PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara yolunda kaldim

geeklanx
19 Ağustos 2015, 13:51
Selam ankara konya knauf tesisleri yakınında kaldım motor çalışıyor ancak gaz yemeyip stop ediyor telefonum 5426394774 ne yapabilirim ?

fatih.
19 Ağustos 2015, 13:56
umarım yardım eden biri çıkar geçmiş olsun

ns_elessar
19 Ağustos 2015, 13:59
buji yada buji başlığından olabilir. calışınca 5-6bin devir ustunde tutmaya calıs. ole idare edip yakın bi tamirciye gidebilirsin belki gecmiş olsun

oguzhan6161
19 Ağustos 2015, 14:03
arkadaşım tam bulunduğun yerin adresini ver senin adına bi yardım isteyelim

Mengu16
19 Ağustos 2015, 14:03
Gaz yemeyip stop ediyosa benzin gelmiyo motora. Karbüratörde benzin bırakmamak için park edeceğim yere yaklaşırken benzin musluğunu kapatırım. Aynı böyle yapar karbüratörde az benzin kaldığında, rölantide çalışır ama gaz verince devirlenmez hatta stop eder.

ns_elessar
19 Ağustos 2015, 14:07
konustum arkadasla cekıcı cagırmış.

oguzhan6161
19 Ağustos 2015, 14:11
Basit bir sorun için keşke hemen çekici çağırmasaymış. Hayırlısı olsun yolda kalmak çok zor başıma eski bir aracım varken gelmişti 1 - 2 kere :)

geeklanx
19 Ağustos 2015, 20:38
Benzin pompası arızası olmuş ankarada 2 gün yatıp yedek parca bekleyeceğiz 444 motora bıraktım hayırlısı bakalım

Mengu16
19 Ağustos 2015, 20:49
Benzin pompası arızası olmuş ankarada 2 gün yatıp yedek parca bekleyeceğiz 444 motora bıraktım hayırlısı bakalım
Ben dedim zaten motora benzin gelmiyor. Yukarıdaki mesajıma bakınız.

metecel
19 Ağustos 2015, 20:56
Dostum, 444 motora bıraktı isen, Allah yardımcın olsun. Yolda kalsan bile, randevusuz geldiğin için 2-3 haftadan önce motoruna bakmayacaklar, sonraki 2-3 haftada da tamir edeceklerdir. 1-1,5 aydan önce motorunu alamazsın. Ha, bu mesajı okurlarsa, o zaman hızlı çıkarırlar motorunu, benim de faydam olmuş olur.

geeklanx
19 Ağustos 2015, 21:24
Bu cuma çıkar dedi yola gittiğimi biliyorlar bekletirler deme şimdi

metecel
19 Ağustos 2015, 21:30
İnşALLAH ÇIKAR. Eğer bu cuma çıkarsa, video kamerası önünde eşşek gibi anıracağım, buraya yüklse, bıradan da seyrederiz. söz

sagat
19 Ağustos 2015, 21:45
İnşALLAH ÇIKAR. Eğer bu cuma çıkarsa, video kamerası önünde eşşek gibi anıracağım, buraya yüklse, bıradan da seyrederiz. söz

yapma aga internet fenomeni olursun alimallah :)

geeklanx
19 Ağustos 2015, 22:12
Zamaninda hyosung tek buradaymış anlamadım simdi nasıl oluyor bu is - bugün de bir başka Gv 250 bakim yapıyorlardı . Neyse hayırlısı inş sorun çıkmaz

TEKNECI
19 Ağustos 2015, 22:43

agir olmus bu!!! :))))
ancak ankaradaki hemen hemen tum servislerdeki genel durum bu...

metecel
19 Ağustos 2015, 23:24
agir olmus bu!!! :))))
ancak ankaradaki hemen hemen tum servislerdeki genel durum bu...

Servis ve satış bayii bir arada. Monşerler işyerini bile saat 10'00 da açıyorlar. Erken gitti isen kapıda kalıyorsun. Burnundan kıl aldırmayan tipler. Hele o Yiğit yok mu? Tam bir kendini beğenmiş. Küçük dağları ben yarattım edaları. Örneğin Ulusan Motor niye bööle değil? Gidin de Ulusan'a hizmet ve kaliteyi görün.

Mengu16
19 Ağustos 2015, 23:25
Servis ve satış bayii bir arada. Monşerler işyerini bile saat 10'00 da açıyorlar. Erken gitti isen kapıda kalıyorsun. Burnundan kıl aldırmayan tipler. Hele o Yiğit yok mu? Tam bir kendini beğenmiş. Küçük dağları ben yarattım edaları. Örneğin Ulusan Motor niye bööle değil? Gidin de Ulusan'a hizmet ve kaliteyi görün.
Uzun saçlı ve gözlüklü olan mı Yiğit ?

iptaluyelik01
19 Ağustos 2015, 23:35
Geçmiş olsun umarım sözünde durular.
Sözün durmazlarsa yaz tepkimizi gösterelim.

geeklanx
19 Ağustos 2015, 23:45
Anladım valla benim durum kritik çünkü ankaralı değilim yer yurt yok motorda bırakılıp gidilecek şey değil. Zaten dedim parca sorunsa bulmanız ben de bakarım diye merkez veya delta da var zaten. Bakalım ne olacak yarin teşekkürler alakanız için . Haberdar ederim.

zileliorhan
20 Ağustos 2015, 00:00
Ulusan nispeten iyi,

metecel
20 Ağustos 2015, 00:06
Uzun saçlı ve gözlüklü olan mı Yiğit ?

Evet, Yiğit o, ama davranışları yiğitçe deil. Adının hakkını vemiyor, kalıp var, karakter yok

geeklanx
21 Ağustos 2015, 21:57
Test sonucunda usta sorun yok dedi. 15 km gittim kaldım ankara içinde. Yeşilyurt motoru arayıp sordum yakıtta sorun var dedi - tüm benzini döküp yeni aldım çözüldü. Ankara gişeleri yakınında moil yakıt istasyonundan aldığım yakıt sulu çıktı. Kocalar tesisi olması lazim - dönüşte tam emin olunca uygun dille ilgilenecegim. Haber vereyim dedim. İyi akşamlar.

Mengu16
21 Ağustos 2015, 22:45
Test sonucunda usta sorun yok dedi. 15 km gittim kaldım ankara içinde. Yeşilyurt motoru arayıp sordum yakıtta sorun var dedi - tüm benzini döküp yeni aldım çözüldü. Ankara gişeleri yakınında moil yakıt istasyonundan aldığım yakıt sulu çıktı. Kocalar tesisi olması lazim - dönüşte tam emin olunca uygun dille ilgilenecegim. Haber vereyim dedim. İyi akşamlar.
Yakıt pompasını sulu yakıt mı bozdu yani ? Sulu yakıtı arızadan önce mi sonra mı aldınız ?

geeklanx
21 Ağustos 2015, 22:51
Hayır 4.44 yakıt pompası dedi ancak birkaç saatlik testle sorun olmadığı soylendi. Sonrasında yine ayni yakıtla yolda kaldım. Yakıt pompası sağlammış kısacası.

barisylmz
21 Ağustos 2015, 23:17

Motor bugünmü çıktı ??? :D