PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Koruyucu Set Kullanmak

muAff
20 Ağustos 2015, 13:30
Merhabalar. Yakın zamanda Dizlik almak istiyorum kendime fakat dizlikler 70-80 Tl'den başlıyor kaliteli olanlar.

Hepsiburada'da gezerken koruyucu set gördüm. Paten, bisiklet için ve "yetişkin" için. 55 Tl'Ye Dizlik ve dirseklik set... Siyah, Kaliteli de bir şeye benziyor.

Şimdi bunlardan kullansak, hiç yoktan iyidir hesabı koruma sağlayacağını düşünüyorum ve almak istiyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz ?

HAZZILHAR
20 Ağustos 2015, 13:34
Mantık olarak paten veya kaykayla gittiğin süratteki düşüş ile motosikletle gittiğin süratteki düşüşün aynı zararı vermeyeceğini biliyor olmak lazım.

shruikan
20 Ağustos 2015, 13:36
Belki motora patenle binecek arkadaş, ne biliyon?

muAff
20 Ağustos 2015, 14:07
100cc motor kullanıyorum. Bu motorun gideceği nedir ?

Hiç yoktan iyidir. Pantolon altına takarım. Bazen sıcaktan bunalıp kısa kollu biniyorum, o zaman da dirsekliği yakarım. 17 Lira be..

http://www.hepsiburada.com/delta-paten-kaykay-bisiklet-koruyucu-set-prt-78-p-SPORDELPRT78-KM?productId=spordelprt78&categoryId=368031
:)

Ertugyigit
20 Ağustos 2015, 14:09
Korumaz kardeş , takarsın kaza yaparsın düşersin koruma zarar verir işlevini doğru düzgün yerine getirmez. İşin ucuzuna kaçmayın vücut senin vücudun , hasarı görecek olan sensin yoksa korunmuşsun korunmamışsın buradaki kimsenin umrunda değil. Hatta bu zihniyetle çok yaşamazsın zaten.

oguzhan6161
20 Ağustos 2015, 14:10
Hiç olmamasından daha mı iyidir arkadaşlar ? Dizin kolun parçalanacağına çok çok incinir.

muAff
20 Ağustos 2015, 14:13
Sen kimsin de benim zihniyete laf ediyorsun arkadaşım ?
Profil Fotoğrafında şort ve kısa kollu ile motorda fotoğrafın var, bana gelip buraya laf salatalığı yapma. Sizi bilerek mi gönderiyorlar buraya anlamıyorum anasını satayım ?! Konu mümkünse silinsin, sizin gibiler bu forumda bulundukça forumun bir anlamı kalmıyor zaten.

Bu zihniyetle fazla yaşamazsın nedir ? tanışıyor muyuz, görüşüyoruz muyuz hayret bir şey !

Ertugyigit
20 Ağustos 2015, 14:19
Sen kimsin de benim zihniyete laf ediyorsun arkadaşım ?
Profil Fotoğrafında şort ve kısa kollu ile motorda fotoğrafın var, bana gelip buraya laf salatalığı yapma. Sizi bilerek mi gönderiyorlar buraya anlamıyorum anasını satayım ?! Konu mümkünse silinsin, sizin gibiler bu forumda bulundukça forumun bir anlamı kalmıyor zaten.

Bu zihniyetle fazla yaşamazsın nedir ? tanışıyor muyuz, görüşüyoruz muyuz hayret bir şey !

Ahahah profilime de girmiş , orada kapalı otoparkta motor ve plakasızdı henüz trafiğe çıkarmamıştım yani , inan bana senden çok daha bilinçli ve iyi bir sürücüyüm eğitimliyim , en azından paten kaykay koruması taksam olur mu diye sormuyorum ve düşünmüyorum. Neyse iyi ölmeler.

Darkcity2000
20 Ağustos 2015, 14:25
100 cc muz cc bunlarin hepsi hikaye , bak gecen hafta elektrikli motosiklete baska bir motor carpti Antalyada 2 olu var... hani elektrikliydi ne oldu yavas falandi... onun icin geciniz bunlari dizlik dirseklik falanda hic kafa yormayin, mont ve pantolon alin....

muAff
20 Ağustos 2015, 14:36
Tavsiyeniz için teşekkürler fakat her şey bütçede başlıyor işte...

Onurhan D
20 Ağustos 2015, 15:15
Bence onu alacağınıza venom'un mafsallı dizliğinden alın fiyatı 65 TL.Aslınsa dizlik yerine kevlar pantolon daha iyi ama bütçe sıkıntı diyosunuz, venomun mafsallı dizliği iyidir.

Iron&Road
20 Ağustos 2015, 16:47
Adam söylemiş o kadar para ayırabilecek olsa alır. Yeteri kadar korumayacağını söyledikten sonra yapacak bir şey yok.

0 koruma ile binmekten tabi ki daha iyidir. Tek sorun şu, 2 kere masraf yapmamak için iyi düşünün. Çünkü şimdi 55 tl bunları alıp 2 ay sonra tam korumalı ürün almak istediğinizde 2 kere masraf yapmış olacaksınız.

Ama dediğim gibi korumasız binmektense alın, umarım hiç denemek zorunda kalmadan kazasız belasız binersiniz...