PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motosiklet klüplerini nasıl bulabiliriz yada nasıl üye olabiliriz?

wantura
02 Ağustos 2015, 22:08
grup halinde gezmek için etkinliklere katılmak için sanırım klüplere üye olmak gerekiyor.

nereden bu klüplere ulaşabiliriz.
yada nasıl üye olabiliriz.

KURT-BOZ
02 Ağustos 2015, 22:11
VALLA ARKADAŞIN SORUSU BENDE SORUYOM YARDIMCI OLACAKLAR VARMI MEVKİ İSTANBUL/ÇEKMEKÖY:silent:

CxAnKACx
02 Ağustos 2015, 22:48
Burda okumustum sanirim bir abimiz yazmisti ayni konu hakkinda:
"Bu soruyu soruyorsaniz bi motor klubune katilmaniz icin henuz cok erken." dusunmek lazim...

wantura
02 Ağustos 2015, 23:01
erken olmasının nedeni yol tecrübesi, motor tecrübesi, karakter yetersizliği mi? nedir yani tam olarak bu konuda bir bilgin var mı? bu gün belgrad ormanında bir klüp gezisi vardı. adamlar daha fermuar düzenini tutturamadan yol alıyorlardı :) ne gerekir o zaman bu klüplere üye olmak için sorum :)

CxAnKACx
02 Ağustos 2015, 23:13
Bence fermuar duzenini tutturamayan bir grup icinde yer almak istemezsiniz diye dusunuyorum sonucta size tehlike arz ederler.
Dedigim gibi bi buyugumun sozuydu benim sahsi dusuncem bu gruplarin duzgun bir halde olmasi icin otorite ve hiyerarsi sart ben de ona hic gelemem... Zamanla arkadas grubu yaratip onlarla dolasmasi daha zevkli olur diye dusunuyorum. Tekeriniz duz bassin :)

oluroyle
02 Ağustos 2015, 23:22
Merhaba ,

motorunuz yüksek cc ise genelde onlar sizi buluyor.

wantura
02 Ağustos 2015, 23:35
Bence fermuar duzenini tutturamayan bir grup icinde yer almak istemezsiniz diye dusunuyorum sonucta size tehlike arz ederler.
Dedigim gibi bi buyugumun sozuydu benim sahsi dusuncem bu gruplarin duzgun bir halde olmasi icin otorite ve hiyerarsi sart ben de ona hic gelemem... Zamanla arkadas grubu yaratip onlarla dolasmasi daha zevkli olur diye dusunuyorum. Tekeriniz duz bassin :)

tabii ki istemem :) sadece bu gruplar ne yapar, nasıl insanlar barındırıyorlar bünyelerinde bunları merak edip incellemek yada o ortamda bir kez olsun girip görmek isterdim.

sezerh
02 Ağustos 2015, 23:37
Siz onlari bulamazsiniz. Eger uslu bir motorcu ve bir halleyiniz varsa onlar sizi bulurlar..

Darkfriairs
02 Ağustos 2015, 23:45
Facebook isminde bir site var. Arama kısmına yaz, bul.

barodi
03 Ağustos 2015, 00:01
grup halinde gezmek için etkinliklere katılmak için sanırım klüplere üye olmak gerekiyor.

nereden bu klüplere ulaşabiliriz.
yada nasıl üye olabiliriz.
boşver grubu kulubu felan. bul 2 tane arkadaş gez onlarla. kuluple gezmek sıkıntılı , riskli , asker gibi yok fermuar düzeni yok o onu geçmeyecek , vs vs. bana ters hacı kulup işi tavsiye etmiyorum .

KURT-BOZ
03 Ağustos 2015, 00:48
yüksek cc le ne alakası var bi açıklarmısın ?

cemmoto41
03 Ağustos 2015, 00:50
10000 km yada 2 yıl motor tecrübesi falan olması lazım internette sitelerine girip forum dolduruyorsun birde motorun 350 cc üstü olması lazım

Mengu16
03 Ağustos 2015, 00:51
yüksek cc le ne alakası var bi açıklarmısın ?
Adamlar bi gazlıyo 160 180 200 uzuyo öyle, 150'lik motorunla onlara ne kadar uyum sağlayabilirsin.

hakikiteker
03 Ağustos 2015, 09:29
TDU2 deki gibi üyeleri görünce iki selektör çakın :D

oluroyle
03 Ağustos 2015, 09:45
yüksek cc le ne alakasý var bi açýklarmýsýn ?

Merhaba

sahit oldugum bir durumdur. Bir arkadasim uzun yillar surer,motoru degistirdi ,motoru degistirince klube davet edildi.

o da hayirdir cc yukseltince mi adam olduk dedi.

burda kucuk cc leri kabul etmezler genelde en dusuk sinir 250 dir

hiciv edeyim dedim.

Mengu16
03 Ağustos 2015, 09:46
TDU2 deki gibi üyeleri görünce iki selektör çakın :D
Süperdi o oyun ya :cherry: ama yine de TDU1 kadar eğlenceli değildi, onda motosikletler bile vardı.

eek
03 Ağustos 2015, 10:49
Gezerken gördüğün kulübe facebook veya kendi sitesi üzerinden ulaşabilirsin. Üye alım şekli değişir, büyük kulüplere merhaba ben geldim diyerek üye olamazsınız :) Yüksek cc biraz daha saygı görüyor doğru, ama Turk Chopper gibi büyük kulüpler kalkıp da yüksek cc diye kimseye hadi gel demez, ihtiyaçları olduğunu sanmıyorum :) Onlarca motor Viyana gezisi yapıyor adamlar kurallarına ve işleyişlerine saygı duymak lazım.

LynXMaSTeR
03 Ağustos 2015, 21:22
Balıkesir motosiklet kulübünde cc ve tarz ayrımı yoktur. Ancak üyelik için bazı şartları vardır. Öncelikle yönetimdekilerle tanışmak gibi ;)

shooter1
03 Ağustos 2015, 22:29
125cc ile kanuni motosikletimle bir gruptayim izmirdeki tmb nin festivalini duzenleyen kisilerden bizim baskan da var
uyelik islemi hemen yapilmiyor belli bir deneme suresi var eger gruba alisirsan sorun yok uye olursun ama baktin kafa dengi degil munasip bir cevap verirsin uye olmadan ayrilmis olursun

okan kömür
03 Ağustos 2015, 22:38
Son iki gündür açılan konulara göre herkes grup sürüsü istiyo belki yaz bitmeden motosiklet.net oyle bi etkinlik yapar grup surusu güzel havalı gibide riskli acemiside var ustasıda gaza getirmeye calısanıda gaza gelenide var cok dikkat edilmeli

KURT-BOZ
03 Ağustos 2015, 22:43
Adamlar bi gazlıyo 160 180 200 uzuyo öyle, 150'lik motorunla onlara ne kadar uyum sağlayabilirsin.

ORDA HAKLISIN AMA ENDUROCU TAYFA BİRAZ %70'İ BİRAZ TEDİRGİN OLDUGU İÇİN GAZLAMIYORLAR ÇOGU GRUPLAR Bİ HIZ BELİRLİYORLAR 100-120 ARASINDA GİDİP GELİYORLAR ZATEN BENDE YÜKSEK CC MOTOR OLSA GRUPLA NAPACAM ÖLÜME GAZ AÇARIM :D

shooter1
03 Ağustos 2015, 23:16
Adamlar bi gazlýyo 160 180 200 uzuyo öyle, 150'lik motorunla onlara ne kadar uyum saðlayabilirsin.
grubun basinda baskan veya yardimcisi durur sonda da ikisinden biri durur kimse geride kalmaz ortalama hiz 80-90 arasidir

jackaan
05 Ağustos 2015, 03:28
arkadaşların dedigi dogrudur hiç tarzım olmamasına ragmen uygun fiyatlı buldugum için alıp satarım mantığıyla 3 ay bır harley sportster 883 kullandım her ışıkta arkamdan yaklaşan 40 derece sıcakta bile deri yelekle dolaşan tiplerin kurdugu tek cümle KULÜPLÜMÜSÜN oldu nasıl bir dilleri varsa bir kulübe dahilmisin anlamına geliyormus hepsine hade len demekten bıkmıstım.

sezgingulmez
05 Ağustos 2015, 07:19
sen kulübü boşver hocam dost edin insan edin seni cc ile üzerindeki ekipmanın kalitesi ile değerlendirip sana ona göre muamele yapacak adamlara gerek yok( her kulüp üyesi için değil sözlerim ) allaha şükür benim motosiklet kullanan dostlarım var burada sık sık görüştüğümüz hepsi pırlanta insanlar. sanada böyle insanlar daha iyi olur bence

Chronix
05 Ağustos 2015, 08:57
Ne kulübü müdür!! aklına eseni yapmak varken ortama ayak uydurmak niye ?

kreatin37
06 Ağustos 2015, 10:06
Ben bir enduro kulüp üyesiyim.Enduro kullananlar ve büyük chopper kullananlar diğer motor türlerine göre yaş itibari ile daha büyüklerdir.Genç sürücüler geneillikle gazlamak,en önde gitmek özgürce sürmek ister!Fakat bir gruba dahil olmak beraber kamp yapmak akşam ateşin etrafında toplanmak,sürüşlerde birbirini kollamak,100 km öndeki arkadaşını hiç sollamadan takip etmek sabır ve dinginlik işidir.Bir gruba dahil olursan gezilerde daha düzenli,güçlü plamlı olursun ve sosyal hayatta bu gruptan her konuda yardım görürsün,haftalık toplantılardaki gırgırı şamatayı katılarlar bilir.Fakat her grup ta en zayıf halkası kadar güçlüdür.Sizi hazır değilseniz sürüşünüz yeterli değilse aranıza almayabilirler(Bizim grup toplu eğitimlerde düzenleyip almıştır.)

idmanyurdu
06 Ağustos 2015, 10:25
Manavgat festivalinde de gördüğüm kadarıyla klüpleşmek artık hatsafhaya ulaşmış.tabi ki kötü anlamda söylemiyorum örgütlenek bir yerde iyi bir sey. yalnız alanına şerit çeken klüpler bile vardı. özgürce gezeceksen sende üye olma derim. en iyisi bir kaç arkadala seyahat

ayzek
06 Ağustos 2015, 11:06
https://www.youtube.com/watch?v=F_3hHxtOK6Q

arslan0770
06 Ağustos 2015, 14:28
her kulup cc ayrımı yapmaz arkadaşlar bende kulüp yöneticisi ve kurucusuyum....bizde öncelik kişilerin tanışmaya gelmesi,ardından kişilik ve sürüş özellikleridir...kısacası cc değil,insan ayırıyoruz........bizim temelimiz budur