PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosikletimden Ses Geliyor

dark200
12 Ağustos 2015, 22:26
2 Gün önce bi anda mOtosikletten ses gelmeye başladı ama ben pek anlamıyorum yani sesin nerden geldiğini bile anlayamadım tam olarak zincirden geliyo gibiydi ses onu andırdı yani zincirin yağıda çok azalmıştı dedim kesin ondandır yağladım iyice ama ses hala gitmedi arada bir oluyor nedendir bu ses giderken oluyor sadece bide ben vites düşürürken gaz vermiyorum onunla alakası varmıdır acaba yardımlarınızı bekliyorum lütfen yardımcı olun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:22 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=9n2K4wKzfVw

Bu sese çok benziyor hatta aynısı sanırım

osmanico
12 Ağustos 2015, 23:00
Hocam sanırım krank vuruyor. Benim ybr'den de aynı ses geliyordu. Ustaya gittiğimde piston şişmiş Demişti. Servise götürüp yaptırdım krank vuruyor falan demişti

dark200
13 Ağustos 2015, 00:52
Hocam sanırım krank vuruyor. Benim ybr'den de aynı ses geliyordu. Ustaya gittiğimde piston şişmiş Demişti. Servise götürüp yaptırdım krank vuruyor falan demişti

Size kaça mâl oldu bu sorun acaba değişen parça oldumu cevaplarsanız sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=bRWsyXcbxIw

Bunuda ekleyeyim bu 2 sesin aynısı .

idmanyurdu
13 Ağustos 2015, 00:56
dostum bu ses bir çok sebepten dolayı olabilir. krank, subab yada ekzantrik .seninkini pek kranka benzetmedim ben o zincir sesi gibi ses başka bir sey gibi.

dark200
13 Ağustos 2015, 00:59
dostum bu ses bir çok sebepten dolayı olabilir. krank, subab yada ekzantrik .seninkini pek kranka benzetmedim ben o zincir sesi gibi ses başka bir sey gibi.

Teşekkürler cevabın için peki bu bana tahminen kaça patlar acaba

idmanyurdu
13 Ağustos 2015, 01:02
motorunun markası nedir bilmiyorum da kranktaysa eger sorun biraz maliyetli olur. eğer sorun zincirde vs başka bişeydeyse nisbeten daha ucuz olur. iyi bilen bir ustaya göster

sahin08
13 Ağustos 2015, 02:33
hem egzantrik zinciri hem krank gibi videodaki canlı dinlemek lazım kulak lazım birde kaç km de senin motosiklet marka modeli nedir
çin malı ise 30 binkm üzeri krank rulmanları eskiyebiliyor egzantrik zinciri uzayıp ses yapabiliyor adam akıllı bir ustaya gidersen tek seferde ne gerekiyorsa değişir tekrar tekrar sorun yaşamazsın