PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Köpeği durduk yere pompalı tüfekle öldüren kansız artçı !

emrb
27 Haziran 2015, 18:36
https://www.youtube.com/watch?v=OA1ie97aayE

amacı tüfeği denemek mi,köpekle arasında önceden husumet geçmiş onun intikamını mı almış çözemedim.Durduk yere böyle bir şerefsizlik yapılmaz !

biyeybaraküs
27 Haziran 2015, 18:41
mağara nasıldı soğukmuydu

emrb
27 Haziran 2015, 18:48
mağara nasıldı soğukmuydu

Hâla soğuk.Az önce ufoyla internet bağlattım.Videoyu yeni gördüm.5 nolu mağara buyur gel misafirim ol.

pcmnyk
27 Haziran 2015, 19:08
adamı daha önce ısırmış bilip bilmeden sövüyosunuz ama adam haklıymış beyler

https://www.youtube.com/watch?v=dIUCTKF9AEM

emrb
27 Haziran 2015, 19:32
adamı daha önce ısırmış bilip bilmeden sövüyosunuz ama adam haklıymış beyler

https://www.youtube.com/watch?v=dIUCTKF9AEM

ben bu adama inanmam aga götü başı ayrı oynuyor gibime geldi de neyse.

''Hayvanlar benim dilsiz kullarımdır. Onlar şimdi zulme susuyorlar ama hesap günü konuşacaklar!.."

mücahit1
27 Haziran 2015, 19:34
he ya bende durduk yere pompalı tüfekli bi artçı alıp köpek avlıyorum

erensipahi
27 Haziran 2015, 19:35
durduk yere falan vurmamış ben olsam daha çok sıkardım helal olsun https://www.youtube.com/watch?v=dIUCTKF9AEM&feature=iv&src_vid=OA1ie97aayE&annotation_id=annotation_4215627279

İşsizRider
27 Haziran 2015, 19:47
Adama haklı filan demeyin..
Tamam ısırıldığı an kendini korumak için vursa haklı derim ama köpekten intikam almak nedir?
Belediyeye haber ver zabıtaya haber ver ee hadi olmadı git sahibini döv.
Tabi hayvan oldugu için öldürmek kolay madem adam haklı bizde trafikte bize bulaşan her insanı öldürelim.

TanImsIz
27 Haziran 2015, 19:49
Hala adama haklı diyenler var , ulan tipini görmüyormusunuz ? Herif hırsız! Köpekte ona engel ! Bu kadar sığ olmayın.

tanertc
27 Haziran 2015, 19:55
durduk yere falan vurmamış ben olsam daha çok sıkardım helal olsun https://www.youtube.com/watch?v=dIUCTKF9AEM&feature=iv&src_vid=OA1ie97aayE&annotation_id=annotation_4215627279

Umarım senin gibi düdüğün biride bir gün sana sıkar.

CHaTaN
27 Haziran 2015, 19:59
Ulan bu forumda hep seviyeli yazılar yazdım. Ama sizin gibi ne olduğu belirsiz varlıklar insanda ne sabır ne de kullanıcak normal kelime bırakıyosunuz. Siz nasıl bir varlıksınız ki bu tarz bir davranışı haklı bulabiliyorsunuz. Sizden ne insan olur ne de adam.

İkinci olarak ta fabrikanın bekçi köpeği bağlı olmaz. Kapalı alanda fabrika sınırlarını korumak ile görevli bir köpek fabrika sınırının içine girerse tabiki alanını kporur. BU herif nasıl oluyor da kapalı alanda girmemesi gereken yerde köpek tarafından götünden ısırılıyor. Bu adamı da onu destekleyen mahlukları da Allah a havale ediyorum

tanertc
27 Haziran 2015, 20:04
Bir tane vicdansız da burada. Bu birde insanların güvenliği için çalışıyor. Bu mahlukatın kendine hayrı varmı ki insalara olsun. Köpeğin öldürülmesini savunan her kim varsa cehennemin dibine kadar yolunuz var.

