PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kuluda trafik kazası

efendy06
23 Haziran 2015, 19:51
Az önce facebook'ta gördüm videoyu.
https://www.facebook.com/kulununsesigazetesi/videos/706593346119121/

İki kişi yaşamını yitirmiş. Allah rahmet eylesin.

pcmnyk
23 Haziran 2015, 20:40
Ortaligin haline bakilirsa asiri hiz yapmis anlasilan duramamis.

Memory42
24 Haziran 2015, 00:30
Allah rahmet eylesin,profil olayına gelince keşke herkes mantık çevresinde düşünüp böyle gaza gelmese diyorum...

onsc
24 Haziran 2015, 00:44
Bir trafik kursuna katılmıştım. Kursu veren başkomser "Türkiye'de gerçekleşen kazaların % 75'inde kazaya karışan araçlardan birisi kamyon ve kazaya yol açan da bu kamyon" dedi.

Benim ülkemizde trafik kazalarını önlemek için bir önerim var. Biraz can yakıcı ama kesinlikle işe yarar. En ufak ilçede 1 tane olmak üzere, nüfusa oranlayıp, tüm şehirlerde kamyon şoförlerini meydanda idam edelim. Devlet idam edilen kamyon şoförlerinin ailelerine maaaş bağlasın. İnanın trafik kazaları yüzde birlere falan iner. Gerçi bir belki 10.000 belki 20.000 kamyon şoförü idam sonucu telef olur ama trafik kazaları nedeni ile ölen insanlardan yapacağımız tasarruf ile inanın kara geçeriz.

yusufozugenc
24 Haziran 2015, 00:58
Bir trafik kursuna katılmıştım. Kursu veren başkomser "Türkiye'de gerçekleşen kazaların % 75'inde kazaya karışan araçlardan birisi kamyon ve kazaya yol açan da bu kamyon" dedi.

Benim ülkemizde trafik kazalarını önlemek için bir önerim var. Biraz can yakıcı ama kesinlikle işe yarar. En ufak ilçede 1 tane olmak üzere, nüfusa oranlayıp, tüm şehirlerde kamyon şoförlerini meydanda idam edelim. Devlet idam edilen kamyon şoförlerinin ailelerine maaaş bağlasın. İnanın trafik kazaları yüzde birlere falan iner. Gerçi bir belki 10.000 belki 20.000 kamyon şoförü idam sonucu telef olur ama trafik kazaları nedeni ile ölen insanlardan yapacağımız tasarruf ile inanın kara geçeriz.

Aga şaka mı yapıyosun, su diye kolonya mı içiyosun naptın sen

COQ
24 Haziran 2015, 00:59
Foruma bir tane "Allah rahmet eylesin" butonu eklense iyi olacak.
Uzun uzun yazmak yerine basıp geçeriz.
Neredeyse on senedir bu forumdayım, daha selâsız bir yaz bile geçirmedim.
Havalar ısındı mı sapır sapır dökülmeye başlıyoruz.
Biz öldükten sonra kimin haklı ya da hatalı olduğunun ne kıymeti var!

rebirth
24 Haziran 2015, 01:15
Daha geçen perşembe motosikletle Manisa'dan İzmit'e olan yolculuğum sırasında Balıkesir-Bursa arasında kamyon yan yoldan önüme atladı, Allahdan kaçış manevrası yapmaya yetecek alan vardı ki olası bi kazadan kurtuldum. Kamyonun yanından geçerken korna çalıp el kol yaptım, arkamdan gelen komple sarı scania tır bunu görünce peşime düştü ... !!!
Ybr 125le kaçabildiğin kadar kaç, virajlı inişli bi yola denk gelmemize rağmen tır hemen kıçımın dibinde 120km/h ile gittiğimizi biliyorum, virajda yaklaşırken o hız kesti ben 110'la döndüm de kaçabildim, şu ana kadar motoru okadar yatırdığımı(istemsiz olarak) hatırlamıyorum, asfalta hiç okadar yakın olmamıştım. Velhasıl, hayatın hiç şakası yok.

mehmetenis
24 Haziran 2015, 01:18
Vefat Eden arkadaşa Allahtan Rahmet Ailesinde sabır diliyorum,
Lütfen işi siyasi çerçeveye çekmeyelim

Onurhan D
24 Haziran 2015, 02:39
O resimden sonra rahmet dileyesim gelmedi...