PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil Yardım Gerekiyor Yolda Kaldım

banno1957
31 Temmuz 2015, 10:28
Merhaba arkadaşlar motorumdan vites değişiminden sonra gaz verince çıt çıt sesler geliyordu belirli devirlerde , yaklaşık 3 saat önce park halinde bıraktım ve tekrar bindim yolda giderken arka teker yalpalamaya başladı , daha sonra çat çut sesler gelmeye başladı , arka fren boşaldı hiç tutmuyor fakat motor dururken tutuyor , yavaş yavaş devam etmeye çalıştım fakat zincir attı , tekrar yerine taktım devam ettim fakat motor yalpalıyor ve çat çut sesler geliyor , zincir yeni gerilmişti , sizce neden olabilir , acil yardım gerekiyor motoru bıraktım yarın sabah almam gerekiyor eve çok uzak bir nokta da kaldı , ayrıca izmir çiçekli köy , yaka köy civarında tamirci bulabilme imkanım var mıdır o tarafta oturanlar varsa yardımcı olabilirler mi , yazım hatalarım olabilir kusura bakmayın. iyi geceler ::sos::

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:45 ----------

arkadaşlar bugün motora bakmaya gideceğim , rulman dağıtmış olabilir mi ? yoksa ön dişli falan mı dağıldı ? tahmin bekliyorum ?