PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MONDİAL MCT 250//MONDİAL X TREME MAX 150

RUNOR
04 Ağustos 2015, 16:40
ARKADAŞLAR İYİ GÜNLER
MOTOSİKLET EHLİYETİ ALMAK ÜZEREYİM HİÇ DENEYİMİM YOK İLK MOTORUMU ALICAM
YAŞIM 18 BOYUM 190 KİLOM 70
İKİ MOTOR ARASINDA KALDIM SİZCE HANGİSİ DAHA İYİ OLUR GÖRÜŞLERİNİZİ ALMAK İSTİYORUM
MONDİAL MCT 250 VE MONDİAL X TREME MAX 150 ARASINDA KALDIM TARZLARI FARKLI OLSADA :)
SİZCE HANGİSİ ALMALIYIM ŞEHİR İÇİN OKULA GİDERKEN KULLANICAM
MCT ALMA TARAFTARIYIM SİZCE BU MOTORA BAKSAM SORUNSUZ KULLANIR MIYIM VE ÇOK MU BENZİN YİYOR YA DA İLK MOTOR İÇİN FAZLA MI GELİR
X TREME MAX İÇİN SAĞLAM MOTOR DİYORLAR AMA PEK CROSS İSTEMİYORUM BİLMİYORUM SİZİN GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :)))

shooter1
04 Ağustos 2015, 16:53
bir tanıdıkta mct var motosikletin sesini, gidişini beğeniyor lakin parça bulma sıkıntı var diyordu

Macit250
04 Ağustos 2015, 16:56
Mct 1 sene kullandım.Vibratördür.Titremenin ne demek olduğunu size öğretir.Bol bol çiş yaptırır.Böbrek taşı bırakmaz.Parçası çok kolay bulunur ve çok ucuzdur.İlk motosiklet için uygundur.Zaten kendiside çok ucuzdur.,

Xmax birşey diyemiyeceğim binemdiğim için .Lakin bana bisiklet gibi geliyor ufak yani.Kullananlar gelir birazdan.

Seko
04 Ağustos 2015, 18:58
Bırakın artık şu MCT'nin peşini. Bitti artık, öyle bir motor yok.

Bozüyüksporl
04 Ağustos 2015, 20:28
Mctyi bırak tutan bi motor değil.Mr Vulture veya Drift al ikiside kendini kanıtladı sorunsuz daha yeni 1500km uzun yol yaptım vulturela, şehir içi için torku çok iyi şehiriçi kullanıcaksan öneririm mctye falan bulaşma.

mecho86
04 Ağustos 2015, 20:52
İki motosikleti kullandim. İkiside sifir olarak. Mct guzel motordur. Titresim vardir ama abartildigi kadar degil. Guzel motosiklettir fiyatina gore. Yaz, kis, sehir ici, sehir disi, uzun yol, artcili hepsinde kullandim. Yolda hic kalmadim. Terettut etmeden al derdim sifiri olsaydi. Artik bulasma ona. Bitti o motor.temizini bulursun ama sahaibi 4000 uzeri ister. Alinmaz. X treme max iyidir. Az yakar. Lastiklerini iyi degil. Devir gostergesi yok. Vites gostergesi yok. Benzin gostergesi yok. Frenleri on arka disk ve guzel tutar. Max hiz 105 yapar. Gps ile % 5 eksik yapiyor. Yani son hiz 100. Surusu keyifli. Titresim yok. En azindan 85 e kadar. Parana gore tavsiye ederim. Sifiri 3.800 tl. Plaka ruhsat 4.100 u bulur. Arti sigorta o da sana 500 cikar en az. Az kilometre 2.el bulabilirsin. Ama 3000 fazla verme. Arazide binilmisini alma. Her ne kadar kros motosiklette olsa o bir cinli unutma.

RUNOR
04 Ağustos 2015, 22:07
ABİLERİM CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM AMA 2010 ÇIKIŞLI 10BİN KMDE TEMİZ BİR TANE MCT BULDUM USTA İLE GİTSEM O DA ONAY VERSE SİZCE BU MOTORU ALSAM İLK MOTORUM OLACAK YA HANİ SIKINTI YAŞAR MIYIM SONUÇTA250CC VE TİTREŞİMLİ DEMİŞSİNİZ ÇOK HIZLI KULLANMAM MOTORU TİTREŞİM 80DEN SONRA OLUYOR DEDİLER SİZ NE DİYORSUNUZ ??

mecho86
04 Ağustos 2015, 22:56
Abartili bi titresim yok eger motorda sikinti yoksa. Ama 5 yilda 10bin kilometre cok az geldi bana. Neden o kadar az km. Kullanilmadan yattiysa oda sikinti yaratabilir. İlani varmi kardesim sahibindende. Bende merak ettim. Ve fiyati ne kadardir cihazin.

RUNOR
06 Ağustos 2015, 01:26
KONU GÜNCEL ACİL YARDIMLARINIZI CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM BAŞKA BİLGİSİ OLANLARDAN :)