https://www.youtube.com/watch?v=otJ-eQSgzB0

Karalı
27 Haziran 2015, 20:05
Büyük ihtimalle fabrikanın bahçesine girmiştir bişeler çalmak için köpekte cezasını vermiştir...

bektanist
27 Haziran 2015, 20:07
yorumları görünce insanlığımdan utandım. her gün motosikletin sesine peşimden havlayan köpeği vurayım o zaman yazık vallahi yazık.
köpek ısırdı diyorda dışardamı saldırmış belki fabrika içine girdi bişeyler çalıcaktı belkide önce köpeği indirdi gece soygun yapıcaktı.
vuran kişi konuştu haklı dediler ölen köpek veya insan kendini nasıl savunacak. ?? yazık size

ahmet0021
27 Haziran 2015, 20:54
Adamı neden ısırdı köpek hiç bir köpek çitten atlayıp ısırmaz bu adam içeri girmiş

emrb
27 Haziran 2015, 20:57
Ulan bu forumda hep seviyeli yazılar yazdım. Ama sizin gibi ne olduğu belirsiz varlıklar insanda ne sabır ne de kullanıcak normal kelime bırakıyosunuz. Siz nasıl bir varlıksınız ki bu tarz bir davranışı haklı bulabiliyorsunuz. Sizden ne insan olur ne de adam.

İkinci olarak ta fabrikanın bekçi köpeği bağlı olmaz. Kapalı alanda fabrika sınırlarını korumak ile görevli bir köpek fabrika sınırının içine girerse tabiki alanını kporur. BU herif nasıl oluyor da kapalı alanda girmemesi gereken yerde köpek tarafından götünden ısırılıyor. Bu adamı da onu destekleyen mahlukları da Allah a havale ediyorum

abi sen bu mesajdan sonra seviyeli yazı yazma bu forumda.Gerçekten okurken hem düşündürdün hem eğlendirdin.Çok güzel anlatım biçimin var tebrik ederim.Böyle devam et.:cat:

tozluklu
27 Haziran 2015, 21:03
Adam çöptoplayıcısı. Hırsız değil. Süreki oradan geçecek. Köpeğin vurulmasına sebep olan o iri kıyım hayvanı eğitmemek ve sokağa salmak. Şikayet ederseniz kısırlaştırıyolar. Sanki ırzımıza geçicek. Isırıyo hayvan

Freye
27 Haziran 2015, 21:03
Böyle bir duyarlılık karşısında verdiğin tepki bumu senin ? Bana kalırsa mağara adami olan sensin.. Bu arada köpeği vuran o.ç yakalandı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:57 ----------

Ulan ayı.. Burda bi hayvanin telef edilmesinden bahsediliyor adama laf edeceğine biraz duyarlı ol. Mağara adami tartışmasız sensin bu belli. Bu arada köpeği vuran o.ç yakalandı.

bu haber hakkında açılan 3.konu oldu bu. Ondan mağaralar falan işin içine girdi.

serkanADH13
27 Haziran 2015, 21:08
Burada adamın ifadesı var,

Yakalamıslar FAKAT SERBEST BIRAKMISLAR,

https://www.facebook.com/418296235156/photos/a.428183520156.374365.418296235156/10155825412585157/?type=1&theater

redlion999
27 Haziran 2015, 21:54
Farkında mısınız bilmiyorum ancak bu tür olaylar son zamanlarda çok arttı.. Güvenlik kameraları yaygınlaştı hadi daha fazla gözümüze çarpıyor diyelim.. Ama minibüste kalp krizi geçiren yolcu, 2 köpek cinayeti derken tüm ülke delirmenin eşiğine geldi sanki.. Cennet Türkiye geyiği ilgi çekici gelmiyor artık trafikte manyağın biri tarafından öldürülmeden önce bu ülkeyi terk etmek lazım..

pcmnyk
27 Haziran 2015, 21:57
köpek ısırmaz. havlar. motorla giderken havlayan köpek olduğunda yokmuş gibi yoluma devam ediyorum. köpek benimle beraber koşup havladıktan sonra duruyor. ısırıyosa o köpekte sorun vardır.benimde köpeğim var. ama kimseyi ısırmaz.havlamaktan başka bişey yapamaz. ölen köpeğin canı canda ısırılan adamınki patlicanmı.

