PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye'deki Araç Kamerası Kaza Görüntüleri

cenkito
28 Haziran 2015, 11:32
Yurtdışı derlemelerine alışık olmamıza rağmen ben ilk kez yerlisine denk geldim
ve sizlerlede paylaşmak istedim

https://www.youtube.com/watch?v=VhvoPVeL_4o

https://www.youtube.com/watch?v=VhvoPVeL_4o

MotorKafa
28 Haziran 2015, 12:11
Videodaki en büyük şerefsiz 6.50'deki kazaya sebep olan herif.
7.00 ise tam bir bomba :cherry:

cenkito
28 Haziran 2015, 12:33
bence en kötüsü de 3.45 deki kaza

Thracian
28 Haziran 2015, 12:48
Sokakta düzgün yürümesini beceremeyen adamlar araba sürerse...:)

spectre
28 Haziran 2015, 12:57
en sonda kazayı kutlar gibi bagajdan çıkan uçan balonlar...

Trafikte her an ne büyük tehlike altındayız...Araba motor kamyon farketmiyor.. Her an herşey olabilir..

Alper.A
28 Haziran 2015, 13:13
Videoda insan gibi kullanıp kurallara uyduğu halde kaza yapan sadece sağdan yavaş yavaş gittiği halde yağmurda kendi kendine kayıp düşen arkadaş.Gerisi hep kural ihlalinden kaynaklanan şeyler.Yaklaşık 10 yıldır araba kullanıyorum A2 yi yeni alacağım.İnsan gibi kurallara uygun aynaları kullanarak gidip ani şerit değiştirmediğin sürece kaza yapmazsın.Tabi elinde olmadığı zamanlarda olabiliyor herkes senin gibi sürmediği için.Bir defa kazaya karıştım şimdiye kadar arabamda motor arızası oluşmuştu emniyet şeridinden 10-20 km hızla seyrederken alkollü ve hızlı bir şekilde gelip virajı alamayıp bana çarptı.Ben adamı fark etmeseydim sürücü kapısına dalacaktı direkt son anda fark etmem ile birlikte yaptığım fren sayesinde sol ön çamurluğun ucundan ve ön tamponun solundan hasar aldım.Çarpan adamda ehliyet yoktu kaptırmış daha önce altındaki arabada kiralık kaza yapmış kendi arabasıyla 1 hafta kadar önce yani adam tam sorundu.1 ay içinde bende motorsiklet kullanmaya başlayacağım ve araba kullandığım gibi kullanmayı düşünüyorum bu şekilde oluşabilecek kaza ihtimallerini en aza indirebilirim diye düşünüyorum.

sdirer
28 Haziran 2015, 13:25
en sondaki polis kazasının aynısını ben de kaydettim. Yakında youtubeye koyacağım.
o değilde yollarda gezinen ne kadar iyi aile çocuğu varmış, görmüş olduk.

hfz61
28 Haziran 2015, 14:12
polisler napıyo son videoda ya :D

Birkannn
28 Haziran 2015, 14:46
Yanlis hatirlamiyosam araç carpiyodu polis memurlarindan birine

CHaTaN
28 Haziran 2015, 19:26
bende kendimi akıllı sanırdım. Bu ülkede bu sürücülerin arasında motosiklet kullanan adam da akıl ne arar. Allah hepimizi korusun bu gibilerinden.

movibiker
28 Haziran 2015, 19:35
3.10 sensiz bayram olmuyor...güüüm!Allahüekber Allahüekber.
hahahahaaaaaaaa :queen:oruçlu kafayla ne güldüm ya