PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karar vermeme yardım edin :|

berkaye
25 Haziran 2015, 16:36
Bende Duke 200 var motoru çok beğeniyorum ama hep içimde şu arazi yollarında hoplayıp zıplamak gezmek var. Yoldada sürmem lazım motoru onun için crf yada klx ama büyük ihtimal crf ile takas düşünüyorum. Sonra Duke çok keyifli çok sevdiğim bir motor, aklıma geliyor, KTM den Hondaya diyorum.. sonra vazgeçiyor gibi oluyorum. Sonra yolda giderken dağlarda o aralardaki toprak yolları görüyorum amaan istediğimi yapamadıktan sonra napayım ktmyi diyorum crf ile takas edeyim derken tekrar KTM den Hondaya hmm dükü ararmıyım acaba diyorum böyle döngüde kaldım :mrgreen:
Araziyi çok istiyorum kısacası ama motorumuda çok seviyorum daha önce crf250l sürmediğim için korkuyorum ktm kalitesi gibi değildir belki diye yada buna çok alıştım çok keyifli o böyle değildir diye. Mesela şimdi crf 250 l ile takas edeyim modundayım birazdan KTMden hondaya hmmm moduna geçicem. :silent: Karman çorman oldu cümleler bile :queen:

Ahmet_Tascı
25 Haziran 2015, 16:43
Direk dalıyorum konuya

Duke 200 var bende motoru çok beğeniyorum ama hep içimde şu arazi yollarında hoplayıp zıplamak gezmek var. Yoldada sürmem lazım motoru onun için crf yada klx ama büyük ihtimal crf ile takas düşünüyorum. Sonra Duke çok keyifli çok sevdiğim bir motor, aklıma geliyor, KTM den Hondaya diyorum.. sonra vazgeçiyor gibi oluyorum. Sonra yolda giderken dağlarda o aralardaki toprak yolları görüyorum amaan istediğimi yapamadıktan sonra napayım ktmyi diyorum crf ile takas edeyim derken tekrar KTM den Hondaya hmm dükü ararmıyım acaba diyorum böyle döngüde kaldım :mrgreen:
Araziyi çok istiyorum kısacası ama motorumuda çok seviyorum daha önce crf250l sürmediğim için korkuyorum ktm kalitesi gibi değildir belki diye yada buna çok alıştım çok keyifli o böyle değildir diye. Mesela şimdi crf 250 l ile takas edeyim modundayım birazdan KTMden hondaya hmmm moduna geçicem. :silent: Karman çorman oldu cümleler bile :queen:

Sen daglarda hoplayip ziplamak istiyosan mondialin ismini hatirlamiyorum cross motoru var.dayim almisti dag bayir geziyor simdi:cat:

berkaye
25 Haziran 2015, 16:46
Sen daglarda hoplayip ziplamak istiyosan mondialin ismini hatirlamiyorum cross motoru var.dayim almisti dag bayir geziyor simdi:cat:

:sunny: Teşekkürler :cyclopsan

Eagle7
25 Haziran 2015, 18:09
Adam hondanın kalitesinden şüphe etmiş ahmet sen mondial önermişsin :)

Ahmet_Tascı
25 Haziran 2015, 19:40
Adam hondanın kalitesinden şüphe etmiş ahmet sen mondial önermişsin :)

hondadan sikayet edilir mi tövbe tövbe :)))))))))))

Darkcity2000
25 Haziran 2015, 20:27
Dusundugun seye bak al bir F650 GS o dediklerinin hepsini yap :)

Ayrton_SENNA
25 Haziran 2015, 21:58
Duke'e pirelli mt60 lastik taksanız nasıl olur? Araziye de gelir asfalta da.

berkaye
27 Haziran 2015, 13:32
Dusundugun seye bak al bir F650 GS o dediklerinin hepsini yap :)

Onun benzinine para yetiştiremem ben :P

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

Duke'e pirelli mt60 lastik taksanız nasıl olur? Araziye de gelir asfalta da.
mt60 ı bırak motoru şu hale çevirmeyi düşündüm aslında ama 1- kıyamam 2- ilerde satmam sıkıntı olur bunu 3- Motor çok kalın cross için biraz bacak ağrıtır bide arazide düş kalklara gelmez bu motor aliminyum heryeri çıt kırılıveriyor dokunasıya :cat:

http://indianautosblog.com/wp-content/uploads/2014/12/KTM-Duke-200-Custom-side-at-2014-Thailand-International-Motor-Expo.jpg
Şimdi kimse honda demedi mesela :) Biri dedi f650 biri dedi cross lastiği tak şimdi hondada iyice şüphe ettim :sunny:

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

Rc390 da işimi görür galiba arazi için :queen: (Videoyu izleyin)

https://www.youtube.com/watch?v=w1z8MTAehSU

berkaye
04 Temmuz 2015, 10:35
Klx te karar kıldım. Ama merak ettiğim bişey var benim motor 25hp klx 20hp bu fark kendini hissettirirmi ?