PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3 kişi saldırdı.

Ahmet_Tascı
28 Haziran 2015, 02:45
1 saat önce işten çıkmış eve doğru gelirken içkili 3 şahıs bana saldırdı.nedenleri ise sağ şeritte 50 ile gidilir mi bizim hızımızı yavaşlatmaya senin ne hakkın var :)
olay şöyle oldu.60 km ile seyir halinde yavaş yavaş giderken arkadan korna sesi ve selektör geldi.elimle geç geç işareti yaptım yanıma geldi geçerken küfür etti ses çıkarmadım önüme geçip ani fren yapıp beni düşürmeye çalıştı neyse dedim 3.sefer kırmızı ışıkta yine ani frenle önümde durup 3 kişide aşağı indi.yanıma geldiler biri bi yandan biri bir yandan söyleniyorlar.ağızları leşşş içki kokuyor.içimden dedim çattık allahım koru.başladılar sen bizim hızımızı ne diye kesiyorsun birisi ordan diyor bu motoru sana monte edeyim mi.biri kontağımı kapatıpp anahtarımı aldı.ben sinirlenmeye başladım ama hala sessiz kalıyorum susayımda artık gitsinler diye.dayanamadım ayaklığa alıp aşağı indim motordan.anahtarımı alan kişiden anahtarımı geri vermesini istedim çimenliklerin arasına fırlattı.git ordan al dedi ve anama küfür etti.aileme küfür etmeselerdi başa bela almamak için yola devam edicektim ancak küfür edince benim beynim yandı :) koşarak kask ile kafa attım derken iki kişi bu sefer saldırmaya başladı o kafa attığım kişi olay boyunca yerde kaldı ama diğer 2 kişi ile kavga etmesi zor oluyordu.allahtan kaskım vardı kafamda yumruklar işlemiyordu.en son 2 kişiylede boğuşurken bi anda bir kişi daha geldi bana yardım etmeye.gelen kişide motorcuymuş.allah gönderdi yardıma :) motorcu abim bana yardım etti hepsini bir güzel hırpaladıktan sonra 3 de arabaya binip bastılar gaza bi sağa bi sola.abi su verdi durumu kısaca özet geçtim ve bende o aracın peşine gittim.plakayı almam lazımdı dayım polis ona vericektim durumu anlatıp.derken yolda yakaladım evlerine kadar takip ettim onlar eve çıkınca lastiklerine çakıyı sapladım ve plakasını aldım.yarın cumhuriyet baş savcılığına gidip şikayette bulunucam.bu serserilerden nefret ediyorum gecemi berbat ettiler....:salut:

biyeybaraküs
28 Haziran 2015, 02:50
eline sağlık gerekeni yapmışsın zaten savcılığa gerek yok ,mesajını düzenle demiştim ama yapamadın sende suç işlemişsin kanuna göre

movibiker
28 Haziran 2015, 02:51
ne kadar ilginç bir ülke oldu burası ya :silent:

mehmetenis
28 Haziran 2015, 02:53
Geçmiş olsun,kavga en son çözümdür,sen yine iyi dayanmışsın ama içkili olmaları ve ailene küfür etmeleri ki anahtarı atmalarını saymıyorum bile ne kadar kavgayı onaylamasam da doğru olanı yapmışsın çünkü bu işin sonu seni darp etmeye gidecekti sen onlara gerekeni yapmışsın.Ayrıca sana yardım eden motorcu arkadaşında ellerine sağlık.

Pazartesi ilk işin muhakkak suç duyurusunda bulunmak olsun.

Bune
28 Haziran 2015, 02:57
Olayı diğer motorcuya ne ara anlattın, anahtarı çimenlerin arasından ne ara buldun, adamları ne ara yakaladın bunlar merak ettiğim sorular. Önerim ise savcılığa gitme zaten şişlemişsin lastiklerini bi de savcılığa gidersen adamlar demek bu patlattı lastikleri derler kin güderler, şu an seni tanımıyorlar bırak bilinmeyen bi şekilde kalmaya devam et. Arada bi aklına geldikçe sinir oldukça arabasını ziyaret edersin. :)

mephamd
28 Haziran 2015, 02:59
Savciliga sikayet edip kimligini acik etme. Hatirlamazlar bile. Mahkeme en fazla 6 ay verir, sonra paraya cevirir sonra da hukmun aciklanmasini erteler. Gerek yok.

