PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk motorumu alacağım lütfen yardım edin

pheus
02 Haziran 2015, 21:28
Arkadaşlar ilk motorum olacak. Kuba Razore 100, Mondial 150 Z-One S, 180 Z-One, 100 MG Superboy, Kanuni GV 170 ve GT 170 arasında kaldım. Gönlüm 180 z-one s'te. Siz ne dersiniz? Daha önce motor sürmüşlüğüm yok bununla öğreneceğim. Başka önerileriniz varsa söylerseniz sevinirim.

asde06
02 Haziran 2015, 21:45
bu soruya cvp verebilmek için, bütçe, yaş, bulunduğun yer, motoru kullanma amacın vs bilinmesi gerekir..eğer hiç tecrüben yoksa mondial vulture 150 tavsiye ederim, sürmesi daha kolay..Kanunileri tavsiye etmiyorum kalitesi nedeniyle..ilk etapta vulture alırsan memnun kalırsın..

ebleksin
02 Haziran 2015, 21:52
bu soruya cvp verebilmek için, bütçe, yaş, bulunduğun yer, motoru kullanma amacın vs bilinmesi gerekir.

Bunlara cevabından sonra emin ol daha çok bilgi ve yönlendirme gelicektir. Mesela ben Bajaj Boxer'ıda incele derim
bağlantısı http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/127072-bajaj-boxer-150-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html

pheus
03 Haziran 2015, 09:33
bu soruya cvp verebilmek için, bütçe, yaş, bulunduğun yer, motoru kullanma amacın vs bilinmesi gerekir..eğer hiç tecrüben yoksa mondial vulture 150 tavsiye ederim, sürmesi daha kolay..Kanunileri tavsiye etmiyorum kalitesi nedeniyle..ilk etapta vulture alırsan memnun kalırsın..

Yaşım 20 boyum 178 kilom 62. Ailem alacak motoru. Çok zor ikna ettim diyebilirim çünkü korkuyorlar bir şey olacak diye. Hızlı kullanmayacağım, öyle motoru zorlamayacağım yani. Şehir içinde bir yerden bir yere gitmek için falan kullanacağım. Vulture gördüm fakat görsel olarak pek beğenmedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Başka bir konuda görmüştüm Bajaj'ı. Boxer'a baktım ama hiç hoşuma gitmedi. Discovery modelini de beğenmedim. Benim için hız performans hiç önemli değil. Daha çok görsel açıdan bakıyorum. Belki ileride bunlar önemli olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

Yardım edebilecek kimse yok mu?

Mexico
03 Haziran 2015, 09:43
Çabuk YBRciler gelmeden.

1335m3rt
03 Haziran 2015, 10:26
Yamaha Ybr 125 al rahat et derim.

pheus
03 Haziran 2015, 11:47
Yamaha Ybr 125 al rahat et derim.
Ybr görsel olarak hiç ilgimi çekmiyor. Bir de o motoru devirirsem falan çok üzülürüm.