PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Senin Gençliğini Söndürürüm Çocuk

Sayfa : [1] 2 3 4 5

arslan0770
27 Haziran 2015, 22:51
bugün başımdan geçen bir olay yorumlarınızı alayım...

yer: Antalya/merkez
tarih: 27/06/2015
saat: 17:45

https://www.youtube.com/watch?v=8wtegfK9nZE

segreto
27 Haziran 2015, 22:56
Usta plakayı yaz gördüğümüz yerde hesabını soralım motor üstündekilere insan muamelesi yapmıyorlar. Birde üste çıkmaya çalışıyor yaşından utansın

Bu arada geçmiş olsun iyi sabır varmış sende

Serkan S
27 Haziran 2015, 22:57
07 GIT 51 plakasi serefsizin

omer2to
27 Haziran 2015, 22:59
Allah bana da senin gibi sabır versin ben senin yerinde olsam ezerdim o adamı orda. Çocuğuna bakıp acırdım ama belki neyse geçmiş olsun kardaş. Oğluna da bakılırsa oda çok çekmiş elinden belli ki tekerin düz bassın.

biyeybaraküs
27 Haziran 2015, 23:01

Antalyalı arkadaşlar bu arabayı bulup gereğini yapmazsanız gözükmeyin gözüme eski fren hidroliklerinizi değerlendirin

segreto
27 Haziran 2015, 23:02

Kazıdım beynime. Yaşlı amca belki vuramam ama arabasına yaparız bi güzellik.

28indensonra
27 Haziran 2015, 23:02
ne sabır varmış izlerken gözüm döndü

karşıyaka57
27 Haziran 2015, 23:03
Tam şerrefs.. Hem suçlu hem güçlü.Kamera olduğunu farkedince "ben hatamı kabul etmemezlik yapmadım." Falan diyor anladığım kadarıyla.Yaşına başına bakmıcan sıçcan böylelerinin ağzına 💥🔫.Siz çok iyi tepki vermişsiniz helal olsun Valla ne altta kalmışsınız nede olumsuz bi hareketiniz var 😀

phns
27 Haziran 2015, 23:05
hem suçlu hem güçlü işte bu gibi ahlak yoksunu sürücüler trafiğe çıkmamalı.

provaker
27 Haziran 2015, 23:05
Ah ulan ah bana hiç denk gelmiyor böyleleri arkadaş. Yaşlı, çocuk, kadın, özürlü, sağlam, suriyeli, götü basurlu, az önce babası ölmüş, böbreğini çalmışlar, seçimlerde %47 oy almış, aldığı motor yatak sarmış hiç farketmez yemin ediyorum götünden kan alırım bu nedir lan. Sonlara doğru mahallenin abileri geldi artis artis sorti atıyorlar, onlarada dalacaksın.

shruikan
27 Haziran 2015, 23:10
Neymiş? El üst kısmı sert metal korumalı eldiven alınır, böyle şrfszlerin burnuna sağlam bir tane kondurulur! Yerde kıvranırken, arabanın ön lastiğine bıçakla çizik atılır!

Polise şikayet etsen polis bir şey yapmayacak çünkü.

arslan0770
27 Haziran 2015, 23:10
artık sabır taşıran bir hareketti bu.......ama inende yaşlı moruk çıktı şansıma vuramadım bile adama kendimden uzaklaştırmakta buldum çareyi...allah korusun gelişine kapatıcam kalp,şeker bişey vardır elimde kalıcak....sabrettik artık napıyım

linkinpark20
27 Haziran 2015, 23:12
ne sabır varmış valla.

Thracian
27 Haziran 2015, 23:18
Yalnız şu dengesiz yaşlının yanındaki genç arkadaş galiba çocuğu falan o bile adamın yaptıkları yüzünden yerin dibine girdi.Allah sabır versin dostum ben olsam senin kadar sabırlı olamayabilirdim.Tam dozunda ve yerinde bir tepki vermişin.