Ahmet_Tascı
28 Haziran 2015, 03:01
Olayı diğer motorcuya ne ara anlattın, anahtarı çimenlerin arasından ne ara buldun, adamları ne ara yakaladın bunlar merak ettiğim sorular. Önerim ise savcılığa gitme zaten şişlemişsin lastiklerini bi de savcılığa gidersen adamlar demek bu patlattı lastikleri derler kin güderler, şu an seni tanımıyorlar bırak bilinmeyen bi şekilde kalmaya devam et. Arada bi aklına geldikçe sinir oldukça arabasını ziyaret edersin. :)

güzel demişssin :) diğer arkadaşlara yorumlar için teşekkür ederim.sorularına cevap vereyim.anahtarlığımda beyaz bir top var beyzbol topu aramama gerek yok zaten :) diğer arkadaşa ise hızlı hızlı içkililer bela aradılar meşgul etme abi sanada çok teşekkür ederim.5 saniye mi aldı sanırım :) bir şahini yakalamam ne kadar zor olabilir :) teşekkür ederim nasiyatın için:cat:

biyeybaraküs
28 Haziran 2015, 03:03

Arada bi aklına geldikçe sinir oldukça arabasını ziyaret edersin. harika fikir

Egee22
28 Haziran 2015, 03:06
Ben senin yerinde olsam motorun plakasını soker gider bi gece vakti evine o arabada ne cam bırakırım nede düz kaporta

movibiker
28 Haziran 2015, 03:07
sinirlenecek bişey yok zaten adamlara gerekeni fazlasıyla yapmışsın,sende bir hasar darbe falan yoksa bence de boşver savcılık falan uğraşma hiç,olay büyümesin.

Ahmet_Tascı
28 Haziran 2015, 03:11
Ben senin yerinde olsam motorun plakasını soker gider bi gece vakti evine o arabada ne cam bırakırım nede düz kaporta

o kadarına gerek duymadım.dayıma anlattım polis üst yerlerde tanıdıkları var elimden ne gelirse yapıcam onlara.zaten işten çıkmışım çok yorgunum eve gidip dinlenmek isterken benim gecemi mahvettiler.bana ciddi zararda verebilirlerdi.akıllanmaları lazım bugun bana birşey yapmadılar ama yarın yine alkollü bir insan hayatının canını alabilirler zarar verebilirler.elimden gelen neyse dayımla beraber hepsini sonuna kadar uygulamaktan vazgeçmicem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:09 ----------

eline sağlık gerekeni yapmışsın zaten savcılığa gerek yok ,mesajını düzenle demiştim ama yapamadın sende suç işlemişsin kanuna göre

burdan göremezler diye düşündüm o yüzden silmedim :)

Freye
28 Haziran 2015, 03:11
Bu sefer sıra benim.
Kaska darbe aldıysan o kask artık çöp.(sonunda) :mrgreen:
iyi yapmışsın hocam,Birde ramazan ayında içiyorlar geri kafalılar.

Ahmet_Tascı
28 Haziran 2015, 03:15
Bu sefer sıra benim.
Kaska darbe aldıysan o kask artık çöp.(sonunda) :mrgreen:
iyi yapmışsın hocam,Birde ramazan ayında içiyorlar geri kafalılar.

ben ne ramazandayım nede kavgada.benim derdim suçsuz bir insanın kendi içki içip kendini kaybettikleri için suçsuz bir insana saldıramaları.alkollü kazada yapabilirlerdi bir insanada çarpabilirlerdi zarar verebilirlerdi.insan hayatı söz konusu olduğu için elimden geleni yapıcam ki bir daha ki sefere alkollü direksiyon başına geçmesinler.kavgayı bırakın bir insanı öldürebilirlerdi.yazık

mterayes26
28 Haziran 2015, 03:23
2 kişi ile dövüşmenin zorluk sebebi nefesinin yetmemesi , geçmiş olsun

Onurhan D
28 Haziran 2015, 03:27
Kaakla kafa atmada bu aralar moda oldu:mrgreen:
Geçmiş olsun.

