PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vitesli motor zor mu

m125znu
03 Ağustos 2015, 22:45
şimdiye kdr 1 yıl boyunca mondial 125 znu kullandım.. vitesliler zormu yanlıs vites atarsam felan gaz verirsem şanzıman felan dagılır mı diye korkuyorum çünki eskiden otamatik arabanın şanzımanını el frenini unuttugum için dagıtmıslıgım var o yuzden scooter dan vazgecmek te ıstemıyorum bı sorun cıkarıpta cok masraf acarım dıye sizce scooter mi vitesli motor mu hangisi iyi

efendy06
03 Ağustos 2015, 22:49
Merak edecek bir esprisi yok. Vites değiştiriyorsun sadece. Kısa sürede alışırsın.

KURT-BOZ
03 Ağustos 2015, 22:51
Emin ol scooter'den daha çok zevk alırsın güzel gazlarsın kızları görünce felan aragaz verirsin alışırsın güzeldir teker felan yaparsın güzel yani:pl:

teodor
03 Ağustos 2015, 22:56
ilk vitesli motorumda ne zaman ışıklarda dursam, kan ter içinde 2 kilo kaybediyodum Allahım ben nasıl kalkacam ya stop ederse diye :) hey gidi yıllar be.. İlk kalkış, yokuş kalkış harici sorun yaşamazsın rahat ol.. bol bol pratik ve alıştırma..

KURT-BOZ
03 Ağustos 2015, 22:59
ilk vitesli motorumda ne zaman ışıklarda dursam, kan ter içinde 2 kilo kaybediyodum Allahım ben nasıl kalkacam ya stop ederse diye :) hey gidi yıllar be.. İlk kalkış, yokuş kalkış harici sorun yaşamazsın rahat ol.. bol bol pratik ve alıştırma..

hocam facebook linkinizi verirmisiniz cafe racerinizi merak ettim tabi sakıncası yoksa

Green Arrow
03 Ağustos 2015, 23:02
Hocam ben vitesli araba kullanamıyorum. O konuda malım yani :D. Motoru öğrenmem heralde hoca anlattıktan sonra 10 saniye sürdü. 1 kere stop ettim ondan sonra bir bakmışım yollardayım...

karadenizz
03 Ağustos 2015, 23:02
Nette bir çok video var fakat şu videoyu daha verimli buluyorum.link (https://www.youtube.com/watch?v=iOhY_J6Xk-g)
Ne kadar zor olabilir ki diye düşünelim :cat: