PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RJ'nin Nuda'sini Calmislar.

CxAnKACx
20 Ağustos 2015, 19:59
Selamlar ahali,
Ozellikle youtube'da takilanlar illaki ismini duymuslardir kim oldugunu biliyorlardir. Hani su patir patir gezip insanlari korkutup bunlari youtube koyan, kirmizi kimsenin ne oldugunu cikaramadigi sadece ustundeki amblemden Husqvarna marka bir motor kullanan (Daha sonra BMW S1000Rs ve Msx 125 almis olsa da) , onun ismini duyuran "Who Says Bikers Don't Care" isimi videoyu yapan ingiliz abimiz... Cok siki takipcisi oldugum icin ve motoruna duydugu duygusal bagi bir cok videoda tekrar tekrar anlattigi icin icimde bir huzun birakti son videosu, Avrupa'da olmaz boyle seyler canim diyecegimiz bir seyin sayin RJ abimizin basina gelmesi cok uzucu... Neyse sozu biraz da RJ'e birakalim, soylenecek her seyi soylemis zaten...
http://youtu.be/nWqPYEMMOuI

(Not: ingilizcesi iyi olanlar daha guzel aciklar ancak anladigim kadariyla 10 dk icinde calinmis, calindigi yeri tam anlayamadim...
Not2: telefondan yaziyorum yazim vs. hatalarim icin simdiden affiniza siginiyorum.)

ttan
20 Ağustos 2015, 20:03
Bu sefer güldürmedi :'( Edit:Bende tam izliyemedim videoyu ama anladıgım kadarıyla evinden çalınmış,sonra tam izleyip nası oldugunu yazarım

Bune
20 Ağustos 2015, 20:41
Adam çok dolmuş sallandıracaksın bunları taksim meydanında öyle hemen öldürmeyeceksin ölüm kurtuluş olur demiş :)

Benim motorda immobilizer var ona yeni kontak yapmak zahmetli iş motor bi işlerine yaramaz üç kuruşluk parça fiyatına yapılır mı bu demiş. Nasihati güzel ortalık yavşak dolu siz siz olun 1 dk bile olsa zincirsiz kilitsiz motoru dışarda bırakmayın demiş.

Ygz
20 Ağustos 2015, 21:09
Bende arkadaşının evine girdiğini 10dk bile durmadığını spnra çıktığında öotorun olmadığını gördüğünü arkadaşının polisi aradığını anladım

Benim de ingilizcem çok iyi değil

MetinK.
20 Ağustos 2015, 21:27
Heart Broken:(

Mamba09
20 Ağustos 2015, 21:28
dur bi AEA'nınkini bulalım ona bakarıs

Usercom
20 Ağustos 2015, 21:34
Bende arkadaşının evine girdiğini 10dk bile durmadığını spnra çıktığında öotorun olmadığını gördüğünü arkadaşının polisi aradığını anladım

Benim de ingilizcem çok iyi değil

devamı

12 buçuk saat civarı motoru az zararla kurtulacağı umudu ile aradım
polis 2 araç göndermiş ancak bir iz bulamamışlar

şimdi motoru çalan o herifi bulup botumla kafasını ezmek istiyorum onunla karşılaşırsan sadece konuşmayacağım harcayacağım o adamı

nuda benim için bir motordan daha fazlası o benim bir uzuvum gibiydi

bazı kişiler "sakın ol adamım" deyip duruyor bana adamın biri gelip nudayı benden çalmış nasıl sakin olayım

şimdi onun gebermesini istemem çünkü gebermek onun kurtulmasını sağlar eğer elimde olsa onu halka açık bir yerde döverim bunu söyledim için üzgünüm ama şu anda o adam hakkında aynen böyle düşünüyorum

motorda immobilizer zımbırtısı var ateşleme ünitesi parçası değişmeden çalışmaz motorun bilgisayarına girip yeniden programlamadan çalışmaz yani boşuna çaldınız o motor size yar olmaz

bir nuda aradım 2.el olanlara baktım ama eğer birini alırsam bindiğim her dakika onu benim çalınan nuda ile karşılaştıracağım
"benim nuda daha iyi yapardı" "benim nudam farklıydı" vs

bir e-mail atıp yeni bir nuda'nın stoklarda olup olmadığını öğrenmek istedim ama yeni bir nuda istemem daha önce söyledim eskisini hatırlatacağı için rahatsız edici olur

