PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Moto Kurye?

pofidik
02 Ağustos 2015, 21:42
Arkadaşlar selamlar. A2 ehliyeti aldıktan sonra dominosta falan işe girip biraz para kazanayım diyorum. Fakat pek adres falan bilmem? Bu işler nasıl oluyor? Adresdir bilmemnedir? çalışanlar vs bilgi verebilir mi?

TutkuluAcemi
03 Ağustos 2015, 03:50
1 aya adresi çözersin. Etrafı az çok bildiğin bir bölgeyi seç orada işe gir örnek belediye binası çeşitli kafeler v.b. referans noktalarını bilebil. Onun dışında artık naviler çok gelişti. Nokianın heresini indir o da çok işe yarıyor. Bu arada pizzacıları tavsiye etmem ama sen bilirsin.

cruiser_55
03 Ağustos 2015, 04:23
tutkulu acemi nereler güzel olur? bilgiliysen yazar mısın

fullpusat1
03 Ağustos 2015, 04:37
dominostan yeni işten çıktım para yeterliyse eğer sana adres konusunda en rahat ediceğindir çünki öyle bir haritaları varki site site apartman apartman

Ahmet_Tascı
03 Ağustos 2015, 05:21
3 senedir kuryeyim.adresi kafana takma.girdigin is yerinde calisanlar sana tarif ediyorlar ve genellikle ayni yerler siparis ediyor zaten.gun gectikce alisirsin:)

KURT-BOZ
03 Ağustos 2015, 08:32
kardeşim bende ev yemekleri yapan bi lokantada kuryeyim girdigimde o çevreyi %70 bilmiyordum bilindik sitelerden sipariş geliyor.pizzacılarda o semtin kendi mıntıkasının içerde haritası var adam diyor şu caddeden düz git örnek 8. soldan içeri gir 3. sagdan gir soldan 5. bina kırmızı kapılı balkonunda siyah cam var diye tarif ediyorlar zaten kafana takma

TaTTo0
03 Ağustos 2015, 08:40
navigasyonu çalıştığın yer mi veriyor?

KURT-BOZ
03 Ağustos 2015, 08:45
navigasyonu çalıştığın yer mi veriyor?

hayır vermezler hatta müşteriyi bile kendi telefonundan arıyorsun kardeş şehirler arası cbf 600 le felan kuryelik yapanlara veriyorlar navigasyon

pofidik
03 Ağustos 2015, 09:48
Herkese çok teşekkür ederim adres konusu kafama çok takılıyordu, teşekkürler

fullpusat1
03 Ağustos 2015, 14:37
adresi takma ben bile bulabilioken 4 kezde gitsem biyeri unuturum :D