PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : A2 ehliyet teorik sinav hakkinda (eski mufredat, yeni mufredat)

kivancern
25 Haziran 2015, 01:30
Merhaba arkadaslar bu teorik sinav hakkinda sorum olucakti.

Cumartesi gunu A2 ehliyet icin teorik sinava girecegim ve MEB in sitesinden cikmis sorulari indirmeye calisirken kafam karisti :/

Sitede ayni gunde 3 4 tane yapilmis olan degisik sinavlari indirebiliyoruz:
1.A ehliyeti icin teorik sinav (eski mufredat)
2. B ve diger sertifakalar icin teorik sinav(eski mufredat)
3. Yeni mufredat gore teorik sinav

Ben simdi A ehliyeti olan sinava mi giricegim yoksa yeni mufredat denilen sinava mi.
Neden bahsettigim bu linkte anlasilir sanirim: http://www.meb.gov.tr/meb_duyuruayrinti.php?ID=8307?iframe=true&width=90%&height=90%

Tesekkur ederim
Not: B ehliyetim olmadigi icin teorik sinava tabi tutuluyorum

seta34
25 Haziran 2015, 02:29
A2 alacagina gore onun sinavina gireceksin, kasma bu kadar benimde ayni gun sinav temel bilgileri biliyosan np

Özgürr
25 Haziran 2015, 02:42
Yeni müfredat A2 soruları çöz dicemde oda durdu durdu bize denk geldi son derece baska bir sınavolucak sen B soruları çöz a2 (yenı müfredat) B ehliyet sınavının aynısı olucakmış fakat birkactane motorla ilgili sorucaklarmış. Aynı gün bende giricem o sınava

mtasdel60
25 Haziran 2015, 04:26
Ben de sizinle sadece direksiyon sınavına gireceğim, B EHLİYETİM OLDUĞU İÇİN :D

clabber
25 Haziran 2015, 06:22
Merhaba arkadaslar bu teorik sinav hakkinda sorum olucakti.

Cumartesi gunu A2 ehliyet icin teorik sinava girecegim ve MEB in sitesinden cikmis sorulari indirmeye calisirken kafam karisti :/

Sitede ayni gunde 3 4 tane yapilmis olan degisik sinavlari indirebiliyoruz:
1.A ehliyeti icin teorik sinav (eski mufredat)
2. B ve diger sertifakalar icin teorik sinav(eski mufredat)
3. Yeni mufredat gore teorik sinav

Ben simdi A ehliyeti olan sinava mi giricegim yoksa yeni mufredat denilen sinava mi.
Neden bahsettigim bu linkte anlasilir sanirim: http://www.meb.gov.tr/meb_duyuruayrinti.php?ID=8307?iframe=true&width=90%&height=90%

Tesekkur ederim
Not: B ehliyetim olmadigi icin teorik sinava tabi tutuluyorum

donanım olarak sağlam olursan yazılım olarak sıkıntı yaşamazsın... offf cümleye bakk :thumleft:

kivancern
25 Haziran 2015, 10:32
A2 alacagina gore onun sinavina gireceksin, kasma bu kadar benimde ayni gun sinav temel bilgileri biliyosan np
Tesekkur ederim! biraz kasiyorum neden bende bilmiyorum :D

Yeni müfredat A2 soruları çöz dicemde oda durdu durdu bize denk geldi son derece baska bir sınavolucak sen B soruları çöz a2 (yenı müfredat) B ehliyet sınavının aynısı olucakmış fakat birkactane motorla ilgili sorucaklarmış. Aynı gün bende giricem o sınava

Ikisinide cozuyorum suan, bi sikinti yok 1-2 yanlis yapiorum sorun olmaz heralde :)

Ben de sizinle sadece direksiyon sınavına gireceğim, B EHLİYETİM OLDUĞU İÇİN :D

B ehliyet neden Buyuk hocam :) direksion sinavim temmuz ayinda 25 26 temmuz sanirim.

donanım olarak sağlam olursan yazılım olarak sıkıntı yaşamazsın... offf cümleye bakk :thumleft:

Cok sukur ikiside saglam :D

Bu arada arkadaslar yanlis anlasilmasin 17 yasinda deilim. 10 senedir arac kullaniyorum sadece TC ehliyetim hic olmadi

HayırsızOğul
25 Haziran 2015, 11:35
a2 ehliyet ilk yardım not, motor dersi not falan yazarsan gereken bilgileri edinirsin. Bir iki tanede test çöz 2011 yılından falan. Kazanırsın