PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bajaj Pulsar 200 RS

s103r
04 Ağustos 2015, 17:45
Arkadaşlar Motor Kullanmaya Yenı başlayan Birisiyim Bütce nedei İle 1.5 ay önce mondial mh drift satın Almıştım Ancak Motorun Viteslerı Frenleri vs Çok sert Kullanışssız Gelmeye başladı Bana Geçenlerde Pulsar 200 ns ile biraz dolaşmıştım Yeni Modeli rs Çıkmış Butcem şuan Var ve motor çok hoşuma gitti 10 bin tl civarı olacağı soylenıyor Sizce alınırmı Yada Bu fıyata Değmez Şunu al dıyen varmı ?

Laminon
04 Ağustos 2015, 17:48
11 bin tl ile girecek piyasaya ben de dusundum ama suankı butcem pek karsılamıyor onu

rebel_punto
04 Ağustos 2015, 19:43
NS yi şimdi 8500 e veren bayiler varken gidip RS ye 11 bin vermem şahsen. Yerinizde olsam 200ns alırdım.

özgün
04 Ağustos 2015, 19:49
2013 nisan ayından beri Drift kullanıyorum. Debriyaj kolu evet normalden fazla sert ama fren yada viteste sertlikten bahsediyorsan bence bi ustaya götür yada fren kolunu gevşet , vites kolunuda yağla.

CxAnKACx
04 Ağustos 2015, 21:52
Tipi mipi bi ilginc degisikli guzelli de o stop lambalari ne oyle... Sahsen o tip icin fazladan para vermenin degicegini dusunmuyorum ekipmana yatirin cok daha tatmin eder sizi.

byzirvex
04 Ağustos 2015, 22:14
https://lh5.googleusercontent.com/-Vlfcwm8hfyo/VLIeQIsmhmI/AAAAAAAACX4/FcmryZIJM2I/s640/DSCF8243.JPG

Mondial rx3i evo güzel motor

ninja h2
04 Ağustos 2015, 22:17
Ya japon varken niye rsye 11bin vereceksin bu para o motora çok japona yönel derim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

by zirvex güzel dediğin motorun göstergelerinde sıkntı var ve bir mondial 10.450 etmez japon varken ne gerek var bu motoru almaya paramızla rezil olmaya gerek yok bu tür motorlar alarak.

ELque
04 Ağustos 2015, 22:28
Rs'in performansı belli değil ama ns'den fazla farkı olacağını zannetmiyorum.Birde bir yarişvari motosiklete göre neden gidonlar o derece yüksek ve neden 2. bir arka çamurluğa ihtiyaç duyulur ki :silent:

Mondialin rx3i si güzel eğer ki param olsa ve mondial bu motorun fiyatını 8-9 bin seviyesinde tutsaydı gözüm kapalı alabilirdim.lakin 10.500+Lastik+Sigorta+Plaka derken baya pahalı olur bi çinli için.Bu arada gözüm kapalıdaki kasıt 1.85 boyum var seyehat tarzı motorları sevsemde 250 lik bildiğim yok o yüzden rx3i :queen:

ninja h2
04 Ağustos 2015, 22:42
elgue boşver rx3 bugün alsan sıkıntı çıkarır 8 9 da fazla en fazla çinli bir 250 için 6.500 japonlar pahalı diye onlarda fiyatları yüksek çekiyor ne çinli,arkadaş elin çinlisini mondial bura da çok bir motormuş gibi kazık atarak stıyor çok yanlış

Ahmet Hayta
04 Ağustos 2015, 23:04
Rs'in performansı belli değil ama ns'den fazla farkı olacağını zannetmiyorum.Birde bir yarişvari motosiklete göre neden gidonlar o derece yüksek ve neden 2. bir arka çamurluğa ihtiyaç duyulur ki :silent:

Mondialin rx3i si güzel eğer ki param olsa ve mondial bu motorun fiyatını 8-9 bin seviyesinde tutsaydı gözüm kapalı alabilirdim.lakin 10.500+Lastik+Sigorta+Plaka derken baya pahalı olur bi çinli için.Bu arada gözüm kapalıdaki kasıt 1.85 boyum var seyehat tarzı motorları sevsemde 250 lik bildiğim yok o yüzden rx3i :queen:

Küçük birşeyi düzeltmek istedim ... Bajaj çinli değil Hintli bir marka ve piyasadaki bir çok çinliden çok daha kalitelidir .. Nede olsa KTM gibi bir marka ile aynı fabrikada üretiliyor ve KTM den çok esinlenilmiş ..

kdiner
05 Ağustos 2015, 08:52
Ya japon varken niye rsye 11bin vereceksin bu para o motora çok japona yönel derim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

by zirvex güzel dediğin motorun göstergelerinde sıkntı var ve bir mondial 10.450 etmez japon varken ne gerek var bu motoru almaya paramızla rezil olmaya gerek yok bu tür motorlar alarak.

hayat onda, kazık yemeye alışmışsınız, bu paralara capona neden vereyim o zaman, 110cc motor cbf 150 den pahalı hayat onda gözünü seveyim, ( hayat sevdi onlar aldı )
http://i.hizliresim.com/L4g1M0.jpg (http://hizliresim.com/L4g1M0)