Mengu16
27 Haziran 2015, 23:18
Saat 17:45 bütün gün aç susuz, Ramazanın huzuru vurmuş başına olur öyle alttan almak lazım.

nines
27 Haziran 2015, 23:24
Dostum çok geçmiş olsun iyikide vurmamışsın vursaydın büyük ihtimalle yerden kalkamayacaktı. birde geberir filan sonra al başına belayı. MT'liler o totoşa antalyayı dar eder merak etme. ama gidip adamı dövmezde arabayı gördüğü yerde anahtarla çift şeridi çakar aynayı indirir. hırsımı alamadım dersen video ile direk savcılığa git çünkü ilk saldırıyı o yapmış.

dundanbiri
27 Haziran 2015, 23:25
Geçmiş olsun ne diyelim, trafikte insan faktörü işte... :santa:

Ahmet_Tascı
27 Haziran 2015, 23:26
bende antalyada yasiyorum bunu gorursem çakıyı lastigine sokmazsam namertim

kordinaryus
27 Haziran 2015, 23:26
üstat, baştan sona haklısın da, trafikte nabıyosun yav? yani benim de her motora binişimde en az 5 tane karşıma çıkıyor böyle. en az 5. keşke boşverip devam etseydin. gerçi muhtemelen öyle yapıyorsundur, kırılma noktana gelmiştir bu seferki muhtemelen ama belimize silah alsak, her böylesini vursak ömür boyu bitiremeyiz bunları. o yüzden geçecen yav en iyisi. yarın bi gün sana bi şey olur ondan diyorum.

TAYFUNBORA
27 Haziran 2015, 23:28
Kardesim sonuna kadar haklisin hataliydi.Yapilan terbiyesizlige de uymadigin icin seni tebrik ederim.Oruc bahanesi yok mu bi de niyetli olunca daha da pislik oluyorlar tersine

Mengu16
27 Haziran 2015, 23:29
üstat, baştan sona haklısın da, trafikte nabıyosun yav? yani benim de her motora binişimde en az 5 tane karşıma çıkıyor böyle. en az 5. keşke boşverip devam etseydin. gerçi muhtemelen öyle yapıyorsundur, kırılma noktana gelmiştir bu seferki muhtemelen ama belimize silah alsak, her böylesini vursak ömür boyu bitiremeyiz bunları. o yüzden geçecen yav en iyisi. yarın bi gün sana bi şey olur ondan diyorum.
Bu sabah işe giderken yavaşlayıp sokağa dönecekken bir taksi üzerime bir kova dolusu su fırlattı çukura girerek. Arkasından takip edip yakalayıp dikkat etsene MK diyesim geldi ilk anda, ama korna bile çalmadım :cherry:

K4NuNi
27 Haziran 2015, 23:31
Usta sabrindan dolayı tebrik ederim. Şayet ben olmuş olsaydım muhtemeln ilk eli koluma temas ettiği anda kafayı gömmüş olurdum. (Hazır kaskında kafandayken ohh miss :flower: .)

nines
27 Haziran 2015, 23:38
Kardesim sonuna kadar haklisin hataliydi.Yapilan terbiyesizlige de uymadigin icin seni tebrik ederim.Oruc bahanesi yok mu bi de niyetli olunca daha da pislik oluyorlar tersine

inançlı bir insan olmama rağmen o tip insanların tuttukları oruca sokayım

EuMT
27 Haziran 2015, 23:41
Arkadaş akşam akşam gerildim ya,ne kibirli adam direkt indi saldırdı, geçmiş olsun
bizim motor kullanma sebeblerimizden biride bu tip insanlarla muhatap olmamak için
aldırma geç derim kazasız belasız sürüşler.