güvenliğe dikkat etmeme rağmen adamların gece 7 de motoru götürebileceklerini hiç düşünmedim hepinizde ders olsun motorunuzu 1 dakika için bile bırakacak olsanız zincirleyin bağlayın ortalıp p.ç dolu sizin mutluluğunuzu paraya çevirmek isteyenler ile dolu

nuda'dan kalan birkaç videoklip var ve bunları halen paylaşabiliyorum

her şeye hazırlıklı olun

elimden gelen bu kadar :wiinkk: cidden adamın yaşadıklarında ders çıkarılacak çok şey var

bence MT çeviri takımı kuralım çok işe yarar yabancı videolar çeviririz forum genişler ne dersiniz :wiinkk:

okan kömür
20 Ağustos 2015, 22:17
Türkiyede de bi protesto surusu falan olsa efsane olur motosiklet.net olarak yapılmalı boyle bisey hergun insanların motorları calısınıyo geçmil olsun demekten baska birsey yapamıyoruz polise dilekce ve kimseye zarar vermeden farkındalık surusleri yapılmalı

snappy x
20 Ağustos 2015, 22:46
yaptığım yorum:merak etme kanka ben türkiyeden bulursam polise teslim ederim motoruda kargolarım hiç üzülme bulcaz onu

Green Arrow
20 Ağustos 2015, 23:25
dur bi AEA'nınkini bulalım ona bakarıs

O motor çoktan yedek parça olmuştur. Çalan adam bilerek çalmıştır o motoru gidip kullanma salaklığına düşmez... RJ'nin motorda muhtemelen fan kurbanı falan olmuştur. Dediği gibi para edicek bir motor değil çaldıktan sonra hakikaten ilginç...

sedat_57
20 Ağustos 2015, 23:58
belkide vatandaş bıktı bu adamın eksoz şakalarından çaldırttılar :P

shruikan
21 Ağustos 2015, 00:02
belkide vatandaş bıktı bu adamın eksoz şakalarından çaldırttılar :P

Benim de aklıma bu geldi.

Traveler
21 Ağustos 2015, 00:03
Egzosu saka icin degil egitmek icin kullaniyor.

CxAnKACx
21 Ağustos 2015, 07:41
Cevirenlerin ellerine saglik cok daha anlam kazandi video...

Snappy yine gunundesin haci :D

Darkcity2000
21 Ağustos 2015, 08:07
Eksoz sesi şiir gibiydi yaw...

LynXMaSTeR
21 Ağustos 2015, 08:51
geçmiş olsun diyelim.
böyle göz önünde olan adamlara hasetlik besleyen çok oluyo.
aea ya da benzerini yaptılar. sen misin hırsızlık videosu çeken, al bak senin motoru çaldık dediler.

atoprak
21 Ağustos 2015, 09:16
Bende Nuda yı RJ ile tanımıştım ve sıkı takipçisiydim...
Gerek motorları gerek ekipmanıyla hep 1nci sınıf tır RJ ...

Bu arada çalan kişi ile ilgili çok daha beter şeyler söylüyoda, çevirmiyoruz :)

copycat
21 Ağustos 2015, 09:51
ingiltere'nin özellikle kuzey ingiltere'nin hırsızlık ve gaspta nasıl bir ün yaptığını bilmeyen aaa avrupa da da oluyormuş bu işler der tabii..

YouSuffer
21 Ağustos 2015, 10:13
RJ: Oturduğu evin yakınındaki bir arkadaşının evine sadece 10 15 dk lıgına ugramış ve kapının onunden alarm kabloları sökülerek çalınmış. Sigorta şirketinden Nudanın parasını alacakmış, şuan Dünyada Husqu. markasını satan bir İsveç birde Almanya varmış 2 sinide aramış sallamamışlar elimizde 0 yok demiş. Burada bulacağım 2. el nudaları eski Nudamla karşılaştıracagımdan sıcak bakmıyorum çalanlara çok sinirliyim demiş.

swizz
21 Ağustos 2015, 11:00
Kötü insanlar heryerde, Türkiyesi, Avrupasi yok kötü kötüdür. Avrupanin avantaji kasko, vergisi vb. daha ucuz ve kolay olusu. Isterse yeni bi nuda 900 R alabilir. Baska bi konuda Almanya ve Isvicre ile görüstügümü söylemistim kendileri satiyor fakat pazartesi gününe kadar tatildeler satis bölümü. Yeni motorunu eylülde görücüye cikaracakmis bakalim ne olacak.

Husqvarna özel bi hediye verebilir belki de... ;)

https://www.youtube.com/watch?v=7SZRrmJDKsA