PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRAKYA YOLCUSU KALMASIN :)

Peder
31 Temmuz 2015, 20:25
Yarın sabah saatlerinde yola koyulup Edirne'ye gitmeyi planlıyorum.
Malum maddi durumlardan dolayı Türkiye yada dünya turu yapamam şu sıralar.
Ama bir yerden başlamak lazım diye düşündüm, heyecan yaptım yazayım dedim :)

evboslukren
31 Temmuz 2015, 20:33
Bu sicaklarda iyi cesaret valla kaskin icinde pişiyorum diye oglen yola bile cikmiyorum ben özendim ama 😄

Peder
31 Temmuz 2015, 20:35
Bu sicaklarda iyi cesaret valla kaskin icinde pişiyorum diye oglen yola bile cikmiyorum ben özendim ama ��

Sıcak her yerde sıcak hocam. Evde de durulmuyor ki. İçimde ukte olan bir hayaldi.
Benim için büyük insanlık için küçük bi adım :cherry:

ilker a.
31 Temmuz 2015, 20:51
Yola nereden çıkıyorsun hocam?
Ve saat kaçta?

Peder
31 Temmuz 2015, 20:53
Yola nereden çıkıyorsun hocam?
Ve saat kaçta?

İstanbul Torioum Avm'nin ordan yola çıkacağım saat olarak net belirlemedim.
Muhtemelen 9-10 gibi olur diye düşünüyorum.

Osırıs
31 Temmuz 2015, 21:07
Bende geçenlerde geldim geliboludan. 120 altına düşmedim ama ona rağmen piştim....

Darkfriairs
31 Temmuz 2015, 21:15
Fazla geç kalma, daha erken çık...

Peder
31 Temmuz 2015, 21:38
Bende geçenlerde geldim geliboludan. 120 altına düşmedim ama ona rağmen piştim....

tatlı su motorcusu değilim sıkıntı yok :bounce:

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:36 ----------

Fazla geç kalma, daha erken çık...

halledeceğim işler var burda

snappy x
01 Ağustos 2015, 00:18
hangi yolu tercih ediceksin çorlu üzerinden gelirsen tanışabiliriz

Bune
01 Ağustos 2015, 00:25
Biraz daha erken çıksaydın silivriye kadar eşlik edebilirdim edirnenin yarısı sayılır :), mesai çıktı kırk yılda bir hafta sonu o da silivri de taa :) Ama uzun yol seven birisi olduğum için çok iyi oldu motosikletle gideceğim nasıl olsa :)

Peder
01 Ağustos 2015, 01:35
Biraz daha erken çıksaydın silivriye kadar eşlik edebilirdim edirnenin yarısı sayılır :), mesai çıktı kırk yılda bir hafta sonu o da silivri de taa :) Ama uzun yol seven birisi olduğum için çok iyi oldu motosikletle gideceğim nasıl olsa :)

iyi olurdu valla ama benim de bitirmem gereken işlerim var burda. en erken 9'da çıkabilirim sanırım :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:33 ----------

hangi yolu tercih ediceksin çorlu üzerinden gelirsen tanışabiliriz

kafamda hiç bir rota yok şu anda. tamamen kafamı dinlemek amaçlı yol yapacağım.

o yüzden kafa nereye ben oraya hesabı :thumleft:

ilker a.
01 Ağustos 2015, 01:43
Hocam Uçmakdere yaparsan gelebilirim belki ama 9-10 geç bir saat, daha erken çıkmalısın bence :(

Peder
01 Ağustos 2015, 01:48
Hocam Uçmakdere yaparsan gelebilirim belki ama 9-10 geç bir saat, daha erken çıkmalısın bence :(

benimde aklımda var çok erken saatlerde çıkmak ama. sabahtan hastaneye uğramam gerekli.
hastane açılış saatine göre en erken 9 gibi diye tahmin ediyorum

sezgingulmez
01 Ağustos 2015, 08:25
hayırlı yolculuk kazasız belasız. trakya nın herhangi bir yerinde yardıma veya birşeye ihtiyaç duyarsan araman yeter. profilimde tel no var:cat:

Peder
01 Ağustos 2015, 14:04
hayırlı yolculuk kazasız belasız. trakya nın herhangi bir yerinde yardıma veya birşeye ihtiyaç duyarsan araman yeter. profilimde tel no var:cat:

sağolasın kardeşim dşünmen yeterli. snapy dün akşam yazdıktan sonra çorlu üzerinden gelmeye karar verdim.
geri dönüş yaparsa bana yolumun üzerinde uğrayıp tanışacağım.

son kontrollerin ardından yola çıkıyorum birazdan :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:41 ----------

Z-One S beni utandırmadı çok şükür sıkıntısız 100-120 arası stabil geze geze yolculuğumu tamamladım

sezgingulmez
01 Ağustos 2015, 15:34
edirne de ciğer göm tava ciğeri :D

Peder
01 Ağustos 2015, 20:01
edirne de ciğer göm tava ciğeri :D

Ciğerin kokusunu bile sevmem ya