PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yorumsuz !!!

efendy06
26 Haziran 2015, 20:57
http://www.haberturk.com/video/h2/izle/kopegi-pompali-tufekle-vurdular/143406

Freye
26 Haziran 2015, 21:01
şerefsiz onun bunun çocukları ulan var ya bunun gibileri o tüfeğin üzerine otutturcan.

provaker
26 Haziran 2015, 21:10
Dünyada yaşama hakkı tanınmaması gerekir bu şerefsiz evlatlarına, tamam cahilsiniz, eğitim görmemişsiniz ama beyninizde mi yok o hayvana o acıyı çektiriyorsunuz. Şuan o kadar gönülden istiyorum ki umarım yanarak bağıra bağıra ölürsünüz.

sezgingulmez
26 Haziran 2015, 21:56
Amac ney anlamadim bir tarafina mi batmis kopek

sailor33
26 Haziran 2015, 22:47
Bunun gibiler ile aynı havayı soluduğum için pişmanım::eviiil:: Hayvancağızın ağzı var dili yok yazık. Böylelerin yaşama haklarının elinden alınması lazım. Normal bir insan bunu yapamaz

YERUÇAĞI
27 Haziran 2015, 00:27
"Allah der ki; Hayvanlar benim sessiz kullarımdır. Onlar şimdi zulme susuyorlar ama hesap günü konuşacaklardır!.."

H.z. MEVLANA SÖZÜDÜR.

Reşit
27 Haziran 2015, 01:32
Kısasta hayat vardır. Aynı şekilde öldürülmelidir NOKTA

barodi
27 Haziran 2015, 01:35
o. çocuğu hadi havaya ateş at korkut. be ibnenin oğlu 5 kez niye ateş ediyosun. nedir bu canilik. inşallah bir tırın altında kalırsınızda dümdüz eder sizi şerefsizler. bak böyle motorcular ölse vallahi acımam sevinirim. her motor sürene acımıyorum sevmiyorum. allah bu mubarek ayda böyle cani şerefsizlerin üzerine lanet yağdırsın inşallah . amin.

https://www.youtube.com/watch?v=OA1ie97aayE:pr:

okan kömür
27 Haziran 2015, 01:40
Abi işin kötüsü böyle pislikler ölmüyo masum,zararsız insanlar ölüyo ya en cokta o koyuyo insana :(

Doçkinderi
27 Haziran 2015, 01:41
Konu daha önceden açıldı http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/148779-yorumsuz.html

shruikan
27 Haziran 2015, 01:42
la şrfszler resmen işi gücü bırakıp köpeği vurmaya gelmişler!

barodi
27 Haziran 2015, 01:43
Konu daha önceden açıldı http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/148779-yorumsuz.html

GÖRMEDİM yoksa açmazdım. aradım bulamadım .

Onurhan D
27 Haziran 2015, 02:16
Oro.pu çocuğu adi şerefsiz.:pr:Lan sırf onu öldürmek için gelmişler bu nasıl insanlık ya nasıl :pr:

shooter1
27 Haziran 2015, 02:25
büyük ihtimal hırsızlık için gireceklerdi köpek havlayınca öldürdüler zaten tiplerinde hayır yok

İZCİ
27 Haziran 2015, 02:33
Beddua eTmiyeyim ama sebepsiz hiç amaçsız zevk için bunu yaptılar buna silah satan adam bu şekil motora bindiren polis bunu doğuran ana aynı evde kalan kadın utansın ne diyim

LynXMaSTeR
27 Haziran 2015, 02:54
ne istedin o hayvandan, hayvan!

