtulurdun" culara kapak niteliğinde. Ayrıca sağdan geçilmez diyene de bu kez cidden şaştım. Alan dar değil. kocaman yer var sağda. Motor kullanıpta oradan geçemeyecek adam yok tatava yapmaya gerek yok. Arkadaşta zaten inip saldırmamış. Düzgünce uyarmış...

hknzrdm
19 Temmuz 2017, 10:37
Çok geçmiş olsun, şoför abladan nefret ediyormuş, atmış yolun ortasına. :)

hachiko
19 Temmuz 2017, 12:01
Bu videoyu milattan önce 286 yılında zeus koymuştu ...

VECİHİ
19 Temmuz 2017, 12:49
Öncelikle geçmiş olsun, güzel refleks yapmışsınız. Soğukkanlı davrandığınız için ve terbiyenizi bozmadığınız için de sizi tebrik ederim.

izmir3535
20 Temmuz 2017, 09:13
Kaçacak alanin varmiş. şanslisin.