PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KANUNİ TERRY

mvpeko
03 Haziran 2015, 00:21
MERHABA ARKADAŞLAR..FORUMA UZUN ZAMANDIR ÜYEYİM AMA AKTİF BİR KULLANICI DEĞİLİM..ZAMANLA DAHA AKTİF OLMAYA ÇALIŞACAĞIM..
SORUM ŞU Kİ;GENELDE YAZ AYLARINDA KULLANDIĞIM MONDİAL CUP SAHİBİYİM(ŞU AN YANIMDA DEĞİL, KULLANAMIYORUM)..AMA HEP NAKED SAHİBİ OLMAK İSTEMİŞİMDİR..BU NEDENLE VİTESLİ KULLANMAYA ALIŞMAK İÇİN BİR MOTOR ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM..2000 2500 CİVARINDA İLK SAHİBİNDEN HENÜZ 3000 KM DE BİR TERRY VAR..ALMAYA DEĞER Mİ?

JAPONDAN ŞAŞMA DİYECEK ARKADAŞLARIM OLACAK EMİNİM..BEN DE ÇOK İSTERİM CBF YBR ALMAYI..ARADIĞIM İLK MOTOR YBR OLDU..İMKANLARI KISITLI BİR YERDE YAŞADIĞIM İÇİN SEÇENEĞİM ÇOK YOK..BİR MOTOSİKLET BAYİSİ VAR BURADA SADECE..O DA 2004 KAZALI YBR İÇİN 3000 TL İSTEDİ..

TERRY VEYA MONDİAL VULTURE KULLANAN ARKADAŞLAR NE DER ACABA?

asde06
03 Haziran 2015, 00:37
mondial vulture hem şık hem de fiyat performans açısından gayet güzel bir motor, ş.içi ideal..kanuni titreme sorunları var, vulture de yok..

serkan24
03 Haziran 2015, 19:12
ALMA KURALKANDAN MOTOR FALAN TERRYDEN KAÇ GİR VULTURE AL DAHA İYİDİR ONDAN PARÇA BAKIMINDAN BENZİN BAKIMINDAN GÜÇ AÇISINDAN. AYNI GÖRÜNDÜĞÜNE ALDANMA MONDİAL DAHA İYİ.

mvpeko
03 Haziran 2015, 20:05
Motorun temiz ve fiyatının uygun olması cezbetti beni..yakıt olarak çok sorun yaşamam diye düşünüyorum..mondimle 6 yılda 7000 km yaptım..düz mantık düşünürsek 6 yıldır terry kullanıyor olsaydım güncel benzin fiyatı ile 350 tl zararım olurdu..göz ardı edilebilir..

serkan24
03 Haziran 2015, 20:40
TERRY ALMA KARDEŞİM BENDEN SANA TAVSİYE. PARÇA ALIMINDA TAMİRDE ADAM DÜDÜKLEMEYE YER ARIYORLAR HERŞEYDEN ÜCRET TALEP EDİYORLAR BEN KENDİM KULLANIYORUM SERVİSTEN FALAN MEMNUN DEĞİLİM ALMAK İSTİYORUM DİYORSAN GEL BEN SATAYIM SANA.

solmyr
03 Haziran 2015, 20:50
terry alınabilir. sıfır almayacaksın sonuçta. mondial vulture ile aynı şasiyi kullanıyor. vultureden daha performanssız ama daha az yakar.

serkan24
03 Haziran 2015, 20:53
AZ YAKMA OLARAK BAKMAYIN SADECE AYRICA BEN KULLANIYORUM BU MOTORU HİÇTE AZ YAKMIYOR.

efendy06
03 Haziran 2015, 21:06
Ben terry yerine kendimde kullandığım vulture öneririm. Bir kere performans tatmin edici. Balansör var, alt devirlerde titreşim baya az ama hiç yok diyemem. Mondialin parça fiyatları kanuniden daha ucuz. Ben 10 bindeyim, daha subap ayarı harici birşey yapılmadı motora. Yağını değiştirip (kendim değiştiriyorum) sağını solunu sıkıp filtreyi temizleyip benzin alıyorum.

Evoque
03 Haziran 2015, 21:17
Vulture iyidir. Bugün 6000 bakımı için servise gittim, abi 500 bakımına geldin sandık dediklerinde mutluluktan havaya uçacaktım. :)

mvpeko
04 Haziran 2015, 18:42
benim mondial için de aynı şeyleri söylüyor servis :D temiz kullanınca çinli de olsa yolda bırakmıyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:37 ----------

terry alınabilir. sıfır almayacaksın sonuçta. mondial vulture ile aynı şasiyi kullanıyor. vultureden daha performanssız ama daha az yakar.

motorun sahibi arkadaşım..kendisi spacy almak için satıyor..yakıt konusunda az yakmadığını söylüyor..bana da spacy almamı söylüyor ama ben vitesli zamanı geldiğini düşünüyorum..