by*cambaz
27 Haziran 2015, 02:55
arkadaslar yanlış anlasılmak istemem ama yani adamlar isi gücü bırakıp keyfine hayvana ates etmemistir.şuan basımdaki belayı anlatayım.mahallemizde bir isyerinin önünde araçlara sürekli saldıran bir köpek var. bana da çokkez motor üzerinde saldırdı ve en sonuncu saldırı az kalsın canıma sebep olacaktı.sahibiyle konustuk ettik olmadı.belediyeye sikayet ettik olmadı.jandarmaya gittik olmadı.köpek çözük ve serbest.halen saldırmaya devam ediyor.yanlış anlamayın ama ben öleceğime o ölsün.müsayit bir ortam bulursam bende o köpeğin kafasına sıkacağım.canımı sokakta bulmadım.

sehirde yasıyan bilmez tabiki.biz kırsal bölgedeyiz.eve giderken aynaları,trafiği bırakıyoruz acaba nereden köpek saldıracak diye kolluyoruz

marvel23
27 Haziran 2015, 03:04
arkadaslar yanlış anlasılmak istemem ama sahısların geçmişte o hayvanla ne yasadığını bilemeyiz.şuan basımdaki belayı anlatayım.mahallemizde bir isyerinin önünde araçlara sürekli saldıran bir köpek var. bana da çokkez motor üzerinde saldırdı ve en sonuncu saldırı az kalsın canıma sebep olacaktı.sahibiyle konustuk ettik olmadı.belediyeye sikayet ettik olmadı.jandarmaya gittik olmadı.köpek çözük ve serbest.halen saldırmaya devam ediyor.yanlış anlamayın ama ben öleceğime o ölsün.müsayit bir ortam bulursam bende o köpeğin kafasına sıkacağım.canımı sokakta bulmadım.

sehirde yasıyan bilmez tabiki.biz kırsal bölgedeyiz.eve giderken aynaları,trafiği bırakıyoruz acaba nereden köpek saldıracak diye kolluyoruz

kardeşim onla alakası yok. köpekte her cinste olan koruma içgüdüsü vardır. tehdit olarak gördüğü an saldırırlar ki bu köpek kapalı alanda bekçilik yapıyor, adamlar güvenliğe para verceklerini emanet edeceği köpek koymuş işyerine. izinsiz kimse girmezse köpek saldıramaz zaten.

saldıran köpeği mutlaka alıyorlar. barınakları arıyacaksınız orda gereken neyse yapılır ve uygun görüldüğü tekrar da sokağa salınır.

köpekler bisiklete motosiklete arabalara saldırıyor doğrudur ama sadece kovalıyor. herkes saldırıyor diye algı yaratmış. motosikletten geçerken hızlı değilde köpek yanınıza geldiğinde durun. saldırmayı kesecektir. AZCIK ŞEVKAT.

Kur4y
27 Haziran 2015, 03:12
arkadaslar yanlış anlasılmak istemem ama yani adamlar isi gücü bırakıp keyfine hayvana ates etmemistir.şuan basımdaki belayı anlatayım.mahallemizde bir isyerinin önünde araçlara sürekli saldıran bir köpek var. bana da çokkez motor üzerinde saldırdı ve en sonuncu saldırı az kalsın canıma sebep olacaktı.sahibiyle konustuk ettik olmadı.belediyeye sikayet ettik olmadı.jandarmaya gittik olmadı.köpek çözük ve serbest.halen saldırmaya devam ediyor.yanlış anlamayın ama ben öleceğime o ölsün.müsayit bir ortam bulursam bende o köpeğin kafasına sıkacağım.canımı sokakta bulmadım.

Dikkat et köpeğin sahibi bu yazını okumasın Allah korusun sonra Köpekten önce gidersin

movibiker
27 Haziran 2015, 03:14
adam motorla gezerken yanında tüfek taşıyor,ne cesaret!sırf kendisine havladı diye çekip vurmuş hayvancağızı.bir haber sitesinde öyle yazıyordu bugün okudum.

by*cambaz
27 Haziran 2015, 03:14
kardesim kovalasa sıkıntı yok ama 4 ay içinde kaçarken bir kez düştüm yaralandım.3 kerede ısırıldım.yetkililer görevini yapmıyor.buarada belirtmek isterim köpek hariç aşırı hayvanseverim.

