PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karadenizde Araba Mı Motosiklet Mi?

serkan_emp
28 Haziran 2015, 14:55
Merhaba arkadaşlar. Lafı hiç uzatmadan hemen konuya gireyim. Trabzonda üniversite öğrencisiyim. Motosikleti çok istiyorum. 14bin KM 125cc vitesli tecrübem var memleketten. Şimdide Bajaj Pulsar 200NS almayı istiyorum. Fakat kafamda öyle bir soru var ki;

Acaba araba almak daha mı iyi olur? Bu soruyu kendime defalarca sordum, her araba kararını aldıktan sonra motosiklet kararına dönmem bir iki videoya, konu okumaya bakıyor :)

Sizin düşünceleriniz nedir

Extron1943@c
28 Haziran 2015, 15:00
kamera takıp sana yanlıs yapan insanların plakalarını burda paylasacaksan motor.

ccc67
28 Haziran 2015, 15:30
Zonguldaktayim(karadeniz) motor hastasiyimm :))

Laminon
28 Haziran 2015, 16:24
kamera takıp sana yanlıs yapan insanların plakalarını burda paylasacaksan motor.

Motosiklet kullanıyormusun Ekşi de takılan arkadasım

Ahmet_Tascı
28 Haziran 2015, 16:35
karadenizde çok yağmur yağıyor diye biliyorum.o yüzden araba ama motoruda el altında bulundur :)

Doçkinderi
28 Haziran 2015, 16:56
Arabayı aldın üniversite boyunca kullandın ne geçicek eline ? Haydi gezelim diye üzerine yığılan arkadaşların olacak. Öğrencisin yakıta para yetişmeyecek falan filan. Sen içinde varsa motosiklet sevdası, arabayıda motosikletle aynı amaç için kullanacaksan 'Pulsar seni bekler...' Haa, yağmurda motosiklet kullananam falan dersen hiç girme bu işe.
Karadenizin yağmuru dinmek bilmez..

kadango
28 Haziran 2015, 17:10
Biliyorum hep içinde kalacak ama eğer başını agritmayacak bir araba alacaksan araba ailesinden uzakta trabzon gibi birserde yaşayan biri için daha uygun. Fakat pulsar parasına araba alacaksan hiç araba işine girme.

shruikan
28 Haziran 2015, 17:19
Yağmuru bol bir memlekette, yağmurda motosiklet sürmekten daha zevkli ne olabilir?

serkan_emp
07 Temmuz 2015, 15:05
Alacağım en fazla iki yağmurluk :D Sayenizde gönlümden geçen karar daha da pekişti.