PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Istanbul Avcılar civarında kapalı otopark?

atasah
20 Ağustos 2015, 08:39
Merhaba arkadaşlar Istanbul Avcılar yakınlarında güvenebileceğim kapalı otopark arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum ;)

exterminate
20 Ağustos 2015, 09:17
Hocam ben şükrübeyde ki otoparka bırakıyorum. Tatlıpakın karşısında olan aylık 75TL

atasah
20 Ağustos 2015, 09:33
Hocam ben şükrübeyde ki otoparka bırakıyorum. Tatlıpakın karşısında olan aylık 75TL

Teşekkür ederim :) biraz daha merkeze yakın bildiğiniz bir yer var mı?

APM
20 Ağustos 2015, 11:32
Avcılar'ın hangi mıntıkasındasınız? Konum6n6za göre yardımcı olmaya çalışırım. Bana mesajla ulaşabilirsiniz. (0 532 275 30 52)

exterminate
20 Ağustos 2015, 11:40
Teşekkür ederim :) biraz daha merkeze yakın bildiğiniz bir yer var mı?

Merkezde ışıkların orada var hocam. Oraya anahtarı bırakmıştım anahtarı da alıyorlar bırakırken. Gece 10 11 gibi bir baktım benim motor avcılarda geziyor. Adam almış motoru turluyor. Oralara pek güvenme. en güvenilir olan şükrü beydeki :) Bende parsellerde oturuyorum. oraya bırakıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:38 ----------

aslında kafamda şey 4 5 arkadaş ile birlikte toplanıp ufak bir dükkan gibi birşey kiralamak depo da ola bilir 30 50m2 yeter hem motor bakımları hemde garaj için :)

atasah
20 Ağustos 2015, 13:05
Merkezde ışıkların orada var hocam. Oraya anahtarı bırakmıştım anahtarı da alıyorlar bırakırken. Gece 10 11 gibi bir baktım benim motor avcılarda geziyor. Adam almış motoru turluyor. Oralara pek güvenme. en güvenilir olan şükrü beydeki :) Bende parsellerde oturuyorum. oraya bırakıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:38 ----------

aslında kafamda şey 4 5 arkadaş ile birlikte toplanıp ufak bir dükkan gibi birşey kiralamak depo da ola bilir 30 50m2 yeter hem motor bakımları hemde garaj için :)

Hocam ben de irfan home un arkasındayım dükkan ben de düşünmedim değil o biraz pahaliya gelmez mi :)