PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kawasaki Ninja 300-Valvoline SynPower 4T 15W-50 yağ hakkında bilgisi olan var mı ?

KaanYZF
24 Haziran 2015, 15:29
Merhabalar Kawasaki Ninja 300 ün ilk bakımını yaptırdım bugün.(800km) Gittiğim serviste yağ olarak Shell, Castrol, Repsol, ve Valvoline vardı.
Standart olarak kawasaki shell kullanıyormuş fakat usta özellikle Valvoline i tavsiye etti. Markayı daha önce duymadım ama ustanın yoğun ısrarı sonucu Valvoline SynPower 4T 15W-50 koyduk. Nedir bu yağ iyimidir kötümüdür merak ediyorum bilgisi olanlar yazabilirmi ?

Shamy
24 Haziran 2015, 16:19
15-50 :mrgreen: şakami yapiyorsunuz? Kitabinda kac numara yaziyor? Acip okudunuzmu hic? Ayrica yine kitabinda hangi sartnameleri karsilayan yag oneriliyor? Koyulan yagin kutusunun ustunde yazar zaten sartnameler.

Bu kadar bilincsizlik olmaz. Milletce okumuyoruz. Buraya yazi yazmaya usenmemissin, manueli acip 2 satir yag bolumunu okumaya usenmisin.

Sonra cahil, cugala, coluk cocuk dedimmi tepki aliyorum alin buyrun iste.

Karalı
24 Haziran 2015, 16:27
bak kardeşim sen büyük ihtimalle servise gittin bu yağı koydular 15/50 senin motora gelmez bence 10/40 yada 10/50 kullanmalısın servislere güvenme sonra 3kuruşluk adamlar lafını yapar