PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 gundur nefret ettirdiler

Zeronix
02 Ağustos 2015, 15:17
Selamün aleykum kocaelide yasıyorum 2 gündür canım sıkıldıkca mtorla gezinti yapıyorum.Ama nefret ettirdiler keşke kamera olsaydıa sizede izletebilseydim görüntüleri.Dün bir araba sağ cıkıyo bakmadan nabıyosun dayı öldürcen mi bizi diyorum haklıymıs gıbı el kol hareketı yapıyo donuyo monuyo bıde camı acıp şekiller yapıyo bu kadar mi insanlığımızı kaybettik şahsen bende hata oldguu zmnlarda özürdiliyorum bu ne nefistir arkadas kimse kendını haksız göremiyo bugunde 1 saat önce sağımda otobus var e5 teyım otobusu sollamaya cıktım haylıce gecmem 4,5 sn körüklü otobüs sen kango gel sol seritte yanıma girdi aramda otobusle 20 cm var bu ne duyarsızlıktır bizde iinsanız can taşıyoruz.köpek oglu kopeği ilerde yakaladım trafık olustu dedım gel gır haı bu araya şeklinde işaret ettim uzadım gıttım bunlar şerefsiz köpekler ya bi motorla kendilerini bir tutuyolar.

En sonunda mtr sürmekten nefret ettirdiler.indiricem dövücem birini ama bunlar bitmcek biliyorum eğitim şart insan olmak gerek saygı sevgi bitmiş ...

seta34
02 Ağustos 2015, 15:23
Ozur dileyene bisey demiyorum ama el kol yapani gorunce saga cekip bekliyorum. Ornegin bilen bilir kartal sahil yolundan pendige gidiyorum sola donus var ve duz gidis var sola donus kirmizi isik duz gidis yesil isik onum bombos hizim 110 civari. Isikta bekleyen siyah merso onume bi cikti aha dedim senin ben ne kadar akraban varsa. Frene basip saga kactim eger sagdan araba gelse patatestim. Elimi trafik polisi gibi dur isareti yaptim koseye cektim ama cildiriyorum. Nerden kacti goremedim biyerden sivisti ibine

spinachristi
02 Ağustos 2015, 15:53
şeritte nerede duracağımıza dikkat edelim. benimde başıma 2 kere geldi ama sonradan farkettimki benim şeritteki duruşum yanlıştı. haklı haksız denli densiz kavgası yapmadan biz önce elimizden geleni yapalım. bu bize çoğu zaman yeter bile.