PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bugün Direksiyon Sınavına Girdim

Alper.A
01 Ağustos 2015, 17:03
Mayıs ayında yazıldığım kursa bugün öğlen itibari ile direksiyon sınavına girdim.Yaş itibari ile herkes büyüktü benimle sınava giren. Denetmenler iyi niyetli gibiydi sınavda neleri değerlendirdiklerini ilettiler.Daha sonra parkuru başarılı bir şekilde tamamladım sanırım bir şey demediler en azından trafiğe çıkarttılar parkurda sıkıntı olanları trafiğe çıkarmadılar çünkü daha sonra sınav güzergahında 4 tur attık 30 dk kadar sürdü sınav.Geçmişimdir diye tahmin ediyorum bir şey demediler çünkü hocaya sordum fena değildi filan dedi saat 6 da açıklanacakmış bakalım inşallah geçmişimdir.Eğer geçmiş isem bu hafta içinde bir motorda karar kılıp ekipmanlar ile birlikte aranıza katılmayı düşünüyorum 1 2 hafta kadar sonrada eğitim almayı düşünüyorum.

Paylaşmak istedim :D

Macit250
01 Ağustos 2015, 17:06
Birazdan ararsın kaldın derler.Nasıl dersin sağa sinyal vermemişin derler.Çok sevinme yani oto boka bırakıyorlar.

MotoGlock
01 Ağustos 2015, 17:10
İnşallah geçmişsindir kardo, benimde dreksiyon eylülde falan teoriyi geçersek :P :)

ömerky
01 Ağustos 2015, 17:14
Fena değil demişlerse geçmişsindir :) İnşallah..

bursagsli
01 Ağustos 2015, 18:52
Direksiyon sınavı demişken aklıma geçen sene girdigim sınav geldi motor ile giderken yanlış güzergaha girdim arkadan korna denetmenler korna bastı sonra tekrar döndüm normal güzergaha o yetmezmiş gibi hava karardı dolu yağmaya başladı denetmenler tekrar uyardı bas bas diye 60-70km hızlarla gittim

karşıyaka57
01 Ağustos 2015, 19:37
İnşallah geçersiniz.Hangi şehirde girdiniz sınava?

shruikan
01 Ağustos 2015, 20:36
Direksiyon sınavı için 1 ay mı bekleyecez yani yazılıdan sonra? YUH :pr:

Alper.A
01 Ağustos 2015, 22:29
Eskişehir de girdim sınava 20 20 kıyı kıyı gittim valla geçmişim çok şükür ama büyük bir sorunum var hala ne alacağıma karar veremedim :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

Birazdan ararsın kaldın derler.Nasıl dersin sağa sinyal vermemişin derler.Çok sevinme yani oto boka bırakıyorlar.

aslında adamların dedikleri hepsini yapmıştım sizin dediğiniz tek şey vardı aklımda olan dönerken virajdan çıkmadan sinyali kapamıştım dedim bırakırlar mı acaba sıkıntı çıkarmamışlar geçmişim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

İnşallah geçmişsindir kardo, benimde dreksiyon eylülde falan teoriyi geçersek :P :)

B sınıfı olduğu için bende ben girmedim teoriye sadece direksiyona girdim geçmişim valla sevindim ya 1 hafta 10 gün içinde bir motora karar verip eğitim almak istiyorum 4 gün iznim var bu yaz hepsini halledeyim diyorumda biraz ecele olcak benim işler ne kadar kazık yicem çok merak ediyom :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

Direksiyon sınavı için 1 ay mı bekleyecez yani yazılıdan sonra? YUH :pr:

ben yazılıya girmedim mayıs 15 de mi ne yazıldım kursa bugün girebildim işte anca sınava :S

Hasan7
01 Ağustos 2015, 22:32
Bursags arkadaşım insan bi gusül alır o ne şans ya banada dua edin yarın gireceğim sınava ölmez sağ kalırsak

bursagsli
01 Ağustos 2015, 22:46
Bursags arkadaşım insan bi gusül alır o ne şans ya banada dua edin yarın gireceğim sınava ölmez sağ kalırsak

2 seneden beri kullanıyordum ehliyeti alırken böyle bir şanssızlık oldu
Yarın sınavda stres yapma 10 m uzunluğunda metal platformdan düşmeden geçmeye dikkat et

Berkay*
01 Ağustos 2015, 22:52

Aynı anda alıcaz galiba ehliyeti. 12 Eylül mü ne direksiyon benim. :D

Alper.A
02 Ağustos 2015, 00:00

Valla nasıl bir yerde giriyorsun bilmiyorum ama en azından parkur için erken git mümkünse 2 saat kadar en azından sınavdan önce dur kalk 8 filan 2 3 tur bin ısın rahat edersin

Onurhan D
02 Ağustos 2015, 00:15
Bende geçen hafta girip geçtim.Daha önce hiç motosiklet kullanmamıştım.Sınavdan 1 gün önce çağırdılar parkuru sadece 3 kez yaptım bide sınav günü 2 kere o kadar.Sıkıntısız atlattım.