PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cross Kask Seçim Hk. [Fotoğraflı]

HalilSefaköy
20 Ağustos 2015, 21:53
Merhaba. Yakında Vizörlü bir Cross kask almak istiyorum.
Aşağıda fotoğrafta olan MT kasklardan almayı mantıklı buldum.
Fakat bunlara vizör takılabiliyor mu aydınlatırsanız çook memnun kalırım.
Tamamen şehir içi kullanacağım, keyfe keder istiyorum bu kaskı.
Bunlar dışında 300 TL ye kadar Vizörlü Cross tip Kask önerilerinizi de sabırsızlıkla bekliyorum
İyi forumlar. Saygılar :)

http://i57.tinypic.com/11tprok.jpg http://i62.tinypic.com/10yhmxz.jpg

Ertugyigit
20 Ağustos 2015, 21:57
ls 2 mx 426 da bakabilirsiniz trikompozit fiberglas kask fema değil 450 tl olması lazım.

Sepya
20 Ağustos 2015, 23:16
Hep merak etmişimdir ss motorda cross kask taksak gülerler mi diye, acayip cool bir havası var bu kaskların

osis
21 Ağustos 2015, 01:32
ben ROCC 771 Enduro Kask modelini kullanıyorum ağırlığı dişında şikayetim yok alman malıymış galiba 400 tl ye almıştım. şimdiki fiyatını bilmiyom. bu arada vizör takamazsın vizörlü alman lazım.

HalilSefaköy
21 Ağustos 2015, 08:33
ben ROCC 771 Enduro Kask modelini kullanıyorum ağırlığı dişında şikayetim yok alman malıymış galiba 400 tl ye almıştım. şimdiki fiyatını bilmiyom. bu arada vizör takamazsın vizörlü alman lazım.

Teşekkür ederim bilgilendirme için. Peki Şehir içi gözlükle kullansak çok mu barzo oluruz? Avantajı/Dezavantajı? :santa:

Pelax
21 Ağustos 2015, 09:28
benim önerim daha çok bu olurdu heralde

icon variant etched

http://www.motorcyclehelmetsandjackets.com/mc_images/option/Icon-VariantEtched-Helmet-blue-2011.jpg

iptaluyelik02
21 Ağustos 2015, 09:44
Hep merak etmişimdir ss motorda cross kask taksak gülerler mi diye, acayip cool bir havası var bu kaskların

ben 125 cc cin malı scooter da kullanıyorum,şehir icinde de şehir dışında da.Yazın çok işe yarıyor,tereği sayesinde güneşte iyidir,diğer kasklara göre daha havadardır.istediğim kaskı takarım,mahalle baskısını takmam :)
kullandığım kask venom un vizorlu kros kaskı 200 Tl civarında

YouSuffer
21 Ağustos 2015, 10:15

İCON VARİANT BATT. kaskı takılabilir baya güzel oluyor 1000 tl olsa fiyatı alıcaktım ben bu hafta :9

Mirable
21 Ağustos 2015, 10:39
İCON VARİANT BATT. kaskı takılabilir baya güzel oluyor 1000 tl olsa fiyatı alıcaktım ben bu hafta :9

Motosella dün mail atmış 30 Ağustosta görülmemiş indirim yapacağız diye. Takipte kalın bence.

HalilSefaköy
21 Ağustos 2015, 11:28
Icon kask bizi aşar :) 1.500 TL :) Neredeyse alacağım motor fiyatında :D

osis
21 Ağustos 2015, 11:55
kullanabilirsin tek sıkıntısı biraz rahat edemezsin sıcakta. tabi vizörsüz alcağın için kaskta epey bi hafiflik avantajıda olcak bide uzun yolda sıkıntı yaşayabilirsin. ama yurd dışında süpermotocular kullanıyor çok. benim tavsiyem vizörlü hafif bi kask almaya bak. bu arada vizörlü alırsan sökülebilenler var ölede kullanılıyor

Sokollu
21 Ağustos 2015, 12:11
Icon kask bizi aşar :) 1.500 TL :) Neredeyse alacağım motor fiyatında :D

Hocam ben de baktım da gidip inceleyebileceğim,bedenini deneyebileceğim bir mağazada satılmıyor sanalpazar,gittigidiyor üzerinden filan var.

Hastası oldum renklerin desenin :) Mavi beyazı da varmış. Mt iyi kasktır ama malzemesi ne acaba ?

Şuan ki kaskımın taksiti bitmedi daha :salut:

HalilSefaköy
21 Ağustos 2015, 13:19
kullanabilirsin tek sıkıntısı biraz rahat edemezsin sıcakta. tabi vizörsüz alcağın için kaskta epey bi hafiflik avantajıda olcak bide uzun yolda sıkıntı yaşayabilirsin. ama yurd dışında süpermotocular kullanıyor çok. benim tavsiyem vizörlü hafif bi kask almaya bak. bu arada vizörlü alırsan sökülebilenler var ölede kullanılıyor

Hocam vizörlü istememin sebebi tam da senin dediğin gibi.Fakat, belirttiğim fiyatlarda (300TL civarı), ya iyi olmayan markalar var.
Ya da iyi olup vizörsüz üretilenler var. Her gün saatlerce bakıyorum bulamadım bişey. Sonunda gidip MT Revenge alıcam ama istemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:25 ----------

Hocam ben de baktım da gidip inceleyebileceğim,bedenini deneyebileceğim bir mağazada satılmıyor sanalpazar,gittigidiyor üzerinden filan var.

Hastası oldum renklerin desenin :) Mavi beyazı da varmış. Mt iyi kasktır ama malzemesi ne acaba ?

Şuan ki kaskımın taksiti bitmedi daha :salut:

Hangisinden bahsediyoruz mağazada satılmıyor derken?
MT Cross Synchrony 'a baktım PolyCarbonate yazıyor bilgi notunda.

CxAnKACx
21 Ağustos 2015, 18:47
Butcenizi asiyor ama fikir olussun diye yaziyim yine de:
Origine markasinin bir kaskini gordum bugun siperligi var cross kaski gibi vizorlu, ayni zamanda dahili bluetooth var kaskta cok guzel ses aldigini soyledirler. Bi arastirabilirsiniz ancak fiyati 450 civari.