Ahmet_Tascı
28 Haziran 2015, 03:30
2 kişi ile dövüşmenin zorluk sebebi nefesinin yetmemesi , geçmiş olsun

teşekkür ederim :) hem o var hemde iş çıkışı yogun ve yorucu bir iş günüydü :) keşke olmasaydı bunlar :pale:

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:28 ----------

Kaakla kafa atmada bu aralar moda oldu:mrgreen:
Geçmiş olsun.

etkiye tepki diyelim:mrgreen:

karşıyaka57
28 Haziran 2015, 03:42
Seninde kafana sağlık hocam geçmiş olsun.Böyle durumlar için motosiklette bi elektroşok taşıyım diyorum ama ben onu bagajdan çıkarana kadar 86 kere kavga biter sanırım :D

Ahmet_Tascı
28 Haziran 2015, 03:48
Seninde kafana sağlık hocam geçmiş olsun.Böyle durumlar için motosiklette bi elektroşok taşıyım diyorum ama ben onu bagajdan çıkarana kadar 86 kere kavga biter sanırım :D

teşekkür ederim :) belinde taşı dicem de kendine şok verme :queen::queen::P

K4NuNi
28 Haziran 2015, 04:09
Oh eline sağlık diyim. Sonuçta sen sessiz kalsan da yüksek ihtimalle seni darp etmeye kalkışacaklardı. "Genellikle ilk yumruğu atan kazanır" diye bir sözümüz var, uygulamak gerekir :cat:

Ahmet_Tascı
28 Haziran 2015, 04:18
Oh eline sağlık diyim. Sonuçta sen sessiz kalsan da yüksek ihtimalle seni darp etmeye kalkışacaklardı. "Genellikle ilk yumruğu atan kazanır" diye bir sözümüz var, uygulamak gerekir :cat:

ben kolay kolay sinirlenmem ama bir düşünüyorumda keşke diyorum ara sokaklara hızlıca girip kaçsaydım da bunlar başıma gelmeseydi.kavgadan nefret eeden biriyim ama bunlara iyi oldu sanırım :)

brnkrc
28 Haziran 2015, 05:08
Teksasa döndük valla Allah beterinden korusun

Evrenalpar
28 Haziran 2015, 08:34
Geçen 2. Köprüde cbr250 gördüm, adam belinde sağda silah vardı, nasıl güvenip te oraya koyuyor ve düşmesinden korkmuyor anlamadım. Ama oldukça caydırıcıydı :)

Nephilimm
28 Haziran 2015, 09:02
kanunu düzeni insanları insanlığı bozuk bi ülke .... 80 milyondan toplasan 10 milyon adam çıkmaz ... ne polisi işini doğru yapıyo ne insanı adam gibi duruyo ... benim motorda kocaman zincir kilit var. kemikleri kırılana kadar döverdim serefsizleri ...

Laminon
28 Haziran 2015, 11:13
Bence hergün düzenli olarak dövün evlerinide ogrenmıssınız.

Seko
28 Haziran 2015, 12:19
Benim anlamadığım şu, neden o adamları hazır dövüyorken, ayağa kalkıp arabayla kaçmalarına izin veriyorsunuz ? Bana denk gelseler onları kalkıp gidemeyecek hale getiririm, arabalarının anahtarını yanıma alırım, arabaya bin türlü zarar veririm, onları da o şekilde bırakıp giderim. Ne halleri varsa görürler. Bundan sonra kimseye korna bile çalmadan huzurlu vatandaşlar olarak yaşarlar.

atillatopal9
28 Haziran 2015, 12:25
ellerine sağlık vallahi.
yanlız kask ile kafa attığını söyleme. 2 yıla kadar hapis cezası var. korumalı eldiven ve kask gibi şeylerle kavgaya girmenin cezası muşta ile aynı gösteriliyor

eraksoy
28 Haziran 2015, 12:37
Silah taşıyamıyoruz ama levye için herhangi bir yasak yok, lütfen motoaijletlerimize levye monte edelim ki ihtiyaç anında başkaları nasibini alabilsin.