KaanD
28 Haziran 2015, 00:13
Görüntüyü savcılığa verin plakadan isim bulunur.işlem yapılır.cezasız kalmasın.karakola giderseniz geçiştirilme ihtimaliniz yüksek

Mengu16
28 Haziran 2015, 00:17
En azından motorunu devirmemiş geri çekilirken, bu şekilde avutabilirsin kendini :mrgreen:

imtarky
28 Haziran 2015, 00:20
Öncelikle geçmiş olsun, sabırlı insanmışsınız kutlarım sizi. Ben açıkcası böyle bi **** çocuğuyla karşılaşsam sizin gibi sakin kalamam.

Yaşını başını almış adam ama o hareketten sonra iş işten geçer.

Bune
28 Haziran 2015, 00:21
Valla millette peygamber sabrı var Rabbim bana da bahşeder inşallah şu sizin sabrınızdan. Ben ne zaman şişkoyu aradan çekip amcayı dedeler klibinde oynatacak acaba diye beklerken bayaa bayaa bindin gittin helal olsun valla. :mrgreen:

Ben en son geçen hafta daha bıyığı çıkmamış ergen bi polisle böyle kapıştım önümde aniden duran araca aragazı verip bak burdayım ne yapıyosun derken yan taraftan gelen ekip arabasındaki polis sen aragazı veremezsin dedi bağırarak sinirlendim verdim gazı çektim polisin önüne elimle de kenara çek dedim çekti valla polis de kenara hemde önüme geçerek :mrgreen: yanında başka bi polis daha vardı indiler ekip otosundan tartıştık o bana bağırdı ben ona, sonuç olarak çenemle yordum özür diledi hatasını anladı az biraz çekti gitti ama sabah sabah iyi macera oldu.

Sabırsızlıkla bekliyorum bi gün birisi bu sinirim yüzünden verecek elime reçetemi ama bakalım ne zaman. :flower:

emrb
28 Haziran 2015, 00:22
helal olsun.Başıma gelse ilk işim oruç kafayla yeşilli elemanı etkisiz hale getirip amcacığın gözünü patlatmak olurdu :)

ruthsims
28 Haziran 2015, 00:23
kamera her motorcuya şart oldu. Neyseki yanındaki yeşil eleman aklı başında biriymiş yoksa ambulans, polis akşam akşam uğraş dur, düşünmek bile istemiyorum. Geçmiş olsun. Emekli polis olduğuna iddaaya girerim.

bursagsli
28 Haziran 2015, 00:26
Dayıdaki cesarete bak lan hem suçlu şeyini tutamaz ama yumruk atmaya çalışıyor

xbuky
28 Haziran 2015, 00:27
Keşke isim soyisim falan da verilse şu bilgilerde artık...

http://i.hizliresim.com/a57mJ7.png (http://hizliresim.com/a57mJ7)

ninja h2
28 Haziran 2015, 00:29
Tebrik ederim kardeşim doğru olanı yapmışsın otomobil sürücüsü yorumsuz.

gobsistem
28 Haziran 2015, 00:32
kardeşim çok geçmiş olsun.. eşimle birlikte izledik... gerçekten iyi sabır varmış sende sana helal olsun... bu ve bunun gibilerinde Allah Belasını versin!...! Sesli sövdüm...

MrNobody
28 Haziran 2015, 00:37
Hocam pazartesi ilk yapacağın iş savcılığa gidip şikayet etmek plakasıda varmış sanırım sende direkt git şikayet et tehtid etmekten ve saldırmaktan yargılansın görüntülü delilinde var şerefsiz böyleleri
Ben hep diyorum 50 yaş üstü herkesin ehliyetini alacaksın bende çok yaşadım böyle şeyler

movibiker
28 Haziran 2015, 00:37
aga koymayın şöyle videolar sinirden tansiyonum çıktı bak yine,olay 1.04te gelişecekti ne güzel ama alttan almışsınız,ben olsam gelişine çakardım ve ölüm kalım savaşı başlardı.ikiye karşı tek biraz zor olur gibi gözüksede aslında öyle değil,adam zaten moruk sağlam yediği ilk yumrukta en az 30 saniye devre dışı kalır,sonra genç olan yetişir onunda işini bitirirdin.ama işte iş orda kalmıyor sonrasında bazen çok daha büyük dertler açılabiliyor başına,neyse yine iyi yapmışsınız.
aslında hiç bulaşmamak lazım laf anlamaz bunlar.

