PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üzücü Kaza. Aksaray-Topkapı

western
02 Haziran 2015, 08:32
02 Haziran 2015, saat:08:00 suları. yer: vatan caddesi aksaray-topkapı istikameti, il ozel idaresi onundeki ışıklar... Yerde yatan bir scooter ve surucusu, kask 10 metre geride... 2 ambulans mudahale ediyorlardı. Bakmadım, daha dogrusu bakamadım... Muhtemelen işe yetişmeye çalışıyordu. İster istemez insan " ben de boyle olurmuyum " diyor... İnşAllah birşeyi yoktur... Aman dikkat edelim...

Darkcity2000
02 Haziran 2015, 08:47
Kaski boyaci kasketi gibi takiyorlar arkadasim yapacak bisi yok, kaska ihtiyaci oldugi an 10m ilerisinde..

ccc67
02 Haziran 2015, 08:52
Ahh be abim ahh.niye su kaskı takmazsiniz olması gerektiği gibi. Bari kask takın be Nolur sanki bedeni uygun bir kask alsaniZ:salut: Allah acil şifalar versin İnşallah

western
02 Haziran 2015, 08:56
Özellikle istanbul trafiginde olması gerektigi kadar sakin surus yapmamız lazım. Varacağımız yere en fazla 10 dk geç kalırız...

Seko
02 Haziran 2015, 09:08
Bedenle falan alakası yok ki. Adamlar kaskı şapka niyetine takıyorlar, kelepçesini bağlamıyorlar.

YouSuffer
02 Haziran 2015, 09:23
Ceza yememek için süs niyetine kask ekipman takan çok kişi var yapıcak bişey yok

Karalı
02 Haziran 2015, 09:58
Allah acil şifalar versin.Ya birde şöyle bir şey var kask'ı alırken büyük beden alıyorlar neymiş sıkıyor'muş savrulurken ne olacak kafanda kalacakmı? Kimiside kayışı dibinden kesiyor ya Allah akıl fikir versin

efendy06
02 Haziran 2015, 10:56
Geçen hafta olsa gerek, tamircide yazlık bakım yaptırıyorum. Bir scooter ile iki kişi geldi tamirciye. Baba-oğul. Babanın taktığı kaskın kelepçesi yok. Öyle duruyor kafada yönetmelik gereği. Abi çocuğa kötü örnek oluyosun, babam böyle takıyo bişiy olmuyo banada olmaz diye düşünecek bu çocuk, bir gün biyerde düşerse kask kafadan çıkacak. Kafayı biyere vurursa vicdan azabı çekmeyecekmisin? dedim. "Dediğimi yapacak yaptığımı değil!" cevabını aldım. Babanın rol modeli olduğunu anlamaktan aciz adam çocuk sahibi.
Yönetmelik gereği kask takanlar olduğu sürece maalesef böyle haberler almaya devam edeceğiz.

shadowmaster
02 Haziran 2015, 11:52
Birçok kullanıcı şehir içi diye kaskı bağlamıyor, oysa kafamıza sıkı sıkıya oturan bir kask bile en ufak darbede fırlayıp gider, bakkala da gitseniz kaskı bağlayınız ...

Evrenalpar
02 Haziran 2015, 14:01
Dün eve vardığımda kaskı bağlamadığımı fark ettim, bu ikinci kez oluyor unutuyorum. :/

yasdal
02 Haziran 2015, 14:22
ben panik halinde kışlık eldivenle temde giderken bağladığımı hatırlıyorum. Unutursanız kenara çekip bağlayın. Kolay olmuyo

Alper_tim
02 Haziran 2015, 14:23
29 mayıs cuma saat 08:50 civarı yer vatan caddesi aksaray yönüne doğru ilerlerken 2 polis otosu gördüm trafik kilit
polis arabalarının arasında ktm duke 200 yerde bir kask ve kan izleri öndeki polisin yanında durup sordum noldu diye
bilmiyoruz dediler motorcu arkadaş kaza yapmış ve çiçekliklerin çevresindeki demir çubuklar sağ koltuk altına girmiş yaralanmış pek bişeyi yok dediler
Arkadaşı Allah korumuş umarım çok ciddi birşeyi yoktur ama polis arkadaşların demir çubuklar girmiş pek bişeyi yok demesini anlayamadım yaşıyor diye böyle geçiştirdiklerini düşündüm
bu ara vatan caddesinde çok kaza olmaya başladı aman dikkat