@Kur4y köpeğin sahibide hayvan olduğu icin sorun yok.10 defa konuştuk insan olsa anlardı.

Kur4y
27 Haziran 2015, 03:16
kardesim kovalasa sıkıntı yok ama 4 ay içinde kaçarken bir kez düştüm yaralandım.3 kerede ısırıldım.yetkililer görevini yapmıyor.buarada belirtmek isterim köpek hariç aşırı hayvanseverim.

eğer bahsettiğin köpek saldırgan ise yetkililer görevini yerine getirmiyorsa bence sıkacağın ilk kurşunu köpekten önce onlara sıkmak lazım bunu belirtmek isterim

Onurhan D
27 Haziran 2015, 03:19
Bu videoda havlamasına durmamış bence sırf bu köpeği öldürmek için gelmişler.

movibiker
27 Haziran 2015, 03:24
motoru kullanan küçük çocuk mu yoksa ben mi yanlış gördüm?ilginç bir olay araştırılması lazım neden böyle bişey yaptı acaba.

serkanADH13
27 Haziran 2015, 03:25
http://i.hizliresim.com/RYjPQj.jpg (http://hizliresim.com/RYjPQj)

movibiker
27 Haziran 2015, 05:11
adam yakalanmış,daha önceden köpek tarafından ısırılmış,köpeğin sahiplerini uyarmış ama tedbir almadılar falan filan demiş.

ruthsims
27 Haziran 2015, 09:46

Savcılığa zarar gördüğünüzü söyleyerek köpek sahibi hakkında suç duyurusunda bulunun. Çok hızlı sonuç alırsınız. Köpeği vurursanız emin olun o kişi 5 10 tane köpekle devam eder. Sahipli köpek tarafından ilk ısırıldıgınızda yapmanız gereken buydu yada abartıyorsunuz. 3 kere kuduz aşısı oldunuz mu?

tanertc
27 Haziran 2015, 10:00

Ne kadar meraklısınız kafaya sıkmaya. O kafaya sıkma hakkını sana kim veriyor, sen bunu neyine güvenerek yazıyorsun. Hangi insani, vicdani sıfata sığdırdın ki sen bunu yazdın. Sanki Allahtan sana bir hak verilmiş de istediğinin kafasına sıkabilirmişsin gibi. Sen, bu haberdeki cani ve benzerleriniz olmasa bu dünya, canlılar için çok daha güzel olacak . Umarım çok kalmazsınız bu dünyada ve giderken derdini anlatamayan canlılara yaptıklarınızın kahrını çekerek gidersiniz.

kyagmur
27 Haziran 2015, 10:11
yazıklar olsun o köpeği öldürene o köpeğin işi görevi o, alanını canı pahasına korumak kapalı bir yerde zaten elin köpeğini neden vurdun zalim,şerefsiz. inşallah hesabın bir gün sorulduğunda cezaların en ağırını alırsın

themaniacjoe
27 Haziran 2015, 10:12
Yazık olmuş ya

braveguy
27 Haziran 2015, 10:33
hayvanlara ve çocuklara taciz, işkence yapana benim nezdimde müsamaha yok. umarım kendi gözümle böyle bir olaya şahit olmam, nevrim döner bunun gibi birini öldürdük diye içerde yatmak var adaletini sevdiğimin memleketinde.

Reşit
27 Haziran 2015, 11:03
Vurduğu sırada oruçluymuş öfke patlaması yaşamış. Tutma lan o zaman oruç şerefsiz. Kendini savunurken bile din tüccarlığına soyunuyor. Koduğumun piçi. Tabii ki serbest bırakıldılar. Böyle ülkenin a.k.

