PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yakın Zamanda A2 Ehliyet Alanlar

arfpiduino
31 Temmuz 2015, 15:54
Merhabalar arkadaşlar kısmetse yarın A2 direksiyon sınavına gireceğim.Sınavı geçtiğim takdirde en yakın zamanda ne zaman ehliyeti çıkartabilirim.Önümüzdeki hafta içi bütün işlemler bitermi acaba?Milli eğitim müdürlüğüne gidiyomuş galiba dosyalar orada kaç gün bekler acaba?

obarey
31 Temmuz 2015, 16:00
3 gün içinde çıkar.

günelyildiz
31 Temmuz 2015, 16:02
yarın sınava girersin zannedersem en geç 1 hafta içinde alırsın. tabi yogunluk durumuna göre farklılık olabilir
ben gecen ay aldım kurs akraba idi ona ragmen 1 hafta surdu diyebilirim.

arfpiduino
31 Temmuz 2015, 16:05
Benim kurs da akraba ama bi gün veremedi hafta içi çıkar dedi sıkıştırsam salı veya çarşamba gününe alma imkanım olurmu acaba ? Acele etmemin sebebi önümüzdeki hafta izinliyim.Motorumla birkaç gün seyahat etmek için

Gkhan
31 Temmuz 2015, 16:06
Bende a2 için başvurdum b ehliyetim vardı. 9 ağustos için direksiyon tarihi çıktı. Bu tarihler neye göre ayarlanıyor bilen var mıdır ?

kivancern
31 Temmuz 2015, 16:16
Ben cts sinava girdim kurs evraklarin cuma hazir olur dedi randevuydu ehliyet basimiydi filan 1 hafta surer

arfpiduino
31 Temmuz 2015, 16:16
Büyük ihtimal yoğunluğa göre ayarlanıyordur gireceğiniz yerde A2 alan kişi sayısı çok ise sizi diğer haftaya yazmış olabilirler.

Mr.Yldrmdmr
31 Temmuz 2015, 16:22
Ehliyet serüvenimi sayfamdan açtığım konularda bakabilirsiniz. 01.12.2014'de geçen sene başvurdum pazar günü direksiyon sınavına giricem. Akrabayla iş yapılmaz ben bunu bilir bunu söylerim. 9 Aydır sallıyorlarda sallıyorlar.
NOT: A2 B birlikte alıcam ve hiçbir sınavdan kalmadım.
Ayrı bir not: sürücü kursunda a2 direksiyon sınavına pazar günü bir tek ben giricem.

arfpiduino
31 Temmuz 2015, 16:24
Akrabadan akrabaya değişiyor demekki ben ay başında yazıldım yarın da sınava giriyorum inşallah saolsunlar vitesli motor sürmeyide bilmiyordum onu da kavradım.