PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön amortisör sökme yardım

MiRiM
27 Haziran 2015, 19:07
Honda cgl motorunun ön amortisör keçesinin teki patlamıştı birkaç aydır arıyorum ama bulamadım honda cgl sini dağıtan bir arkadaş bana ön amortisörlerini verdi fakat ne yaptıysam sökemedim sökemedigim yer ise kolların altında olan alyan olan bölge dönüyor ama boşa dönüyor ne yapabilirim nasıl sökerim

Ahmet_Tascı
27 Haziran 2015, 19:38
Honda cgl motorunun ön amortisör keçesinin teki patlamıştı birkaç aydır arıyorum ama bulamadım honda cgl sini dağıtan bir arkadaş bana ön amortisörlerini verdi fakat ne yaptıysam sökemedim sökemedigim yer ise kolların altında olan alyan olan bölge dönüyor ama boşa dönüyor ne yapabilirim nasıl sökerim

o boşa dönen yerin resmini atabilme Şansın var mi ? nasil bosa dönüyor anlamadim.hani bu diger vidayi sikarken sıktığın vidanin ucunu sıkı tutman lazim ya bosa donmemesi icin avaba oyle bisey mi var.resimsiz zor cevaplanir bu konu.bilgilendirici resim atarsan iyi olur

MiRiM
27 Haziran 2015, 20:18
Ahmet arkadaş sen orayı söktün mü veya sökülürken gördünmü

Ahmet_Tascı
27 Haziran 2015, 20:23
cbr sokulurken izlemistim biraz

mterayes26
27 Haziran 2015, 20:34
Uzun değilse yalama olmuştur , ayırarak yap işlemini sonra geri topla yapacak birşey yok

MiRiM
27 Haziran 2015, 21:59
Uzun değilse yalama olmuştur , ayırarak yap işlemini sonra geri topla yapacak birşey yok

yalama değil de önce yayı söktüğüm için çıkmıyordu yayı taktım baskı oluşunca çıktı fakat şimdi de keçe sorun çıkarıyor keçe çıkmıyor varmi bi tekniği