PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kazalı ve terk edilmiş 600RR

afyonlu003
03 Haziran 2015, 01:20
https://www.facebook.com/tevfikomer/posts/10153347570964929

bakmakta fayda var.. Umarım sahibine ulaşılabilir..

Sepya
03 Haziran 2015, 01:27
Hemşerim benim ya :)) emniyeti arasan çekerler aslında

Shrieker
03 Haziran 2015, 02:14
Çalındı da binen kaza mı yaptı dicem, hiss var bu motorlarda bildiğim.

motorcu48
03 Haziran 2015, 02:30
adam kaza yapınca muhtemelen hastaneye götürmüşlerdir motor orda kalmıştır normal bir durum .bu arada koskoca hız makinasında arka disk tek piston kalipermiymiş yahu:silent:

arda4
03 Haziran 2015, 16:39
Polise söyleyin, çeksinler. Hırsızlara yem olmasın.

bilginozi
03 Haziran 2015, 17:00
adam kaza yapınca muhtemelen hastaneye götürmüşlerdir motor orda kalmıştır normal bir durum .bu arada koskoca hız makinasında arka disk tek piston kalipermiymiş yahu:silent:

tek disk ve küçük arka lastiği kolay kitlemesin diye.

atillatopal9
03 Haziran 2015, 17:34
Bunu sadece sağ grenajları içinmi çalmışlar. anlayamıyorum. motor hırsızlığını anlayamıyorum. kimisi bir gecede motoru tamamen silip süpürürken,
bu insanlar motorun neden sağ kısmını çalar? buda yeni bir taktik felan mı? anlayamıyorum

copycat
03 Haziran 2015, 17:41
hırsızlık olduğunu sanmam. söylendiği gibi kaza oldu ve sahibi hastanede muhtemelen. bu paylaşım sonrası motora birileri çökerbilir. keşke afişe edilmeden polise teslim edilseydi. ruhsatı ibraz ederek sahibi alırdı.

biyeybaraküs
03 Haziran 2015, 19:39
bende merak ettim şimdi işin aslı nedir diye

ZamboKage
03 Haziran 2015, 19:48
Hocam şaşe numarasına bakıp altınelbiseli adamınki ile karşılaştırın işte ve onu polise teslim edin yoksa o motoru orda yerler hemen.

alp_tunay
03 Haziran 2015, 19:51
Kaza olsaydı polis bırakmaz, parka çektirirdi....
Kesin çalıntı motor...

hakikiteker
Hocam şaşe numarasına bakıp altınelbiseli adamınki ile karşılaştırın işte ve onu polise teslim edin yoksa o motoru orda yerler hemen.

AEA'nın motosikleti 1000RR, bence de derhal ilgilenilmeli yoksa sahibinin çok üzüleceği bir şeye ön ayak olmuş olunabilir.

< iLk@yy >

altın elbiseli adamda 1000rr vardı :)

afyonlu003
03 Haziran 2015, 19:53
Bende bunu facebook ta gördüm burada paylaştım işin aslı nedir bilmiyorum oralarda tanıdığı falan varsa sormak lazım nedir ne değildir diye.

Egee22
03 Haziran 2015, 20:21
Motor çalınmamış veya kaza olmamış arkadaşlar sahibi bilerek bırakmış sanırsam .Bide paylaşan sayfalara laf söylemiş "her kazali motor çalıntımi niye paylaşıyorsunuz hepinizi şikayet edicem sizene benim motorumdan" gibilerinden .Arkadaş sorunluymus anlaşılan motoru çalınıncada yalvarır paylaşsınlar diye iyilikte yaranmıyor insanlara artık

hakikiteker
03 Haziran 2015, 20:27
Motor çalınmamış veya kaza olmamış arkadaşlar sahibi bilerek bırakmış sanırsam .Bide paylaşan sayfalara laf söylemiş "her kazali motor çalıntımi niye paylaşıyorsunuz hepinizi şikayet edicem sizene benim motorumdan" gibilerinden .Arkadaş sorunluymus anlaşılan motoru çalınıncada yalvarır paylaşsınlar diye iyilikte yaranmıyor insanlara artık

Adamın bulduğu gizli yeri ifşa etmişiniz :mrgreen:

LynXMaSTeR
03 Haziran 2015, 23:50
kimse sahip çıkmıyorsa ben gelip alayım makineyi :)

Cronos
04 Haziran 2015, 00:14
Hırsıza yem olmasında o motor cayır cayır yansın daha iyi olur.

hayko5
04 Haziran 2015, 00:23
Senaryo 1: Gece aşırı alkol alan motosiklet tutkunu arkadaşımız kendine güvendiği için alkolü fazla kaçırıp gidon başına geçmekte ısrarcı olur bunun üzerine kontağı çevirip gazı açmasıyla motor hareketlenmeye başlar ve birden o da ne motoru çevirmekte zorlanmaktadır kaldırıma doğru giderken yatırır kaldırmaya çalışır artık motor kendisine daha ağır gelmektedir bir daha düşürür çevreden görenler adamın bu haline dayanamaz yada motorun yardımcı olurlar motoru kendisinin itebileceğini söyler şuan mevcut bulunduğu yere çeker ve ayaklığa alır fakat bunları yaparken farkında değildir. Biraz sonra polis gelmiştir ve sarhoş olduğu anlaşılan motorcunun(kaskından giyiminden motorcu olduğunu anlarlar). Evine götürmek için ısrarda bulunurlar fakat motorcu motorsikletini orda bırakmamak için direnir bunun üzerine polisler motorcuyu devriye arabasına bindirir karakola götürürler. Motorsikleti alacak kimse olmadığı için ve trafik polisi olmadıkları için veya uğraşmamak içinde olabilir tabi motoru orada bırakırlar sabaha kadar arkadaşı ağırlarlar motor çalınmamışsa arkadaş ertesi gün polislerin tarifi doğrultusunda motoru bulunduğu yerden alır.