ayrıca bu tip inşaatlarda bu köpekleri çöp toplayıcıların üstüne salarlar köpek şartlanıyor. nerde o tip insan görse korkutuyor. yol vermiyor bizzat görüyorum. yoldan geçerken insanları korkutmaya bile hakkı yok. beni ısırsa üstünde patanaj yaparım. yalan söylemeye gerek yok. adam yalanmı söylüyo doğrumu söylüyo bilemem. hesabını o verecek allaha. ama durum böyle.

geçen gün bi güvenlik görevlisi 5-6 tane köpek tarafından parçalandı niye konu açıp yırtınmadınız. köpekler ölen adamdan dahamı değerliydi. biraz düşünce.

https://www.youtube.com/watch?v=0vKMe6AJnII

CHaTaN
27 Haziran 2015, 23:11
Üzücü gerçekten çok üzücü. İnsanların hala akıllarını ve mantıklarını kullanamamaları çok üzücü.
Eğer bir fabrikada bir köpek birisini ısırıyorsa bu suç köpeğin değildir. Suç o köpeği eğitenindir. Sen askeri eğit vatana düşman sokma de, vatana girene asker saldırınca ona dermişin arkadaş sen niye buna saldırdın. Demezsin. O fabrikalarda bulunan köpekler "İNSANLAR" tarafından nasıl eğitiliyorsa onlara ne öğretiliyorsa onu yapıyor. Bunu neden yaptığını tartışamassınız. Hadi gidin bir koyun sürüsünün içine çoban yokken girin bakalım o çoban köpekleri nasıl tepki verecekler.

Hayvan adı üstünde hayvan. Ha siz derseniz ki o hayvansa bende hayvanım onunla aynı zeka seviyesine sahibim buyrun onunla kapışın intikam alın.

Bu güne kadar 3 kere köpek tarafından ısırıldım hala köpeklerle çok iyi geçinirim. Siz önce içinizde beslediğiniz kini nefreti yok edin. Olay köpek dyada başka bir şey değil olay içinizdeki Hayvani dürtü, kin, nefret ve eziklik. Sizlere köpeklerle ve diğer mahlukatlarla olan hesaplaşmalarınızda kolay gelsin.

Bu arada patanaj değil Patinaj

nines
27 Haziran 2015, 23:56
adamın açıklamasını dinledim ama şöyle birşey var. beni ısırdı sonra vurdum. 1 buçuk ay kadar önce benide köpek ısırmıştı ısırdığında gözüm döndü resme döndüm kafasına tekmeyi geçirecekken son anda kendime geldim tabi aşı maşı. ilk aşıyı olduktan sonra kaç defa belediye aradı köpek nerde sokak hayvanımı sahiplimi sahipli ise kimin sokak hayvanı ise nerede ısırdı gibi sorular sordular ki belediye o hayvanı alıp götürmüş. sahipli köpektede köpeğin sahibine sağlam cezalar gidiyor.

ikinci kafama takılan şeyde şu halk tabiri ile bu adam arabacı yani el arabası ile kağıt plastik birşeyler topluyor. kullandığı pompalı tüfek ise en aşşağı 1000 TL buna ruhsat filanda eklersek minimum 1500-2000 tl gibi bir rakam çıkıyor ortaya peki bir hurdacı yani kağıt plastik toplayan biri bu silaha verecek parayı nereden buldu? hırsızlık yapan biri olma ihtimali var ve bence orayı soymaya niyetlendiler köpek oluncada vuralım gitsin akşama veya başka bir gece soyarız mantığı vardı adamlarda. şimdide ayak yapıyor.

velocity
28 Haziran 2015, 00:04
kimse bir köpeğe ısırılıp kuduz olmak istemez...
https://www.youtube.com/watch?v=-moG6JDmJdc

linkinpark20
28 Haziran 2015, 00:07
Artçıda pompalı ne arıyor lan nasıl bir ülke oldu burası.

