PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorumu satıyorum. Yalan söylemekten Allah'a sığınırım

thebalatt
26 Haziran 2015, 13:47
Motorun ne sıkıntısı varsa dedim, kırığı çiziği neyi varsa da motor başında tek tek gösteririm. Herkesin paraya ihtiyacı var ama para için yalan söylemem ben. Satma sebebim sıkıldım bununla uğraşmaktan memnun etmiyor beni. Üstüne biraz para biriktirir, biraz sağdan soldan borç bulur bi japon alırız inşallah.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-asya-asya-as-200-gy-2-tork-canavari-216755083/detay

emrb
26 Haziran 2015, 13:51
Ben MEMNUN DEĞİLİM bu motordan ondan dolayı satıyorum kısmı olmamış.Siz memnun olmazsınız ama alacak adam memnun olur.Sizin bu cümlelerinizi okuduktan sonra acaba bu motorda bi bokluk mu var diye kafasında kurar başka ilanlara bakar.Siz hatasını bilmem nesini yazın memnuniyetiniz kendinize kalsın.Bence.

Doçkinderi
26 Haziran 2015, 13:53
Allah gönlüne göre versin :)

ceydamer
26 Haziran 2015, 14:07
Yapmamanız gereken meslekler grubu başına "satış" işleri olmalı :) Dürüst yaklaşımınız güzel lâkin kusurlarını söylemenizde dürüstlük için yeterdi, siz bildiğiniz "ulan almayın bu motoru" diye bağırmışsınız...

Tİme_shİft42
26 Haziran 2015, 14:10
Motorunun sıkıntısını gider yoksa 600-700 lira teklif eden minik sansarlar başınızı ağrıtır :)

bozok_54
26 Haziran 2015, 14:34
bu ilana alıcı olarak baksam direk üstünü çizerim. motordan memnun olmayabilirsiniz. sattığınız motor çinli zaten tamamen memnuniyet sağlaması beklenmedik durum. başkasının elinde olsa parasına göre mükemmel motor diyebilir.
yalan bizim işimiz değil günümüzde tamamen içinin boşaltığı bir cümlecik oldu. biri ben yalancı değilim dediğinde büyük ihtimalle yalancıdır. (kişisel kanaatim, yalan söylüyorsunuz demiyorum.) çünkü gerçeği söylese bunu destekleme ihtiyacı hissetmez diye düşünüyorum.
bence hava filtresini değiştirip satmanız daha mantıklı. çok ahım şahım masrafı yok. 100 liralık masraf sizin ilginç pazarlık tekliflerine maruz kalmanıza sebep olacaktır.
hayırlı satışlar dilerim.

thebalatt
26 Haziran 2015, 14:48
Sağolun, düzeltirim

MotorKafa
26 Haziran 2015, 14:49
EKONOMİ motorunu satıyor sandım birden

K4NuNi
26 Haziran 2015, 14:55
Kardeşim annen baban zorla mı sattırıyor motoru da satılmasın diye bi yalvarmadığın kalmış "Abi valla nolur almayın bu motoru" diye :cherry:

- Dürüst ol, ama memnuniyetini söylemene gerek yoktu.

thebalatt
26 Haziran 2015, 14:58
Kardeşim annen baban zorla mı sattırıyor motoru da satılmasın diye bi yalvarmadığın kalmış "Abi valla nolur almayın bu motoru" diye :cherry:

- Dürüst ol, ama memnuniyetini söylemene gerek yoktu.

Az evvel fabrikayı aradım, sipariş ettim, p.tesi kargoya verecekler, perşembe günü elimde olur. Buradaki usta da takarım dedi sağolsun. Öyle verdim fiyat, ilanı düzelttim :) sağolun