Mengu16
27 Haziran 2015, 11:10
http://www.diken.com.tr/edirnede-kopegi-av-tufekgiyle-olduren-saldirgan-serbest-orucluydum-beni-gunaha-soktu/
http://105.imagebam.com/download/WCUJWh6OKgwsOdMHv_R5rA/41831/418303194/diken.JPG

doğan81
27 Haziran 2015, 11:20
Ne kadar meraklısınız kafaya sıkmaya. O kafaya sıkma hakkını sana kim veriyor, sen bunu neyine güvenerek yazıyorsun. Hangi insani, vicdani sıfata sığdırdın ki sen bunu yazdın. Sanki Allahtan sana bir hak verilmiş de istediğinin kafasına sıkabilirmişsin gibi. Sen, bu haberdeki cani ve benzerleriniz olmasa bu dünya, canlılar için çok daha güzel olacak . Umarım çok kalmazsınız bu dünyada ve giderken derdini anlatamayan canlılara yaptıklarınızın kahrını çekerek gidersiniz.

Dünyada neler olurken çinde diri diri pisirirken ne oldu durdurabildim.bu adam hakli olmayabilir bircok kez ates etmis ama dinimizde de hayvan 3 defa size zarar verdiyse 4 uncude oldurmeye hakkin var.Benim evimin yaninda da basi bos dolasan kopekler kende kopegime verdiğim yiyecekleri almasinlar diye onlarada verdim. Onunla yetinmediler kucuk bi tavuk yeri yaptim 5. 6 tavugum vardi her gun 1 tane yediler tavugum kalmadi disarida bana aileme saldiriyolar yetkililere her kim varsa haber verdik bise yapamayiz dediler eee ben bu durumda ne yapayim aa ısırdı bosver nasil olsa o da bi canli mi diyim sen sole nasi kurtulucam bu kopeklerden oyle oturduğunuz yerden yorum yapmayin

shadowmaster
27 Haziran 2015, 11:36
change.org'da ki kampanyayı imzalayın arkadaşlar

68charger
27 Haziran 2015, 12:03
Ya varya şimdi okudum bu nasıl adalet ben bu memleketin savcılarına hakimlerine....

Hapis olmasada öyle bir ceza vereceksin ki sürüm sürüm sürünerek bin pişman olacak bir sineği dahi incetemeyecek! Ama bizde nerde öyle adalet öyle savcı hakim kanun ve insiyatif.

fatih.
27 Haziran 2015, 12:16
böyle canileri halka bırakacaksın
bunun 2 elinide kesmek lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:13 ----------

change.org'da ki kampanyayı imzalayın arkadaşlar
link varmı bulamadım

Ahmet_Tascı
27 Haziran 2015, 13:21
kıyamam benn o köpeğe ya.işte bu it oğlu iti arabayla arkaya bağlayıp şehirde sürükliceksin :) allah belasını versin.

hsk
27 Haziran 2015, 14:59
Ykalanmış adi herif....
http://www.iha.com.tr/haber-ofkeme-yenildim-474399/

tanertc
27 Haziran 2015, 19:52
Dünyada neler olurken çinde diri diri pisirirken ne oldu durdurabildim.bu adam hakli olmayabilir bircok kez ates etmis ama dinimizde de hayvan 3 defa size zarar verdiyse 4 uncude oldurmeye hakkin var.Benim evimin yaninda da basi bos dolasan kopekler kende kopegime verdiğim yiyecekleri almasinlar diye onlarada verdim. Onunla yetinmediler kucuk bi tavuk yeri yaptim 5. 6 tavugum vardi her gun 1 tane yediler tavugum kalmadi disarida bana aileme saldiriyolar yetkililere her kim varsa haber verdik bise yapamayiz dediler eee ben bu durumda ne yapayim aa ısırdı bosver nasil olsa o da bi canli mi diyim sen sole nasi kurtulucam bu kopeklerden oyle oturduğunuz yerden yorum yapmayin

Belkide köpeklerin senden kurtulması gerekiyordur.

braveguy
27 Haziran 2015, 22:02
Belkide köpeklerin senden kurtulması gerekiyordur.

ağzına sağlık tanertc.