PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kawasaki Görünce Biz / Intercity Park ve Masum Motorcu İçerir :)

Sokollu
03 Haziran 2015, 00:05
Herkese selamlar ,

Geçtiğimiz Cumartesi Yousuffer (Erman) ile r25 pist etkinliği için Intercity Park'a gittik. Ben piste çıkmadım ama ilk defa gittiğimden midir bilinmez bıraksalar sabaha kadar dururdum orda. O motorların piste hazırlanışındaki tatlı telaş, o egsoz sesleri , o koku ::pembe:::joker:

Tabi büyük motorları görünce bizim dibimiz düştü. Avanak gibi ordan oraya gezindim bütün gün. Bu arada fotoğraflar,videolar da çektim.

Er6 hastası olan Erman bir videoda kadraja girmiş. Bi 10 saniyelik bir video hazırladım. Siz de bir göz atın nasıl olmuş :)

https://www.youtube.com/watch?v=uZaCMPmL0J0&feature=youtu.be

:mrgreen:

Peşin Not : Evet arkadaki ninja Motorcumuhabbeti. Bende herhangi bir fotoğrafı veya videosu yok. Hepinize kazasız sürüşler !

Mitoqondri
03 Haziran 2015, 00:12
Müzikten ne kadar acı çektiğin anlaşılıyor kardeşim.. O piste gidipte çıkamamak falan, anlatsana biraz nasıl bir duygu.. :salut: Gece gece hüzün bastı.. :salut:

Karalı
03 Haziran 2015, 00:32
Sen birde yarış izle orda kenan'ın yarışa gitmiştim nasıl zevkli anlatılmaz yaşanır:)

Reşit
03 Haziran 2015, 00:33
Aaa ben :P O 2 metre boyu olup 600RR a binen zatım. M2 yi deşifre etmemen çok hoş :rendeer: Darısı sizin de başınıza, pist gerçekten başka :bestmt:

biyeybaraküs
03 Haziran 2015, 00:40
Aaa ben :P O 2 metre boyu olup 600RR a binen zatım. M2 yi deş ifre etmemen çok hoş :rendeer: Darısı sizin de başınıza, pist gerçekten başka :bestmt:

M2 iyle pistte gazlayanda https://www.youtube.com/watch?v=5cGwx_73VwY sen misin

Sokollu
03 Haziran 2015, 01:16
Müzikten ne kadar acı çektiğin anlaşılıyor kardeşim.. O piste gidipte çıkamamak falan, anlatsana biraz nasıl bir duygu.. :salut: Gece gece hüzün bastı.. :salut:

Valla Zeki, ne yalan söyleyeyim gittim yarım saat sonra hesap yapmaya başladım şu kadar para arttırsam şu zaman çıkarım filan diye. TMF yarışçıları vardı antreman için çıkıyorlardı her seansta adamlar tam anlamıyla profesyönel. Altın elbiseli adam, Fuat Domaniç, Burçin abi (kendisi çok ilgili yarım saat kadar muhabbet etti benimle) ve MM ekibi de ordaydı. Çıkıp trafiğe girince tüm hevesim yok oldu ama :(

Sen birde yarış izle orda kenan'ın yarışa gitmiştim nasıl zevkli anlatılmaz yaşanır:)

Kapışma çok heyecanlı olur haklısın Serdal abi. Bakalım ilk fırsatta giderim. Bu pazar da mt 7 sürecek herhalde pistte. Yamaha sponsorluğunda.

Aaa ben :P O 2 metre boyu olup 600RR a binen zatım. M2 yi deşifre etmemen çok hoş :rendeer: Darısı sizin de başınıza, pist gerçekten başka :bestmt:

Öyle mi ? Sesi çok güzeldi makinenin. İyi de gazladınız. Ufak bi kaza oldu sanırım Er6 kullanan bir arkadaş için. Ciddi bir şeyi yoktur sanırım.

Reşit
03 Haziran 2015, 01:20
M2 iyle pistte gazlayanda https://www.youtube.com/watch?v=5cGwx_73VwY sen misin

Evet :)

Öyle mi ? Sesi çok güzeldi makinenin. İyi de gazladınız. Ufak bi kaza oldu sanırım Er6 kullanan bir arkadaş için. Ciddi bir şeyi yoktur sanırım.

Aynen talihsiz bir kaza geçirdi. Canavar gibi maşallah. Hatta düştüğünde ne hissettin diye sordum. Çok eğlenceliydi dedi. Bana bu cevabı veren ikinci kişi oldu. Pistte düşmesi bile eğlenceli demek :cherry:

Bu arada egzoz takmayıp piste giren tek 600RR sahibiyim herhalde :flower:

Sokollu
03 Haziran 2015, 01:38
Evet :)

Aynen talihsiz bir kaza geçirdi. Canavar gibi maşallah. Hatta düştüğünde ne hissettin diye sordum. Çok eğlenceliydi dedi. Bana bu cevabı veren ikinci kişi oldu. Pistte düşmesi bile eğlenceli demek :cherry:

Bu arada egzoz takmayıp piste giren tek 600RR sahibiyim herhalde :flower:

Çok sık duymadığım için hoşuma giden bi uğultusu vardı. Kazadan sonra gelip kahkahalarla motosikletine sarıldığını hatırlıyorum o abinin :)

hayko5
03 Haziran 2015, 01:46
Ah ah bunlarla yolda karşılaştığımda beni görsen :pale:

Mitoqondri
03 Haziran 2015, 08:33
Valla Zeki, ne yalan söyleyeyim gittim yarım saat sonra hesap yapmaya başladım şu kadar para arttırsam şu zaman çıkarım filan diye. TMF yarışçıları vardı antreman için çıkıyorlardı her seansta adamlar tam anlamıyla profesyönel. Altın elbiseli adam, Fuat Domaniç, Burçin abi (kendisi çok ilgili yarım saat kadar muhabbet etti benimle) ve MM ekibi de ordaydı. Çıkıp trafiğe girince tüm hevesim yok oldu ama :(

Ferhat internet üzerinden 20 dk. seans alırsan 250 tl.. Kapıda alırsan 350 tl.. 20 tl'de giriş ücreti var.. En kötü ihtimal 270 tl para eder.. 20 dk. için değer mi ? Bana değer gibi geliyor.. :) Açıkcası pistin zevki racing motorla bir başka güzel olur diye düşünüyorum.. :)

Bir gün ilerde 600 rr'ım olursa piste çıkmak için İstanbul'a gelicem.. Eğer bunu yaparsam geçmişe dönüp bu yorumuma bakar gülerim.. :) Torunlarıma anlatırım.. Gidemezsem de anlatırım "bakın çocuklar böyle böyle bir hayalim vardı.." diye.. :mrgreen:

İşin şakası İnşallah bizede basip olur 600 rr'la pist dönmek.. :cat:

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:30 ----------

Motorcu muhabbeti ile pistte dönen siz misiniz ? Video da beraber gazlayan ? :)

Düzenliyorum: Yukarıda cevabı varmış sizmişsiniz.. :) Tekeriniz düz bassın Maşallah.. :)

oluroyle
03 Haziran 2015, 08:40
:cyclopsan:cyclopsan

YouSuffer
03 Haziran 2015, 09:05
çok güzeldi seviyorum er6f i 4 silindire geçmezsem r25ten sonra kesinlikle er6f alıcam :salut: bu arada video güzel +rep kardeş :cat:.

Bu arada piste 250 300 tl vermek gerçekten değer, farklı bir havası ve güvenliği var

Sokollu
03 Haziran 2015, 20:53
Ferhat internet üzerinden 20 dk. seans alırsan 250 tl.. Kapıda alırsan 350 tl.. 20 tl'de giriş ücreti var.. En kötü ihtimal 270 tl para eder.. 20 dk. için değer mi ? Bana değer gibi geliyor.. :) Açıkcası pistin zevki racing motorla bir başka güzel olur diye düşünüyorum.. :)

Bir gün ilerde 600 rr'ım olursa piste çıkmak için İstanbul'a gelicem.. Eğer bunu yaparsam geçmişe dönüp bu yorumuma bakar gülerim.. :) Torunlarıma anlatırım.. Gidemezsem de anlatırım "bakın çocuklar böyle böyle bir hayalim vardı.." diye.. :mrgreen:

İşin şakası İnşallah bizede basip olur 600 rr'la pist dönmek.. :cat:[COLOR="Silver"]

Ya bırak bu işleri Zeki abi. A şıkkı ile (r25), b şıkkı arasında kalıp (ninja300) gidip C şıkkını işaretleyen adamsın (Kuba superlight.) :)

Güzel şeyler, bir güzel tarafı da orda piste çıkan her adam (trafikte gördüğümüz çoğu dışında) tamamen motosiklet tutkunları. Ben ilk başta piste çıkmayacağım sıkılırım herhalde diye düşündüm ama tüm günü orda motora binmeden harcayıp pist çalışanları ile beraber çıktık :) Nasıl oldu anlamadım ben de.

çok güzeldi seviyorum er6f i 4 silindire geçmezsem r25ten sonra kesinlikle er6f alıcam :salut: bu arada video güzel +rep kardeş :cat:.

Bu arada piste 250 300 tl vermek gerçekten değer, farklı bir havası ve güvenliği var

Sürdün tabi pistte farklı havası var ayağındasın. er6 kawasaki olmasına rağmen fiyatını hakeden bir motor :cat:

:cyclopsan:cyclopsan

Kaç para ulan bi r6 ::sefereee

biyeybaraküs
03 Haziran 2015, 20:58
motor 2 beden küçük geldiği halde iyi gazlıyorsun maşallah yarısı kadar gazlayabilsem yeter bana ,İstanbul da yaşasaydım o pisti denemek isterdim açıkçası

Mitoqondri
03 Haziran 2015, 21:20
Ferhat A ve B şıkları arasında hala gidip geliyorum.. C şıkkı tamamen tesadüf oldu malesef.. :cherry:
Yoksa benim aklım hala 600rr'da.. :cherry:

beyefendi
03 Haziran 2015, 23:19
Söylendi mi bilmiyorum ama MM son saniyelerde solda gözüküyor :D

berksus
03 Haziran 2015, 23:21
Pist icin nereye giris ucretini oduyoruz ve ne kadar