PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bws 100 arka teker zor dönüyor

aytac06emre
16 Temmuz 2015, 21:39
Arkadaşlar motosiklet ilk hızlanmada 20 ye kadar yavas yavas 20 den sonra seri hızlanıyor.linkte paylaştığım videodaki gibi rölantide dahi çalısırken zorlanıyor. Videoda 1. dakikadan sonra hem fren hem gaz yaptım sorunu anlayabilen arkadaş varsa söylesin parça sipariş edicem ne alıcam bilemiyorum.

Video linki;

https://youtu.be/MlskHcL4rw8

KmlTkn
16 Temmuz 2015, 21:50
İyi akşamlar tekerlek zor dönüyosa arka fren balatası yaylarini kontrol edin...rölantideyken istop ediyosa hava filtresini ve manifoldu kontrol edin

aytac06emre
19 Temmuz 2015, 19:54
Rolantide arka varyotordeki manyetoda donuyor normalde manyeto devir arttıgında donmesi gerek bunun sebebi ne olabilir sizce,kayışta bu yuzden zorlanıyor galiba vidyoda belli oluyor

Mengu16
20 Temmuz 2015, 09:37
Freni sıkıyosun tekerlek duruyo, freni bırakıyosun tekerlek dönüyo. Bunu göremiyormusun videoda ? Freni sen sıkmıyorsan kampanayı sök kontrol et freni. Ayrıca motorun debriyaj kavrama devri çok düşük, rölantide kavrama yapıyor resmen.

aytac06emre
24 Temmuz 2015, 21:52
Arkadaş kendi gördüklerini başkası görmüyor sanmış galiba.freni ben sıkıyorum iyi bildin.arkadaşım sıkıntı zaten rölantide tekerin dönmesi bunun bi ayarı yok sebebi nedir diye soruyorum zaten.
Bilen arkadaşlar fren sıkıp gaz verince sorunu anlayabilir diye 1.dakikadan sonra fren gaz yaptım bilen biri denk gelicek konuya inanıyorum

KmlTkn
24 Temmuz 2015, 22:18
Rölantideyken tekerin dönmesini istemiyosan karbüratörden rölanti ayarini düşürebilirsin

aytac06emre
25 Temmuz 2015, 16:53
Rölanti en ayarı en düşükte vidyoda hatta buyuzden ilk çalıştırdığımda motor duruyor tekrar çalıştırıyorum, arkadaşımda debriyajla ilgili olabilir diyor,içini açıp bakıcam bi

serkanADH13
26 Temmuz 2015, 20:23
debrıyaj balataları bıttıgı zaman debrıyaj dış tasına sıkışıp tekerı cevırır,
Balatan komple sıfırmıs olmalı,,,
kontrol ettırın,