CHaTaN
28 Haziran 2015, 00:10
Bu arada gözden kaçan bir konu da Motosiklet sitesinin gözden kaçırdığı. Motosikleti süren çocuk 11 yaşında daha ayakları zor yere basıyor.
O çocuğun motosiklet sürmesi mi. Onun önğnde vahşet yapılması mı. Neresinden tutsan elinde kalıyo bu konu.

emrb
28 Haziran 2015, 00:14
kimse bir köpeğe ısırılıp kuduz olmak istemez...
https://www.youtube.com/watch?v=-moG6JDmJdc

senin bu dediğin görüntü eskilerden arkadaşım.Köpek ısırır aşı falan olmazsan belirtileri meydana çıkar kudurursun.Bende köpek tarafından ısırıldım ama 10 gün boyunca aşı oldum.Bu adamın durumu da benimki gibi aşısını falan olmuş tek sıkıntı şerefsiz gurur meselesi yapıp köpeği vahşi şekilde katletmiş.

pofidik
28 Haziran 2015, 00:21
köpeği bağlayacakmış. ulan videoyu nerenizle izliyosunuz. köpek kapalı alanda. kapalı alanda hayvan mı bağlanır. bu adama nereden ulaşacakta ısıracak bu köpek

MrNobody
28 Haziran 2015, 00:41
Elimde olsa şu ülkenin vatandaşlığını sildirip tüm vatan sevgimi içime gömeceğim.
Arkadaş bi ülkede sokaktaki her 10 kişiden 12 si manyakmı olur ya.
Ulan insana saygınız yok bari hayvanları sevin be

bektanist
28 Haziran 2015, 01:44
adamın açıklamasını dinledim ama şöyle birşey var. beni ısırdı sonra vurdum. 1 buçuk ay kadar önce benide köpek ısırmıştı ısırdığında gözüm döndü resme döndüm kafasına tekmeyi geçirecekken son anda kendime geldim tabi aşı maşı. ilk aşıyı olduktan sonra kaç defa belediye aradı köpek nerde sokak hayvanımı sahiplimi sahipli ise kimin sokak hayvanı ise nerede ısırdı gibi sorular sordular ki belediye o hayvanı alıp götürmüş. sahipli köpektede köpeğin sahibine sağlam cezalar gidiyor.

ikinci kafama takılan şeyde şu halk tabiri ile bu adam arabacı yani el arabası ile kağıt plastik birşeyler topluyor. kullandığı pompalı tüfek ise en aşşağı 1000 TL buna ruhsat filanda eklersek minimum 1500-2000 tl gibi bir rakam çıkıyor ortaya peki bir hurdacı yani kağıt plastik toplayan biri bu silaha verecek parayı nereden buldu? hırsızlık yapan biri olma ihtimali var ve bence orayı soymaya niyetlendiler köpek oluncada vuralım gitsin akşama veya başka bir gece soyarız mantığı vardı adamlarda. şimdide ayak yapıyor.

yanlışın var tüfek sahibi biri olarak yazıyorum elindeki tüfek taş çatlasın 350 tl hesap yapalım.
pompalı tüfek ucuz olanı 300 ila 350 tl
yivsiz av tüfeği ruhsat harç parası 25 tl
sağlık raporu aile hekimliğinden 13 tl
9 adet resim 15 ila 20 tl
sabıka kaydı bedava e devletten.
borcu yoktur kağıdı bedava vergi dairesinden.
maksimum 410 tl.
ama bende soygun için düşünülmüş bir plan diye düşünüyorum.

Nephilimm
28 Haziran 2015, 10:07
hayvan düşünecek kadar aklı olsa ısırmaz elbet. lakin sen ona mermi sıkmaman gerektiğini düşünmeyecek kadar aptalsın gördüğüm kadarıyla..dili ağzı olmayan hayvana sen o mermiyi sıktınya sende birgün o pompalı tüfekle kendini öldürcek veya yaralayacaksın.bunu bekle ..