shooter1
28 Haziran 2015, 00:38
yaşından başından utansın sana da geçmiş olsun, dövsen dövülmez sövsen sövülmez biz yaşa hürmet eden bir insan olarak yetiştirildik ama ben o itmeden sonra karakolluk olurdum

asde06
28 Haziran 2015, 00:55
suç duyurusu için dilekçe vermen yeterli, somut olayda TCK 106/1-İLK cümledeki tehdit suçu oluşur, takibi şikayete bağlı değildir, yani şikayet dilekçesi verirsen takip etmene gerek yok, bir şey çıkmaz diyenlere aldırma, kamera kaydı ile az veya çok bir ceza alır ama beraat etmeyeceği kesin..

APALA
28 Haziran 2015, 01:28
Günün bütün yorgunluğunu, bu amcaya sözlü hakaret olarak ilettim.
Umarım kulakları çınlamıştır.

akbird
28 Haziran 2015, 01:41
dayı pimi çekilmiş el bombası patlıcak yer arıyor :) sabrın sonu selamettir. en doğrusunu yapmışsın kardeşim.. plaka aklımda :cat:

ccc67
28 Haziran 2015, 01:44
Vallaha sabrına hayran kaldım.Beni öyle iticek yaşlı falan valla dinleyemezdim sinirim müsade etmezdi.Yumruğu yerdi valla

serseric
28 Haziran 2015, 01:44
ben olsam büyük ihtimalle öyle arabadan çıkıp geldiğinde yatırmış tekmeliyo olurdum. Sen efendilik yapmışsın bravo.

arslan0770
28 Haziran 2015, 01:49
Yaşlı olduğu için vuramadım moruga kendime de vurdurmadim....niyetliyim birde ya sabr dedik

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

Haber kanallarına ulaştirabilen varsa eğer....

lllRepSoLlll
28 Haziran 2015, 02:13
abi sendeki sabır kimsede yok valla bravo ben 15 yasındayım bu hareket bana yapılsa ben bile dayanamam sonu ne olursa olsun dalarım . helal olsun sana valla . bu videoyu bir yerlere ulastırmak lazım...

srkn.ks
28 Haziran 2015, 02:15
Karşılık vermeyerek en iyisini yapmaşsın
Eğer karşılık verseydinde yaşlı adamı motorcu darp etti diye haber yaparlardı.
Senin birşey yapmana gerek kalmadan

maktama
28 Haziran 2015, 02:37
Gece gece kan beynime sıçradı yaa...Bitmez ki ama bunlar, kökünü kurutsan yine bitmezler, sen başına aldığın belayla kalırsın.

*Heka
28 Haziran 2015, 02:52
Ne desem bilemedim, yerinde olsam ne yapardım inan kestiremiyorum. Bir kaç kanala mail attım, umarım ilgilenirler.

Mamba09
28 Haziran 2015, 03:13
Efenim milletçe kafayı yedik, adam hem haksız hem manyak, çıksa bi "afedersin kardeşim" dese konu buraya gelir miydi? Çıkıyor arabadan bi de itiyor kakıyor. İyiki vurmamış şu herife. 2 sene bu gereksiz yüzünden mahkemelerle uğrasırdı.

Egee22
28 Haziran 2015, 03:14
Abi bu sabır ne helal olsun valla hayran kaldım sabrına yemin ederim

mterayes26
28 Haziran 2015, 03:29
Çok sabırlısın , o hızlı hızlı gelişi çene ucuna direk yemesine çok müsade ediyordu ama yaşlı ölür gider . Baldırına koy kaval kemiğini kıvransın . Artist herif