PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : lastikdeposu.com.tr sitesi nasildir ?

mehmet35burucu
20 Ağustos 2015, 01:26
Siteleri arastirirken motolastik.com lastikal.com.tr gibi sitelerden alisveris yaptim ama lastikdeposu.com.tr adli soteyi yeni buldum hic alisveris yapan oldu mu guvenilir midir ?

MetinK.
20 Ağustos 2015, 01:32
Bence Güvenilir,Neden Derseniz;Site 3 Senedir Aktif.(ssl belgesi Var.)Adamlar Banka Hesabı Kendi Adına Değilde Firma Adına Almışlar.Demekki Kurumsal Bir Firma.Adresi Yeri Yurdu Belli.Com.tr Olması Artısı.Ben Olsam Alışveriş Yapardım.

Traveler
20 Ağustos 2015, 01:38
Yaklaşık 3 hafta önce buradan lastik aldım. Güvenilirdir ve çok yardımcı oldular. Motolastik.com 50 lira civarı daha ucuza geldi. Hatta havale ile 10 lira daha indirim yaptılar. Eğer havale ile alırsan işlemi bildir. Ben unuttum aldıktan 1 gün yerine 2 gün sonra geldi.

Ayrıca lastik geldikten bir gün sonra faturası da posta kutumda idi.

mehmet35burucu
20 Ağustos 2015, 08:11
Bilgilendirmeleriniz icin cok tesekkurler arkadaslar.

Traveler
20 Ağustos 2015, 22:01
Motolastik.com'dan 50 lira civarı daha ucuza geldi bu arada. Yanlis yazmisim. Lastikdeposu.com.tr daha iyi yani. Izmir'de yasiyorsaniz motolastik daha iyi bir secenek olacaktir tabii.

Mamba09
08 Temmuz 2017, 21:27
Arkadaşlar bu firmayı öneriyorum. Çok ilgili bir müşteri temsilcisi var. Kargoyu anında çıkardılar. Takip numarasını gönderdiler ve özellikle arayıp teyit ettiler. Ertesi gün teslim aldım. Dedikleri gibi 2017 üretimdi. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Tavsiye ederim.

brooklynnn
08 Temmuz 2017, 21:31
Firmayı öneriyorum

Riptalon
08 Temmuz 2017, 21:34
Ekim'de Rosso 2 lastik aldım. Mayıs ayında bazı sıkıntılar yaşadım ve lastiği sıfırı ile değiştirdiler. İlgililer. Tavsiye ederim.

MUSTAFA KIR
08 Temmuz 2017, 22:18
Sıkıntı çıkmıyorsa bende alışveriş yaparım. Sonucta lastik yollar için yapılmış ve biz ikisinide bitiriyoruz

OgulcanMC
08 Temmuz 2017, 22:47
Yarın 2 adet lastik sipariş edeceğim sitedir kendisi. Kimseden daha bir sıkıntı yaşadığını duymadım. Telefonda da gayet ilgili temsilcileri var. Tavsiye ediliyor. :)

nuwanda324
09 Temmuz 2017, 00:44
50-100 tl pahalı olsa bile "motolastik.com"'dan al bence. Sebebi burada yazılı. (http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/176953-lastik-balon-yapti-bu-sekilde-surmek-guvenli-mi-lastik-garantiden-degisti.html)

fabialife
25 Mart 2020, 13:19
Daha önce de alışveriş yapmıştım, dün 2 motorum için 2 tk. (Anlaş ve Mitas)lastik aldım.
telefonla bir kaç defa görüştük çok ilgilendiler, sorduğum her soruya net cevaplar verdiler.
Dün lastikleri kargoya verdiler bu gün kargo gelince şaşırdım. iki takım lastik 2 ayrı paket olarak tamamen streç filmle çok sağlam şekilde paketlenmiş, faturaları üzerine koymuşlar.
Paketleri açınca bir şok daha yaşadım; her iki pakete de ayrı ayrı şu üründen koymuşlar.https://urun.n11.com/motor-yag-katkisi/liqui-moly-motosiklet-benzin-katkisi-80-ml-yakit-sistemi-temizley-P368873225?gclid=EAIaIQobChMIwpeb-LG16AIVRrDtCh1N9QR2EAQYBSABEgJ9G_D_BwE&gclsrc=aw.ds
lastiklerin imal tarihleri de konuştuğumuz gibi 2-4 ay arasındaydı.
Dürüst, saygılı, ilgili tavrı nedeni ile Hasan bey'e çok teşekkür ediyorum

RazorBack
25 Mart 2020, 14:11
Ben de 2019 pilot street aldım, hiç bir sorun yaşamadım, bir de hediye ürün koymuşlardı yukardaki arkadaşın linkini verdiğinden. Bence güvenilir işletme.

Gökhan_Aygün
25 Mart 2020, 14:21
Site gayet güvenilir zaten yerleri de Avcılar'da ( Esenyurt ).

İsteyen gidip depodan kendi de alabilir yani.

Öz_Musti
25 Mart 2020, 15:07
2 defa gittim merkezinden lastiklerimi aldım. Merkezleri dediysem bir binada daire. Ha oradan canlı satış hedefleri ve tabi ki böyle bir showroom iddaları yok. 2 defa da başkalarına önerdim. Birisi değiştirmek istedi, başka lastik istedi tamam dediler işlemi yaptılar. Kullandım, memnun kaldım, yine kullanırım ve tavsiye ederim.