Birde keşke sende arabanın kontağı alıp biyerlerine monte etseydin.

Ahmet_Tascı
28 Haziran 2015, 13:10
nefsi müdafaa olarak kaskimla vurmak zorunda kaldim.ortalik karisikti inanin bitsin bu olay diye fazla buyutmedim o an ama devami gelicek.sikayetciyim.umarim adalet sağlanır :)

Sabırsız
28 Haziran 2015, 15:23
Geçmiş Olsun Hocam.

serkan_emp
28 Haziran 2015, 15:35
Okuyunca içimin yağları eridi :D

Bilalancer
28 Haziran 2015, 17:02
Yok ki mevkili dayım
sülalemiz fukara

geçmiş olsun

sdirer
28 Haziran 2015, 17:17
lastiklerini kesmeyeydin iyi idi. 2. si tanığın var mı ya da görüntü kaydın? önce onları bul.

lac1vert
28 Haziran 2015, 20:46
ellerine sağlık vallahi.
yanlız kask ile kafa attığını söyleme. 2 yıla kadar hapis cezası var. korumalı eldiven ve kask gibi şeylerle kavgaya girmenin cezası muşta ile aynı gösteriliyor

Buna emin misiniz?

emreengin
28 Haziran 2015, 21:48
Geçmiş olsun böyle durumlar için özellikle motorcunun dostu dediğim elektro şok aleti aynı zamanda fener görünümünde,ıphone görünümünde olanlar şahane iki basıyorsun herkes dağılıyor tavsiye ederim.

Zuzuuw
28 Haziran 2015, 22:01
Buna emin misiniz?

Alakası yok, motosiklet kullanıyordum, ani olarak saldırıya uğrayınca karşılık vermek zorunda kaldım. Kaskımı ve eldivenlerimi çıkarmak 30 saniyeden fazla sürecekken eleman üzerime koştu, boğuşmaya başladık dersin, olur biter.

clabber
28 Haziran 2015, 22:32
İyi güzelde içlerinden biri bıçak yada silah çekip seni vursaydı, şu an belki konu başlığı olacaktın. Bu ülkede ayı da bitmez dayıda.Kimi dayısına güvenir kimi belindeki silaha.

ccc67
28 Haziran 2015, 22:34
Adamsın valla.motorcu kardeşimizede çok teşekkürler..

Sinan Er
28 Haziran 2015, 22:40
Bende motosiklet aksesuarlarımda aşağıdaki gibi. Trafikte kimse bena sorun çıkarmadığı gibi sürekli yol veriyorlar.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQfT8P3_5kj3EixgsoqDiLh32yaDTLGz 955_ku7TXl8E8aO8rxytQ

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8ysTrE02zhTIyM7AeclHtGqc02d_rc QUIsuAzT9XaQMGd7nsN6w

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/9c/51/5d/9c515d60ab36b98cb804c8da7ef3a98a.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/92/dc/72/92dc72179644f252b00ecdbedee79adf.jpg

http://thumbs.dreamstime.com/z/exhaust-pipe-motorcycle-9568498.jpg

Ahmet_Tascı
28 Haziran 2015, 22:51
Bende motosiklet aksesuarlarımda aşağıdaki gibi. Trafikte kimse bena sorun çıkarmadığı gibi sürekli yol veriyorlar.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQfT8P3_5kj3EixgsoqDiLh32yaDTLGz 955_ku7TXl8E8aO8rxytQ

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8ysTrE02zhTIyM7AeclHtGqc02d_rc QUIsuAzT9XaQMGd7nsN6w

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/9c/51/5d/9c515d60ab36b98cb804c8da7ef3a98a.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/92/dc/72/92dc72179644f252b00ecdbedee79adf.jpg

http://thumbs.dreamstime.com/z/exhaust-pipe-motorcycle-9568498.jpg

abi bu nedir ya :queen: acayip bir aksesuar keşke bende olsaydı :thumleft:

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

İyi güzelde içlerinden biri bıçak yada silah çekip seni vursaydı, şu an belki konu başlığı olacaktın. Bu ülkede ayı da bitmez dayıda.Kimi dayısına güvenir kimi belindeki silaha.

işte bu yüzden bu olayın peşini bırakmaya hiç niyetim yok :) bugün bana bir şey olmadı ama yarın bir insanı öldürebilirler.

tanertc
28 Haziran 2015, 23:21
1 saat önce işten çıkmış eve doğru gelirken içkili 3 şahıs bana saldırdı.nedenleri ise sağ şeritte 50 ile gidilir mi bizim hızımızı yavaşlatmaya senin ne hakkın var :)
olay şöyle oldu.60 km ile seyir halinde yavaş yavaş giderken arkadan korna sesi ve selektör geldi.elimle geç geç işareti yaptım yanıma geldi geçerken küfür etti ses çıkarmadım önüme geçip ani fren yapıp beni düşürmeye çalıştı neyse dedim 3.sefer kırmızı ışıkta yine ani frenle önümde durup 3 kişide aşağı indi.yanıma geldiler biri bi yandan biri bir yandan söyleniyorlar.ağızları leşşş içki kokuyor.içimden dedim çattık allahım koru.başladılar sen bizim hızımızı ne diye kesiyorsun birisi ordan diyor bu motoru sana monte edeyim mi.biri kontağımı kapatıpp anahtarımı aldı.ben sinirlenmeye başladım ama hala sessiz kalıyorum susayımda artık gitsinler diye.dayanamadım ayaklığa alıp aşağı indim motordan.anahtarımı alan kişiden anahtarımı geri vermesini istedim çimenliklerin arasına fırlattı.git ordan al dedi ve anama küfür etti.aileme küfür etmeselerdi başa bela almamak için yola devam edicektim ancak küfür edince benim beynim yandı :) koşarak kask ile kafa attım derken iki kişi bu sefer saldırmaya başladı o kafa attığım kişi olay boyunca yerde kaldı ama diğer 2 kişi ile kavga etmesi zor oluyordu.allahtan kaskım vardı kafamda yumruklar işlemiyordu.en son 2 kişiylede boğuşurken bi anda bir kişi daha geldi bana yardım etmeye.gelen kişide motorcuymuş.allah gönderdi yardıma :) motorcu abim bana yardım etti hepsini bir güzel hırpaladıktan sonra 3 de arabaya binip bastılar gaza bi sağa bi sola.abi su verdi durumu kısaca özet geçtim ve bende o aracın peşine gittim.plakayı almam lazımdı dayım polis ona vericektim durumu anlatıp.derken yolda yakaladım evlerine kadar takip ettim onlar eve çıkınca lastiklerine çakıyı sapladım ve plakasını aldım.yarın cumhuriyet baş savcılığına gidip şikayette bulunucam.bu serserilerden nefret ediyorum gecemi berbat ettiler....:salut:

Bak bırak savcılığı falan. Gözünü kapasan iki yılını alır. Sende, akraban da, arkadaşında, çarpsan kimsenin ses etmeyeceği tipte kamyon gibi bir şey varsa, gece yarısı atlayın gidin o arabaya yandan takın kamyonla, yarısını götürün. En kral savcı o keyfi yaşatmaz sana.

Source53
28 Haziran 2015, 23:53
Geçmiş olsun hocam iyiki biri yardımına gelmiş.

07mehmet07
29 Haziran 2015, 00:16
Geçen 2. Köprüde cbr250 gördüm, adam belinde sağda silah vardı, nasıl güvenip te oraya koyuyor ve düşmesinden korkmuyor anlamadım. Ama oldukça caydırıcıydı :)

Süper fikir, ayne öye yapacaksın, bir kuru sıkı tabanca alıp askılı kemerle montun üstünden beline bağlayacaksın bak o zaman ne oluyo, her geçen "abi nassın" diye selam vermezse neyim :queen:

ceydamer
29 Haziran 2015, 00:53
Bu koruma ekipmanları her derde deva anlaşılan. Sevmediğim kişilerin yanında itina ile taksam fena olmayacak :pl: