PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ben simdi hayvan katilimi oldum ?

Sayfa : [1] 2

Ahmet_Tascı
26 Haziran 2015, 00:27
Ya abiler demin isten gelirken gece vakti tabi yolda isik pek yok giderken yola bisey geldi uzun fari yaktim baykus beyaz bitane cok korktum ben baykuslardan cok korkarim kitlendim kaldim en son hatirladigim motor ustunde kas kati kesilmistim ve baykusa vurdum motor sallandi kendime geldim.motordan indim asagi kendime geldim uzaktan hafif hafif baktim yerde yatiyodu.napiyim gomiyim mi gunaha mi girdik su aylarda cok uzuldum ya :salut:
Neden cikarsin ki yola ya :salut: bide sehir ici yani merkezde kesin biri besliyodu evden kacti :salut:

efendy06
26 Haziran 2015, 00:31
Geçmiş olsun. Bir arkadaş vardı, bilimum hayvanı ezmişti, ona bir sor bakalım nasıl atlatmış. :)

Şaka bir yana, kaza bu neticede. Geçmiş olsun.

COQ
26 Haziran 2015, 00:32
Ya abiler demin isten gelirken gece vakti tabi yolda isik pek yok giderken yola bisey geldi uzun fari yaktim baykus beyaz bitane cok korktum ben baykuslardan cok korkarim kitlendim kaldim en son hatirladigim motor ustunde kas kati kesilmistim ve baykusa vurdum motor sallandi kendime geldim.motordan indim asagi kendime geldim uzaktan hafif hafif baktim yerde yatiyodu.napiyim gomiyim mi gunaha mi girdik su aylarda cok uzuldum ya :salut:
Neden cikarsin ki yola ya :salut: bide sehir ici yani merkezde kesin biri besliyodu evden kacti :salut:
Nesli tükenmekte oldugundan koruma altina alinmis beyaz baykuslardan birini öldürmüssün.
Bag bahçeler hal müdürlügüne basvurarak cesedi teslim edebilirsin.
Yaninda para da bulundur çünkü bildigim kadariyla 30bin lira cezasi var.

Ahmet_Tascı
26 Haziran 2015, 00:37
Nesli tükenmekte oldugundan koruma altina alinmis beyaz baykuslardan birini öldürmüssün.
Bag bahçeler hal müdürlügüne basvurarak cesedi teslim edebilirsin.
Yaninda para da bulundur çünkü bildigim kadariyla 30bin lira cezasi var.

Vicdanim el vermedi abimle gittik abim dokundugu an oterek ucarak gittti.cok mutlu oldummm.ölü numarasi yapti sanirim :thumleft::thumleft:

Thracian
26 Haziran 2015, 00:48
Yakında Hayvanları Koruma Derneği topluca bu foruma dava açarsa hiç şaşırmayacağım.:)Bu arada kendini geliştirmen lazım @snappy x kos koca koyunu devirdi sen bir tane küçücük baykuşu sabitleymemişin asfalta.:)
http://i.hizliresim.com/8g6p9n.png

Ahmet_Tascı
26 Haziran 2015, 00:50
Yakında Hayvanları Koruma Derneği topluca bu foruma dava açarsa hiç şaşırmayacağım.:)Bu arada kendini geliştirmen lazım @snappy x kos koca koyunu devirdi sen bir tane küçücük baykuşu sabitleymemişin asfalta.:)
http://i.hizliresim.com/8g6p9n.png

Ahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahahahah ahahah:queen::queen::queen: yalniz degilmisimmmmm :flower::flower:

hayko5
26 Haziran 2015, 01:02
Baykuşa nasıl kitlendin hocam gözünü seveyim :silent:

telike
26 Haziran 2015, 01:04
Hahahaah yoksa?? Diye girdim de aynı arkadaş değilmiş

asde06
26 Haziran 2015, 01:16
kasten öldürmediysen idari para cezası yok, bu tür durumlarda soğukkanlı olmak lazım, hayvan yaralı ise veterinere götürmek gerekiyor, tedavi edilebilir yada en azından can çekişmesi önlenebilir..

rebirth
26 Haziran 2015, 01:18
kardeş bir de şöyle düşün; gecenin bi vakti 100-120km/h hızlarla sağı solu ağaçlık olan bi yolda gidiyorsun, önüne köpek koyun vb büyüklükte hayvan atladı,
sonuç: en iyi ihtimalle bikaç kırıkla kurtulursun, işin ucu sakat kalmaya ölmeye kadar açık.
Demem o ki; şanslıymışın ki baykuş çıkmış,
ya köpek olsaydı.

Macit250
26 Haziran 2015, 01:18
Tüh be snappy olsaydı çok pis geyik yapılırdı şimdi dsfdff

yusufozugenc
26 Haziran 2015, 01:19
Hogwartsda mı motor sürüyosun arkadaşım nerden buldun beyaz baykuşu :mrgreen:

fatih.
26 Haziran 2015, 01:26
snappy nicli arkadaşla bir akrabalık varmı

Ahmet_Tascı
26 Haziran 2015, 01:34
Baykuşa nasıl kitlendin hocam gözünü seveyim :silent:

Abi cok korkarim baykustan korkunclar ya.
Yok valla bi akrabalik :bounce:
Millete koyun kus kopek denk gelir bana sehir icinde en cok korktugum hayvan baykus denk geliyor:santa:
İyi ki hizim 45 50 civariydi da dusmedim:)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:30 ----------

Bende ki sans iste ya at ciksaydi:queen::queen:

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:32 ----------

O beni buldu ya :farao: bende ki sans iste ya at ciksaydi:queen::queen:

hakikiteker
26 Haziran 2015, 01:39
Yakında buradan birisi şuna çarparsa şaşırmayacam:
http://icube.milliyet.com.tr/MilliyetSanat640x412/2014/04/01/fft243_mf2282348.Jpeg

Ahmet_Tascı
26 Haziran 2015, 01:40
Yakında buradan birisi şuna çarparsa şaşırmayacam:
http://icube.milliyet.com.tr/MilliyetSanat640x412/2014/04/01/fft243_mf2282348.Jpeg

Fil resmi ataydin daha iyiydi:queen:

shruikan
26 Haziran 2015, 01:55
Benim bildiğim, bizim memlekette fil yok; ki iyi ki yok kesin biri çarpardı şimdiye kadar.

Ahmet_Tascı
26 Haziran 2015, 01:59
Benim bildiğim, bizim memlekette fil yok; ki iyi ki yok kesin biri çarpardı şimdiye kadar.

Caprti zaten:queen: kutahyadaydi sanirim hayvanat bahcesinden kacan file kamyon carpmisti:salut:

potasyum
26 Haziran 2015, 02:42
kurbanda 3-5 kişi toplanıp danaya mı girsek :D
kafadan çarparız :) mundar olmasın diye keseriz artık

oluroyle
26 Haziran 2015, 03:16
Merhaba,

Geçmiş olsun sizi anlayabiliyorum..Bir hayvana istemeyerek çarpmış olmak ve zarar vermiş olduğunu görmek, zarar verecek olmak kötü bir histir..Gece uykularını dahi kaçırır insanın..

Dikkatli olun,olmuş artık olan ama bundan sonra gece sürüşlerinde gündüz sürüşlerine nazaran aniden hayvanların çıkabileceğinin bilincinde olup daha dikkatli olmanızda fayda var,zarar yok.

Geçmiş olsun

shooter1
26 Haziran 2015, 03:41
yaban domuzuna da kitlenirsen vay haline
geçmiş olsun

Levent
26 Haziran 2015, 03:44
ohhaaaa be arkadas artik motordan vazgec demeye geldim ama, demiyorum :) anladiniz siz onu:))

Mertcan39
26 Haziran 2015, 08:03
Geçmiş olsun beklediğim kişi çıkmadi :))

iduzen
26 Haziran 2015, 09:01
ahahahah herkesin gözler bi snappy i aramış yalnız. (ben de dahil)

EmirŞengezer
26 Haziran 2015, 09:26
para cezasını duyunca hayvan birden canlandı :D geçmiş olsun ucuz atlatmışsın.

abeciMotoru
26 Haziran 2015, 10:08
bazı hayvanlar ölmek için çıkıyo yola sanki, dün bi kediye çarpıyodum birinden kaçıp benim altıma giriyodu az daha, ne yapacaklarını kestirmek de zor, kediye çarpıp yeri öpmüşlüğüm de var.

CompanERROR
26 Haziran 2015, 10:20
Vicdanim el vermedi abimle gittik abim dokundugu an oterek ucarak gittti.cok mutlu oldummm.ölü numarasi yapti sanirim :thumleft::thumleft:

30 bini duyunca hayvanı canlandırdı :D

handsome_07
26 Haziran 2015, 10:31
bi ara giderken benimde önüme kasti olarak köpek atladı, tam yolun kenarına pusmuş farketmedim. geçerken önüme atlayiverdi havlayarak. grup sürüşü yapıyorduk arkamdada başka bi motorlu arkadaş vardı. ben aniden durmak zorunda kalınca o duramadı bana çarpmayım diyede yoldan çıktı düştü. o sinirle indim motordan kafam kadar bi taş aldım fırlattım köpeğe, bide sövdüm ittir git burdan aq yaprağı diye. taştan kurtulduda köpek küfürden baya etkilendi galiba havlaya havlaya gitti:mrgreen::mrgreen:

bravetaxi
26 Haziran 2015, 10:35
baykuşlar çok kinci olur arkanızdan beddua etmiş olabilir birde bırakıp gittiğinde daha çok kurmuştur o kafasında onun için beklemeye başlamış sizi

nines
26 Haziran 2015, 10:45
abi bu ne ya biri tavuk ezer sonra koyun ezer şimdide baykuş şaka bir yana geçmiş olsun.

Snappy nerdesin en son ne ezdin?

Bune
26 Haziran 2015, 10:50
snappy gelsin bi yorum da o yazsın :mrgreen:

Bak ya yine mal mal gülüyorum şirkette bu hayvanlara çarpanlar beni işimden edecek :queen:

tayyip53
26 Haziran 2015, 11:02
bilerek yapmadınkı kardeşim

telike
26 Haziran 2015, 11:38
geçenlerde de bi arkadaş helikopter böceğine çarpmıştı :D

efendy06
26 Haziran 2015, 11:44
snappy gelsin bi yorum da o yazsın :mrgreen:

Bak ya yine mal mal gülüyorum şirkette bu hayvanlara çarpanlar beni işimden edecek :queen:

Dün uçak var onun inmesini bekliyorum şirkette, rötarlıydı uçak, vardiyalar uzadı, ortam gerildi falan derken ben bu başlığı okuyunca aklıma snappy geldi, başladım gülmeye. Amir olmasam döveceklerdi :queen:

shruikan
26 Haziran 2015, 12:30
Abi o değil de, bu arkadaş snappy'nin yan hesabı falan olmasın sakın?

victors43
26 Haziran 2015, 12:38
fil yokta bizim orda arkadas dun esege carpmis kaburgalar kırık fil olsa kesin carparlar

ceydamer
26 Haziran 2015, 13:36
Bu Snappy'nin olayı nedir arkadaşlar, nere baksam hep bunla çalkalanıyor forum. link mink bişi var mı?

HayırsızOğul
26 Haziran 2015, 13:44
Dün uçak var onun inmesini bekliyorum şirkette, rötarlıydı uçak, vardiyalar uzadı, ortam gerildi falan derken ben bu başlığı okuyunca aklıma snappy geldi, başladım gülmeye. Amir olmasam döveceklerdi :queen:

Hahaha abi helikoptere çarpanı okudum bu sitede ya :D:D

Edit: Snappy x e mesaj atıyorum hemen :D

snnykt
26 Haziran 2015, 13:45
Bu Snappy'nin olayı nedir arkadaşlar, nere baksam hep bunla çalkalanıyor forum. link mink bişi var mı?

Aşağıdaki 3lü konuya hakim olman için yeter

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/145030-tavuk-ezdim.html
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/145242-ben-bu-isi-birakiyorum-arkadas-bugunde-koyuna-carptim.html
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/148379-helikoptere-carptim.html

Ahmet_Tascı
26 Haziran 2015, 13:48
abi bu snappy kim ya herkes ondan bahsetmis ahahahaha:queen:

ceydamer
26 Haziran 2015, 13:53
Aşağıdaki 3lü konuya hakim olman için yeter

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/145030-tavuk-ezdim.html
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/145242-ben-bu-isi-birakiyorum-arkadas-bugunde-koyuna-carptim.html
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/148379-helikoptere-carptim.html

Tamam matrak bişi bekliyordum ama bu kadarını da beklemiyordum hani :D Artık benim de idolümsun ezici snoopy :)

forzaBJK
26 Haziran 2015, 14:07
kaza bu, olur böyle seyler.. ben manda öldürmüstüm motorla..
» Kurbanda tek başına büyükbaş hayvana girmek.. (http://www.motosiklet.net/forum/kaza-raporu/123717-kurbanda-tek-basina-buyukbas-hayvana-girmek.html)

HayırsızOğul
26 Haziran 2015, 14:14
https://m.youtube.com/watch?v=scSIeodctIc

snappy x
26 Haziran 2015, 14:46
selamın aleyküm arkadaşlar:bounce:

ahmet kardeşim sonunda beni anlayan biri çıktı çok kötü bir duygu biliyorum ama artık ezdikçe ezesin gelecek herşeyin üstünden geçmeye çalışacaksın..:flower:

nines
26 Haziran 2015, 14:53

ahmet kardeşim sonunda beni anlayan biri çıktı çok kötü bir duygu biliyorum ama artık ezdikçe ezesin gelecek herşeyin üstünden geçmeye çalışacaksın..:flower:

Snappy hoş geldin bizde tam senden bahsediyorduk anlat bakalım

1- tavuk
2- koyun
3- ?
4- ?

kısacası tavuk ve koyundan sonra ne oldu?

snappy x
26 Haziran 2015, 14:58
Snappy hoş geldin bizde tam senden bahsediyorduk anlat bakalım

1- tavuk
2- koyun
3- ?
4- ?

kısacası tavuk ve koyundan sonra ne oldu?

artık daha dikkatliyim hocam ama hayvanlar hala atlıyor maks hızım 15 ile geziyorum,ama eminim şu günlerde bir hayvan daha ezeceğim para biriktirip go pro tarzı bişey alıp youtube kanalı açmayı düşünüyorum sizde şahit olun onlar önüme atlıyor ben üzerlerine sürmüyorum

Levent
26 Haziran 2015, 17:45
artık daha dikkatliyim hocam ama hayvanlar hala atlıyor maks hızım 15 ile geziyorum,ama eminim şu günlerde bir hayvan daha ezeceğim para biriktirip go pro tarzı bişey alıp youtube kanalı açmayı düşünüyorum sizde şahit olun onlar önüme atlıyor ben üzerlerine sürmüyorum

Bence artık imzanı değiştirmelisin, senden yavaşı da mezarda, tavuk kalmadı piyasada tavuk..:)

Ahmet_Tascı
26 Haziran 2015, 21:22

ahahahahah vay be meshur adam geldiiiii:queen: vallaa hicc sorma yaa nee buu hayvanlardan çektiğimiz :salut: ama sende seri cinayet yapmissin be kardesim:queen:

Freye
26 Haziran 2015, 21:36

Bak gene gülme aldı ya :mrgreen:

COMTAN
26 Haziran 2015, 21:45
hatırlayanlar bilir.van gölü canavarı ve mazotci hikayesini,olmaz olmaz demeyin bundan sonra daha dikkatli olun geçmiş olsun..